Şimdi Ara

Bir telefonu kac yil kullaniyosunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
10.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki 3 yildir ayni. Kullanilmayacak duruma gelene kadar da kullanirim siz kac yilda bi degistiriyonuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 yılda 1 değiştiririm standart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5

• 2 yıl 1 ay kullandım lg idi markası anakartı yandı abakart için 350 lira fiyat çektiler sıfırı 400 dü

• Kullanılmayacak duruma gelene kadar

3-4 yıl Galaxy Ace kullandım en son uygulama yüklenmiyordu wp yükleyince başka bişey yüklenmiyor sürekli donuyor şebeke sorunu var artık değiştirdim

Şu an TT175 var onu da bayağı kullanırım
  • s4 minnak

• 2012 yılından beri kullanıyorum hala taş gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • J2 2015

2016 da aldım bir senede contalar gevşedi
    2.5 sene de s3 mini kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 27 Mayıs 2017; 12:25:55 >
  • Bozulana kadar. Zaten sürekli tel değiştirme lüksümüz yok. J2 kullanıyorum, telle pek aram da yok.

• 2
  • s3 kullanıyorum 4 senedir. Herhalde bir 2 sene falan daha gider gibi. 5-10 senede bir değiştiriyorum

• asdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F685468E4 -- 2 Ağustos 2018; 19:10:22 >
  • 8 de s4 aldım 1700 tl idi 2 senelik olmaya yaklaşırken tatilde havuza düştü wifi gitti. mobil veri çalışıyodu bende sürekli video film izlediğim için benim için bir çöptü.

Neyse lg g3 aldım 10 sınıfta yeni telefondı sıfır aldım ekranı vs iyidi ama sistm o kadar hantal ve sinirbozucuydu ki sinirden oraya buraya fırlatıyodum kardeşime verip 6s alacaktım 11 sınıfım burda yani 1 sene kullanmışım g3 ü

neyse ben 11 deyken 6s çıkmıştı baya iyiydi fiyatı 3.000 di ve bende s den değil rakamdan gideyim kasa değişsin dedim ucuz bişey alıp 7 gelene kadar kullanmakta karar kıldım 1400 e 5s aldım sıfır. ip7 çıkana kadar onu kullandım ip7 çıkınca fiyatıda insansı seviyeye düşünce(3.000 Tr garantili turkiye cihazı sıfır kipadan aldım) ip7 yi aldım aralıkta hala kullanıyorum aralığın sonuna doğru aldığımdan ocak dersek 6 aydır kullanıyorum memnunum.

ip8 e gelene kadar dolar 5 tl olmaz ip8 de 5000 tl olmazsa ip8 e kadar kullanacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PresidentBerke -- 27 Mayıs 2017; 13:4:21 >

• Telefonun pestili çıkana kadar kullanırım artık kullanılmayacak hale geldiğinde mecburen yenisini alırım. Gmd kullanıyorum 4 yıldır miadı dolmak üzere
  • Bozulana kadar kullanırım.
  • Simdiye kadar ya dusuk seviye ya da sorunlu cihazlar kullandim. Yeni ciktiginda xperia z2 almistim kronik ve servis sorunlarindan dolayi hakem heyetiyle iade ettik. Sonra uygun fiyata lg g3 aldim o da bozuldu servise gitti servis ahize ve kulaklkk girisini takmayi unutup gondermis. Cildirdim ve hakem heyetine gidip onu da iade ettim. Zaten ben parami cikan karara ragmen zor aldim benden sonra da o sirket iflas edip milleti dolandirmaya baslamis ( keles elektronik bizdeuygun.com) su an note 5 var 7-8 aydir kullaniyorum telefon acayip akici her seyi 10 numara masallah avm lerde temiz sistemli iphone 7 lerin yanina koyuyorum hiz testi yapiyorum oyunlar haric telefonun standart uygulamalarinin hepsinde daha hizli note 5. Bu hiziyla kalsin yeter yillarca rahat goturur

• Yaklaşık 3 sene kullanıyorum

Nokia 2700 classic = 3 sene (daha giderdi ama android tel ihtiyacı hissettim)

Samsung Galaxy Trend = 2 sene 4 ay (bunu daha fazla kullansaydım erken yaşta kanser olurdum o yüzden anneme verdim, sadece wp ve opera mini var)

Xperia c4 = şuanki telefonum 1.5 sene oldu bozulana kadar kullanırım bu aleti her ihtiyacımı karşılıyor şuan

• Lg G2 kullanıyorum. Ne zamandan beri hatırlamıyorum, 2014 galiba.
  • Sırasıyla;

Nokia 3310

Sony Ericsson K700i

Samsung E250

Nokia N70

Nokia X6

Samsung S3

Samsung S4

K700i kullandığım, zamanına göre en iyi telefondu. Özledim joystick i falan vardı.. X6 5800 parladığı zaman efsaneydi. N70 o günlerin cep bilgisayarıydı Symbian s60 v2.. Hepsini perti çıkana kadar kullandım. Şuan s4 3 senelik işimi görüyor bununda perti çıksın İphone 6s, 7s gibi s li bisey alırım

• En uzun kullandıklarım 3 sene Blackberry 9700 ve 3 Galaxy S4. onun harici elime geçen telefonu modeli farketmeksizin meraktan kulllanıyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.