Şimdi Ara

Bir Söz Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç Bitmemek Üzere Başlattığımız Yeni Bir Oyun..Baş Rolünde Sadece ''Bizim''Olduğumuz..Oyunun Adıda ''AŞK''... <3

arkadaşlar sondaki oyunun adıda AŞK kısmını düzeltebilirmisin yani akışa uygun birşeyler yazabilirmisiniz lütfen çok yardımınıza ihtiyacım var kaç saattir düşünüyorum uygun birşey bulamadım yada baştan yazablirsiniz ama aynı bunun gibi olsun..Şimididen iyi geceler iyi forumlar herkeze..
  • Up arkadaşlar acil lütfen yardımlarınızı esirgemeyin..
  • Oyunun adı da "AŞK"... <3

Şimdi güzel oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Oyunun adı da "AŞK"... <3

Şimdi güzel oldu.

İmlâ ya dikkat edicek olsam bende yapmazdım hata ama şuan acele diyorum. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.
  • oyunun adı "hard aşk" olursa ve ışıkçı lazımsa gelebilirim.
  • Cıvıtmasanız 40 yılın başı bir istekte bulunuyorum arkadaşlar saygılı olun lütfen biraz..İyi forumlar
  • Bitmesini hedeflemediğimiz bir dans. Salonda sadece ikimiz varız. Dans ederken bizi kendimizden alıp götüren müziğin tesirine kapılmış, bedenlerimizin iç içe geçmiş halinden duyduğumuz hazla birbirimize daha da sıkı sarılıyoruz. Çehrenin müthişliğini süzen gözlerim, dudaklarına kenetlenme arzusuyla yanan dudaklarım bile sana karşı masumiyetimi haykırıyor. Bunun adını koymak yerine, gidişatı niçin duygulara bırakmıyoruz?

Öylesine yazayım dedim, belki beğenirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Historia Calamitatum

Bitmesini hedeflemediğimiz bir dans. Salonda sadece ikimiz varız. Dans ederken bizi kendimizden alıp götüren müziğin tesirine kapılmış, bedenlerimizin iç içe geçmiş halinden duyduğumuz hazla birbirimize daha da sıkı sarılıyoruz. Çehrenin müthişliğini süzen gözlerim, dudaklarına kenetlenme arzusuyla yanan dudaklarım bile sana karşı masumiyetimi haykırıyor. Bunun adını koymak yerine, gidişatı niçin duygulara bırakmıyoruz?

Başını çok beğendim ama sonlara doğru bana uymuyor Yine de çok tşk. ettim
  • quote:

Bitmesini hedeflemediğimiz bir dans. Salonda sadece ikimiz varız. Dans ederken bizi kendimizden alıp götüren müziğin tesirine kapılmış, bedenlerimizin iç içe geçmiş halinden duyduğumuz hazla birbirimize daha da sıkı sarılıyoruz. Çehrenin müthişliğini süzen gözlerim, dudaklarına kenetlenme arzusuyla yanan dudaklarım bile sana karşı masumiyetimi haykırıyor. Bunun adını koymak yerine, gidişatı niçin duygulara bırakmıyoruz?

sen sevişmeye bahane arıyon gibi geldi bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

sen sevişmeye bahane arıyon gibi geldi bro

ßana da öyle geldi Arkadaş bir de bunu öylesine yazmış. Devam etse kim bilir ne çıkacak
  • Godlike,

Rica ettim.

"Bitmemesini hedeflediğimiz bir dans. Bir dans salonunda sadece ikimiziz..." belki buradan bir şeyler türetebilirsiniz.

nevarbe,

potterix,

Yapma yahu, erotik hikaye yazarı olduğumuz o kadar belli mi?

Bu arada, imzan sanırım kural dışı. Kurallara bir göz atsan iyi olur, şikayet edenler olabilir.
  • Daha varsa sözler arkadaşlar çekinmeyin yazın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.