Şimdi Ara

Bir sorum olacak kayseriden selamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar ben dün mediamarketten alacaktım tvyi vazgeçtim gece 6 da açılıyor çok sıra var dün açmıştım konuyu fakat okadar sıraya gıremedımki zaten 150 taneydi stok kalmayacağı belliydi
    Bugün Turuncu indirim var teknosanın dünkü gazetesine baktığım zaman
    LG42LW5400 LED Tv var sadece teknosada ve yeni diyor. internetten arattığım zamanda zaten pek sonuç gelmiyor televizyon yeni full hd 400hz ( Yazılımla oluyormuş paneli bilmiyorumda.) fiyatı 2000 tl internette web satış sitelerinde 2.300 felan gösteriyor bu tvye ne dersiniz?
    Birde LG42LV3550 var fiyatı 1250 tlymiş sanırsam onu telefondan öğrendim onun için ise paneli 50 hz yazılımla 100 hz felan diyorlar siz bu işin üstadısınız bilirsiniz gerçi fakat söyleyim dedim
    Fiyat olarak tabiiki bana 3550 uygun geliyor ama 5400 çok iyi bi televizyon ve fiyatıda gerçekten iyiyse alacağım siz ne düşünürsünüz bu 2 televizyon hakkında veya başka bir öneriniz olurmu ??

• LW5400 yeni düştü piyasaya. LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi (LW4500,LW5500,LW570S,LW650S)[ANA KONU] da bu TV'yi kullanan 3 kişi kadar var. İsterseniz o başlığa yazın ve direkt onlar cevaplasınlar sizi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.