Şimdi Ara

Bir Kardeşlikde Benden ....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    prince of persia trilogy
    splinter cell trılogy
    dungeon hunter allıance
    plant vs zombies

resident evil 4
    ıco
    shadow of colossus
    tomb raider trilogy
    sly trilogy

bu ve benzeri oyunları almayı düşünüyorum yakın zamanda bende istiyorum ortak olalım diyen varsa kuralım bi kardeşlik

• sadece dungeon hunter allıance almak isteyen 3 arkadaşım daha var öyle bir grup yapabiliriz_?
  • Bir ps3de 16 hesap aktif edilebiliyor benim 12 olmuş toplu bır hesaptan olursa benim için daha iyi olur ama ortak bulamazsam aliriz
  • 2 hakkı yegenimle ben kullanacağız diğer 3 hak bostadir Sizin istediğiniz oyunlarida alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovarinli -- 20 Eylül 2011; 9:19:17 >
  • god of war collection volume 2 almayı düşünürsen dahil olabilirim.
  • Re: 4 ve code veronica + ICO ve Shodow of The Colossus Kardeşlik icin ben varim
  • tek onu istiyorsan uymaz hocam 5-6 oyun alalım almışken
  • pop trilogy ve gow col. vol 2 uymazmı
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...F.E.A.R... -- 21 Eylül 2011; 22:39:35 >
  • osman bunlar için bende düşünürüm

resident evil 4
    ıco
    shadow of colossus
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

pop trilogy ve gow col. vol 2 uymazmı

ben ps2de oynamıştım onları.sadece god originsi almayı düşünüyorum

pm attım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burocker86 -- 22 Eylül 2011; 1:49:29 >
  • Bu konudan pek bir sonuc cikmiycak gibi istediğim oyunlara katılmak isteyen varsa unlimited kardeşlik konusuna mesaj attım ordan katılabilirsiniz
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnknownPlayerX -- 5 Şubat 2018; 8:52:13 >
  • tek Resident evil 4 alabilirim
  • Resi4
    GoW col vol2
    PoP: trilogy

Kardeşlikleri olursa gözüm kapalı katılırım. Hatta 5 ekime kadar PoP oyunları indirime girmiş, elimizi çabuk tutarsak daha ucuza kapatabiliriz işi. Kredi kartım ve banka hesaplarım var ayrıca belirtiyim.

ekleme: kardeşlik durumuna göre daha fazla oyuna da katılabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engwashere -- 22 Eylül 2011; 16:26:58 >
  • Aslında bu kardeşlikler için mesela Gow veya Gran Turismo oyunlarına açıldığı gibi bir alt başlık açılabilir bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.