Şimdi Ara

bir maçtaki kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maç başlamadan önce tribünde göstermişti.Belki hatırlıyorsunuzdur.Onun resmini bulabilirmisiniz?

Not: Maç anında yazılmıştır. Ciddiye alınmamalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moskowa48 -- 30 Haziran 2017; 14:0:24 >

• Napcan ???
  • hayırdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: A35A

Napcan ???

ya arkadaşlarla falan izliyorduk maçı merak ettiler.Sizde hemen aklınızı fesata getirmeyin.
  • Daha da batiyosun bak

Arkadasla izliyoduk merak ettik diye.

Ismini bilsen hemen google a yazican ve gorsellere bakicaksin dimi

Bu arada en sevdigim Fenerli kizlar sunlar

Cicis kardesler bir de Cansu Taskin
  • quote:

Orijinalden alıntı: moskowa48

Maç başlamadan önce tribünde göstermişti.Belki hatırlıyorsunuzdur.Onun resmini bulabilirmisiniz?

51 tane vatandaşımız vefat etmiş, 1 pilotumuz şehit düşmüş, 1 taraftarımız bıçaklanmış.. sen gerçekten bu merakta mısın? maç görüntülerini araştırma kapasiten yok madem, bari bizi sinir etme !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihlik

quote:

Maç başlamadan önce tribünde göstermişti.Belki hatırlıyorsunuzdur.Onun resmini bulabilirmisiniz?

51 tane vatandaşımız vefat etmiş, 1 pilotumuz şehit düşmüş, 1 taraftarımız bıçaklanmış.. sen gerçekten bu merakta mısın? maç görüntülerini araştırma kapasiten yok madem, bari bizi sinir etme !

Milletin umrunda mı dostum, adam hala uçkur peşinde.
  • Birader o kızı ben görmedim ama nolursa olsun bi sevgilisi,sözlüsü,nişanlısı,eşi vardır yoksa bile anası babası vardır internet ortamında tanımadığın bilmediğin kızın resmini niye arıyorsun? Sen sevgilinin resmini bize gönderir misinki elalemin kızının fotoğrafını arıyorsun!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

Birader o kızı ben görmedim ama nolursa olsun bi sevgilisi,sözlüsü,nişanlısı,eşi vardır yoksa bile anası babası vardır internet ortamında tanımadığın bilmediğin kızın resmini niye arıyorsun? Sen sevgilinin resmini bize gönderir misinki elalemin kızının fotoğrafını arıyorsun!!

ya sakin terbiyesizce birşeyler yaptık yahu.Alt tarafı arkadaşım merak etti diye sordum bu kadar abartmanıza gerek yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

quote:

ne uçkuru ya.Alt tarafı arkadaşım merak etti sordum diye hemen uçkur muçkur noluyor?Ayrıca olaylar umrumda merak etme.Hemen tanımadığınız kişileri, tam bilmediğiniz konuları yargılıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

quote:

He ya uçkur peşindeyiz senin devletin düğünlerde nikah şahitliği yapsın sen gel burda ona buna laf et.

• quote:

Daha da batiyosun bak

Arkadasla izliyoduk merak ettik diye.

Ismini bilsen hemen google a yazican ve gorsellere bakicaksin dimi

Bu arada en sevdigim Fenerli kizlar sunlar

Cicis kardesler bir de Cansu Taskin

Cansu taşkın ne öyle abovv

• Sorma azizim sorma.

Hanim dovecek bir gun beni ya... Neyse hayirlisi.
  • quote:

Sorma azizim sorma.

Hanim dovecek bir gun beni ya... Neyse hayirlisi.

Cicişleri biliyordumda bu cansu neymiş yok böyle fizik günaha sokar adamı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.