Şimdi Ara

BİR SOLUKTA OKUNACAK KİTAP BİLEN !!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
0
Favori
23.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    melekler ve şeytanlar
    bu iki kitapta mükemmel....
  • Melekler ve Şeytanlar
    Toz DUMAN
    ikiside 1 solukta okunacak kitaplar

quote:

Özellikle Toz Duman'da sonunda Kardeşiyle yattığını babası öğrenince acaip şeyler oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güven -- 28 Ekim 2007; 10:03:08 >
  • tek solukta ve heyecanlı bir kitap arıyosan bence siyaset romanlarından uzak durmalısın. Maceranın tavan yaptıgı ve seni icine surukleyip baska dunyalara goturcek bisi arıyosan fantastik kitapları bir incele. Bu konuda tavsiyem ise Ejdarha Mızragıdır . Bir cok seriden olusur ama oncelikle Raistlin tarihcelerindeki ilk 2 kitabı okumanı ( 3. su hala cıkmadı sanırım yanlıs bilior olabilrm ) onerrim. Buyuk olasılıkla bundan sonra sıkı bir ejdarha mızragı hayranı olucaksın . Bu 2 kitap genel olarak dl nin en cok tutulan karakteri raistlinin 24 yası civarlarına kadarki hikayesini anlatır. Bunları bitirdikten sonra Destanlar Serisiyle ana hikayeyi okuyucaksın Ve Efsaneler Serisiylede fantezinin doruklarına cıkıcaksın tavsiyem budur .
  • ......FARELER VE İNSANLAR....

***ayrıca:"CİN ALİ" DE TEK SOLUKTA BİTİYOR....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nodex

Olasılıksız

Bugün bu kitabı aldım.Güzel bir şeye benziyor.

Siyah Kan,Kurtlar İmparatorluğu en son okuduğum kitaplar. Sürükleyici ikisi de tavsiye ederim
  • Ahmet Ümit - Patasana
    Şiddetle tavsiye edilir.
  • Monte Kristo Kontu muhtesem bence 3 gunde bıtırdım eger elımde olsa 1 gundede bıtırırdım yanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

quote:

Orjinalden alıntı: Nodex

Olasılıksız

Bugün bu kitabı aldım.Güzel bir şeye benziyor.

Siyah Kan,Kurtlar İmparatorluğu en son okuduğum kitaplar. Sürükleyici ikisi de tavsiye ederim

Zevk meselesi tabi ama ben siyah kanı 2 haftaya yakın bi sürede bitirdim ve çok sıkılarak okumustum

• Türkiye Nereye Gidiyor? - Metin Aydoğan
    Sınırlar Arasında - Banu Avar
    Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown
  • 2 yıl okul tatili...Jules Verne
  • cin ali
  • quote:

Orjinalden alıntı: oGunner

cin ali

öyle düşünürsek Kurt ve kuzu, Kırmızı baslıklı kız, keloğlan

• cerrah ve ihanet noktası
  • Cin Ali ile Berber Fil. Derince bir soluk alıp kitabın sonunda verebilirsiniz. Serinin 9. kitabı olmasına rağmen peşinden yine aynı serinin 3. kitabı olan Cin Ali'nin Topacı'nı okuyabilirsiniz tatlı niyetine.

-----SPOİLER-----

Cin Ali dayısına:
    -Bak dayı, topacım döndü! dedi.
    Dayısı da, Cin Ali'ye:
    -Aferin Cin Ali. topacın güzel döndü. Kırbacı iyi vur, dedi.

-----/SPOİLER-----

Böyle yaran diyalogları bünyesinde barındıran bir kitabın mazoşizmi körpe beyinlere aşıladığını görmemek mümkün değil. Birkaç seri daha çıkartsaydılar bu manyak dayı ile adının Cinnet Ali olarak değiştirilmesi pek bi normal olurdu...

Eğer Olimpik Yüzme Şampiyona'sında derece sahibiyseniz Stephen King'den Mahşer adlı kitabı önerebilirim.
  • Dan Brown Melekler ve Şeytanlar, Ahmet Maranki Elmas Maranki - Yaşam Enerjisi. Bu kitapları bir solukta okumuşumdur. Dan Brown 2 gün sürdü diğeri 1 buçuk filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoKING -- 23 Ocak 2008; 18:34:41 >
  • melekler ve seytanlar, Kızıl nehirler, siyah kan
    bunlar gercekten ilk sayfasından itibaren insanı alıp goturen kitaplardır tavsiye ederim
  • Dan Brown-Dijital Kale ve Melekler ve Şeytanlar
  • beyler Talihsiz Seruvenler Dizisi'de cok guzel bence. bi kitabini aldim bir daha da kopamadim.. neyse ki bitti
  • Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown
  • METALLICA-TARİH HEMMEN OKUDUM YAZAR:ÖZGÜR POYRAZOĞLU
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.