Şimdi Ara

Bir gruba İngilizce nasıl öğretilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İş yerindeki arkadaşlarım mesai saati sonrasında onlara İngilizce öğretmemi ısrarla istiyor. Ben ortaokul seviyesinden beri üzerine düştüğüm ve aktif olarak kullandığım için harici bir kurs almadım. MEB müfredatı çok uzun süreye yayılıyor. Kaynak kitaplar başlıklar halinde sıralanmış ancak birbiri ile paralel gitmesi gereken konular var vs.

Sadece İngilizce seviyemi belgelemek için bir TOEFL kursu aldım, o da zaten sınava yönelik bir kurstu. Arkadaşlara konuları anlatabilecek ve sorularını cevaplayacak düzeydeyim ama nasıl bir sıralama izlemem gerektiğini bilmiyorum.

Grup yaklaşık 5 kişi, ortalama A1-A2 seviyesindeler diyebiliriz. Haftada maksimum 5 gün ve günde 2 saat ayırabiliriz.

Özellikle bir yabancı dil öğretimi yapan birisi yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar

• Hem up olsun diye hem de ekleme yapmak istediğim için yazıyorum.
    Masa, projeksiyon, beyaz tahta gibi imkanlar mevcut, gerekli ise başka materyaller de alınabilir.
  • teacherfeezy@gmail.com Mailime yazın sıze Öğretmek için materyal gönderiyim.Daha açıklamamı istediğiniz yerlerde yardımcı olurum.

Kendinizde İngilizce'nizi geliştirmek istiyorsanız veya praktik yapmak istiyorsanız.

İstagramdan takip edebilirsiniz. Pazar günler ücretsiz speaking yapıyoruz.
    https://www.instagram.com/english_with_feez_and_swels_/

Güzel paylaşımlarda yapıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.