Şimdi Ara

Bir kelimeden olusan guzel ve sade site ismi satiliktir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Ben ikircilik.com adli domainin sahibiyim. Sitenin adi guzel ve bir kelimeden olustugu icin belki ilginize cekebilir. Domain adimi satmak istiyorum. Eger domaim adim ilginizi cektiyse beni haberdar edebilirsiniz.

http://ikircilik.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçmak -- 27 Ocak 2015; 13:43:46 >

• Dusuncelerinizi alabilir miyim arkadaslar?
  • Selamlar.

Domainin tek kelime olması elbette bir avantaj ama bunu alıp bir projede kullanacak kişi neler yapabilir mesela?
    Belirli bir projeye de hizmet edebiliyor olmalı. ikircilik ilk etapta bende hiçbir anlam uyandırmadı. Şöyle düşün. Sen bir internet kullanıcısısın.www.ikircilik.com sitesine girerken ne bulmayı umarsın? Kullanıcı bunu bulabilecek mi?

Benim gözümde maalesef bir şey canlanmadı. Ama dediğim gibi teknik olarak tek kelime olması avantajdır.

Benim de satılık domainlerim var.
    Bakabilirsin.http://forum.donanimhaber.com/m_101512337/tm.htm belirli bir konusu var ve siteye girmeden bile konunun ne olduğu birazcık belli oluyor. Bu tarz amaca yönelik tek kelime domainler bulursanız şansınız daha fazla olur.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktassa

Selamlar.

Domainin tek kelime olması elbette bir avantaj ama bunu alıp bir projede kullanacak kişi neler yapabilir mesela?
    Belirli bir projeye de hizmet edebiliyor olmalı. ikircilik ilk etapta bende hiçbir anlam uyandırmadı. Şöyle düşün. Sen bir internet kullanıcısısın.www.ikircilik.com sitesine girerken ne bulmayı umarsın? Kullanıcı bunu bulabilecek mi?

Benim gözümde maalesef bir şey canlanmadı. Ama dediğim gibi teknik olarak tek kelime olması avantajdır.

Bakabilirsin.http://forum.donanimhaber.com/m_101512337/tm.htm belirli bir konusu var ve siteye girmeden bile konunun ne olduğu birazcık belli oluyor. Bu tarz amaca yönelik tek kelime domainler bulursanız şansınız daha fazla olur.

Kolay gelsin.

Site mesela farkli sorunlar hakkinda bilgi ve ogut verme amaciyla kullanilabilir. Ayrica "ikircilik" marka haline de gelebilir. Boyle bir marka oldugunu dusunsek ve bu marka basarili olursa insanlar "ikircilik" kelimesini duydugunda aklina muhtemelen ilk once "ikircilik" adli marka gelecek, zira ikircilik kelimesi cok bilinmeyen ve kullanilmayan bir kelime oldugu icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçmak

quote:

Orijinalden alıntı: aktassa

Selamlar.

Kolay gelsin.

Site mesela farkli sorunlar hakkinda bilgi ve ogut verme amaciyla kullanilabilir. Ayrica "ikircilik" marka haline de gelebilir. Boyle bir marka oldugunu dusunsek ve bu marka basarili olursa insanlar "ikircilik" kelimesini duydugunda aklina muhtemelen ilk once "ikircilik" adli marka gelecek, zira ikircilik kelimesi cok bilinmeyen ve kullanilmayan bir kelime oldugu icin.

Anlatmaya çalıştığım şey de o zaten.
    Çok bilinmeyen ve kullanılmayan bir kelimenin akılda kalıcılığı nasıl olabilir ki?
    Sokaktaki kaç kişi ikirciliği biliyor ki, bu durumda gireceği bir sitenin olduğunu bilsin?
    Her tek kelime her zaman revaçta olacak diye birşey yok. Dediğim gibi sadece önerilerim bu yönde. İnşallah ben yanılıyorumdur ama görünen köy için de kılavuz tutmaya gerek yok sanırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.