Şimdi Ara

Bir kaç parça alıcagım ne tavsiye edersiniz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İ5 2500K 4.2 Ghz
    ASUS P67 Serisi Anakart
    4 GB Ram DDR3 1333 MHZ Corsair XMS3

Arkadaşlar ekran kartı ram psu alacagım

anakart'da 2 adet ram slotu var diyorumki 2 gb lik ramı 20 30 tl'ye satayım 4 gb alıp 2 gb nin yanına takayım aynı ramdan tek modul 4 gb alayım toplam 6 gb alsın

1 tane power suply alıcagım aklımda olan vatan bilgisayarda gördügüm 600 w litepower thermaltake var

ekran kartı olarakda GTX 560 Ti Asus DİRECT CU II var

Doğru seçim yapmışmıyım ?

• Bu arada monitör ASUS 22 İNC LCD
  • İlk sayfada 6 tane konunuz var artık fikirlerinizi daha derli toplu ifade etseniz de forum kirlenmese farklı farklı konularda. Sorular farklı olsa da aynı konu başlığı altında toplanabilir zor bir şey değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

İlk sayfada 6 tane konunuz var artık fikirlerinizi daha derli toplu ifade etseniz de forum kirlenmese farklı farklı konularda. Sorular farklı olsa da aynı konu başlığı altında toplanabilir zor bir şey değil..

Son kararım 6 konu acmamın sebebı pek net cevaplar alamadım oyüzden 1 konu acıyorum cevaplandıktan sonra başka kimse yardımcı olmuyor hocam..

Son kararım GTX 560 Tİ 6 GB Ram

600 W Power Suply

iyidir demi ?
  • 600W power supply düzgün olsun litepower serisi o kadar da iyi değil. Seasonic 620w modeline veya sapphire pure 625w modeline bakabilirsiniz oldukça iyilerdir.

Ramlerinizi 6-8 gb yapmaya gerek yok oyun kullanıcısı için ideal değerdeler. Şayet yetmeme gibi bir durum olursa 6 gb değil tekrar bir 2x2 alarak çift dual yapabilirsiniz 8 gb a tamamlanır.

GTX 560 ti iyi bir kart oldukça iyi bir kart hem de sizi yarı yolda bırakmaz. Yalnız ucuz olacak diye yanılıp da sakın ola düz gtx 560 modelini almayın gözünüzden kaçar mazallah asıl olan gtx 560 ti modelidir
  • quote:

600W power supply düzgün olsun litepower serisi o kadar da iyi değil. Seasonic 620w modeline veya sapphire pure 625w modeline bakabilirsiniz oldukça iyilerdir.

Ramlerinizi 6-8 gb yapmaya gerek yok oyun kullanıcısı için ideal değerdeler. Şayet yetmeme gibi bir durum olursa 6 gb değil tekrar bir 2x2 alarak çift dual yapabilirsiniz 8 gb a tamamlanır.

GTX 560 ti iyi bir kart oldukça iyi bir kart hem de sizi yarı yolda bırakmaz. Yalnız ucuz olacak diye yanılıp da sakın ola düz gtx 560 modelini almayın gözünüzden kaçar mazallah asıl olan gtx 560 ti modelidir

Yok Yok GTX 560 Almam Tİ Modelini alacagım kafama koydum 560 Modeli iyi değil diyorlar hayırlısı artık deli gibi para dilenmeye başladık 450 tl para var şuanda 270 tl daha koymam gerekiyor

• Yavaş yavaş bu işler Ben de işlemci soğutucusu alacağım diye fellik fellik gezdim bir sene. Bu bir sene içinde kasayı yeniledim ekran kartına soğutucu aldım ayrıca iki adet fan iki tane hdd aldım sonra azcık bi para geçti elime işlemci soğutucusu da alayım bari dedim Öğrencilik dünyanın en zor mesleğidir usta
  • quote:

Yavaş yavaş bu işler Ben de işlemci soğutucusu alacağım diye fellik fellik gezdim bir sene. Bu bir sene içinde kasayı yeniledim ekran kartına soğutucu aldım ayrıca iki adet fan iki tane hdd aldım sonra azcık bi para geçti elime işlemci soğutucusu da alayım bari dedim Öğrencilik dünyanın en zor mesleğidir usta

Hocam benım anlamadıgım power suply gtx 560 ti alıcam hd 6870 ile hemen hemen aynı arada pek bir fark yok az once arkadaşın biri forumda bende xp480 w kullanıyorum aynı psu dedi i52500k HD6870 yük altında 280 w harcıyor dedi

gtx 560 ti alsam bu power suply yetermi bana onu cozmeye calısıyrum

• Gtx560Ti üstüne kart tanımam Oyun için ise 6gb Ram takmaya gerek yok 2*2 1600Mhz Yeterli olucaktır (6veya8 alıcaksanda elindekileri satıp dual kit al min 1600Mhz olsun). Psu olarakta bütçeni bilmiyorum ama 750w. lık birşeyler al ilerisi içinde garanti olur senin için .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.