Şimdi Ara

BİR HESAPTA LIVE VAR. DİĞER HESAPTA GAMEPASS VAR. İKİSİNİ DE KULLANABİLİR MİYİM?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkse merhaba arkadaşlar. 2. el aldım makineyi ve satan kişinin hesabında 1 aylık live var.Ben yeni bir hesap açtım ve 1 yıllık gamepass aldım. Gamepass aldığım hesabı my home xbox yani giriş hesabım yaptım çünkü kuzenimle paylaşacağım gamepassın p2'sini bende p1 olacağım dolayısıyla. Xbox goldun olduğu hesabı da kullanabilir miyim aynı anda golddan da faydalanabilir miyim yani?

Bilmediğimden soruyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Kullanabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

Kullanabilirsin
    Nasıl yapmam lazım? Microsoft çalışanı olmaz gold olan hesabı ana hesap yapmalısın dedi bana. O yüzden soruyorum.
  • ben tam olarak bunu yapıyorum. ana hesabımda game pass var bu hesabı giriş xboxım yaptım. Diğer hesapta da gold var. Ana hesabıma hiç girmeden diğer hesabı açıp oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifacı23

Nasıl yapmam lazım? Microsoft çalışanı olmaz gold olan hesabı ana hesap yapmalısın dedi bana. O yüzden soruyorum.

Alıntıları Göster
    Satın aldığın kişinin hesabı p2 ise öncelikle o hesapta oturum açıp sonra kendi hesabına geçip hem gold hem de gamepass den aynı anda yararlanabilirsin. Satın aldığın kişinin hesabı ana hesaptır zaten diye tahmin ediyorum, iki hesapta ana hesapsa yani p1 ise istediğinden oturum açıp oynayabilirsin fark eden bişey olmaz.

• quote:

Satın aldığın kişinin hesabı p2 ise öncelikle o hesapta oturum açıp sonra kendi hesabına geçip hem gold hem de gamepass den aynı anda yararlanabilirsin. Satın aldığın kişinin hesabı ana hesaptır zaten diye tahmin ediyorum, iki hesapta ana hesapsa yani p1 ise istediğinden oturum açıp oynayabilirsin fark eden bişey olmaz.

Alıntıları Göster
    Bi hesapta P2 Gold var bir hesapta P2 gamepass var ben gamepass oyunlarını Gold kullanarak online oynayabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ostakiborusu

Bi hesapta P2 Gold var bir hesapta P2 gamepass var ben gamepass oyunlarını Gold kullanarak online oynayabilir miyim ?

Alıntıları Göster
    Oynayabilirsiniz ama p2 hesapların oturumu devamlı açık tutulmalı, p2'nin p1'den farkı bu.
  • quote:

Oynayabilirsiniz ama p2 hesapların oturumu devamlı açık tutulmalı, p2'nin p1'den farkı bu.

Alıntıları Göster
    Kendi hesabimdan oynayabilirim değil mi ? Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

• ikisinin de oturumunu açın, sonra kendi hesabınızın oturumunu açın. kendi hesabınızla oynayın. ben bu şekilde oynuyorum. benim için tek fark, bende ikisi de p1 olduğu için giriş yapmam gerekmiyor. sadece bu hesapların üyelikleri ile oyun indirmem gerektiğinde giriş yapmam gerekmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.