Şimdi Ara

Bir Göz Atarmısınız ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acılar Çekiyorum Sevdiğim İnsanları Kaybettiğimde .. Çünkü Sonsuzluğa Uzanıyor Her Kaybedişim ... Bazen Seneler Geçiyor Üzerinden , Ne Kadar Unutmaya Çalışsamda Unutamıyorum , Bir Gün Pat Diye Aklıma Geliyor İşte. İsyan Bayrağını Çekti Yüreğim ve Yine Yazıyorum .. Bu Gece Ayı Göremiyorum Gökyüzünde Bulutlar Engelliyor Beni Belki Birazda Bunadır İsyanım Ne Bileyim İşte Ben Başlıyorum " Kalemimden Olma Beynimde Şekillenip Kağıdıma Doğma " Cümlelerimi Bavul'umdan Çıkarıyor ve Sevdiklerime Armağan Ediyorum ...

" Yol Sonunu Göremediğim Kadar Uzağımda .. "

Hızlı Bir Şekilde Yürüyorum , Sensizliğin Sonuna Varabilmek İçin .. Işık Dahi Göremiyorum İleride Ama Beni Ardıma Bakmamaya Zorlayan Birşeyler Var Bu Hayatta " Sensizlik , Sensizlik , Sensizlik vb. " ... Biraz Takıntılıyım , Şizofrence Düşüncelerim de Var Kabul Ediyorum Ama Ne Yapabilirim ki Ben Sensizliği Kabul Edemiyorum ... Kabul Günlerim Seninle Birlikte Ellerimden Uçtu Gitti be Sevgili .. Sanma ki Sıkıldım , Bıktım , Usandım Sensizlikten Asla !! Ben İçinde "SEN" Geçen Hiç Birşeyden Sıkılmam , Bıkmam , Usanmam ... Belki Kalbime Hançer Saplasaydın Daha Az Acı Çekerdim Sevgili .. Offff Yine mi ??? Bak Islandı Kağıt ( Kelimelerimin Döküldüğü Her Kağıt Gibi ) ... Sorma İşte Anladın Su Dökmedik Heralde ,, Ağlıyorum .. Uzunca Bir Yol ve Ben Ağlıyorum , Bu Yol Biter mi Diye Sormuyorum Bile Kendime .. BİTMEZ , Sonu Gelmez Dertlerimin .. Dur Dur Bir Peçete Alıp Geleyim , Kağıtta Yazanlar Gözyaşlarımdaki SEN'e Karışmasın Diye ....

" Yalnızlıkla Değil , Sensizlikle Başım Dertte .. "

Geldim .. Senin Hiçbir Zaman Yapamayacağın Şeyleri Yapıyorum Artık Gelmek Bunlardan Sadece Biri .. Senin Yapamayacağın Şeyler Kolayda Senin Yapabildiklerini BenYapamıyorum be Sevgili ... Hani ; Gitmek , Kandırmak , Geri Dönmemek Bunlardan Sadece Birkaçı ... Demiştim Kalbim İsyan Bayrağını Çekti Kalemimden Değil Kalbimden Çıkıyor Bu Sözler , Şuçlu Ben Değilim Kalbim .. Tabi Ortada Bir Suç Varsa ... İrdelemek İstemiyorum Suç Unsurunun Kimde veya Kim Olduğunu Sadece Sorular Soruyorum Kendime , Yalnız Yürüyorum Bu Yolda Ama Yalnızlık Değil , Sensizlikle Başım Dertte Sevgili ..

" Kahve - Sigara , Vişne - Votka ... "

Şimdi Kesin Soruyorsundur Kendine " Ne Alaka ?? " Diye .. Seni Meraklandırmayı ve Bekletmeyi Sevmediğimi Bilirsin Sevgili Hemen Anlatayım ... Altı Senedir Sigara İçerim Bilirsin ve Bunun Bana Zarar Verdiğini , Çevremdekileri Rahatsız Edeceğini Bildiğimide Bilirsin .. Ama Neden İçtiğimi Bilmezsin .. Şimdi Senin Yüzünden Deyip Saçmalamıyacağım Korkma .. İnanırmısın Bi Üç Saniye Düşündüm Ben Bile Bilmiyorum Neden İçtiğimi .. Neyse Konumuza Dönelim .. Bu Sigara İlleti Kahvenin Yanında Çok Güzel Gidiyor be Sevgili ,, Vişne ve Votkadada Aynı Şey Söz Konusu .. Hani Sen Bana " HİÇ AYRILMAYALIM " Demiştin ya , Şimdi Bende Sana " Hani Biz Yanyana Çok Güzel Gidiyorduk Ne Oldu ??? " Diyorum ve Sigaramı Yakıp Kahvemi Almaya Gidiyorum Sevgili .. Bekle Kaybolma Biryere Döneceğim Hemen .. Bari Bu Defa Sonuma Kadar Dinle Beni ...

" Sonum Olamadın Ama Sonsuzluğum Oldun be Sevgili ... "

Kahve İçimi Isıttı Sevgili ,, Aynı Sana Sarıldığımda içimi Isıttığın Gibi ... Onun bununla Ne Alakası Var Sorusunu Sordum Kendime Cevabını Veremedim Neyse Çok Uzatmayayım Veda Zamanı Geldi Sevgili .. Daha Yolum Uzun , Bitecek Gibi Görünmesede Geri Dönemem Artık .. Hayat Gerçekten Çok Kısa ve Bu Yol Bu Kadar Kısa Bir Zamanda Bitmeyecek Sevgili ... Bende Bitmeyeceğim Ama Ölene Kadar ... Ben Gidiyorum Sevgili , Geçmem Gereken Bir Sınıf , Uyumam İçin Girmem Gereken Bir Yatak Var ..

HOŞÇA'KAL ... Geleceğim ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.08.1957 Tarihli ,

Yılların Bile Eskitemediği , Bir Mektup Var Şimdi Elimde ,

Okumaktan Çekiniyorum Açıkçası , Çünkü ;

Ne Gideceği Kişinin Nede Gönderenin İsmi Var Üzerinde ,

Bir Süreli Tereddütten Sonra Zarfı Açtım ve Mektub'u Okumaya Başladım ..

Sevgili Ben ;

Ne yalan söyleyeyim ,, Yılların senden neler aldığını , neler kattığını ,

neleri öğrendiğini , neleri unuttuğunu , neleri sevdiğini , neleri sevmediğini ,

nelere değer verdiğini , neleri değersiz bildiğini , neleri yaşadığını ,

neleri yaşayacağını çok merak ediyorum ..

Bir Taraftan Merakımı Giderip Bir Taraftan Bir Merak Daha Katmıştı Beynime İlk Bölüm ..

Bu Kişinin Kendi Geleceğine Neden Mektup Yazdığını Anlamaya Çalışıyordum ve Okumaya Devam Ettim ,,

Yılları senide harcamış ,

Tutulması imkansız olan zamana teslim olup , sevdiğin şeyleri vermişsin ona ..

Birçok insan öldü gitti , en sevdiklerin , en sevmediklerin herkez öldü zamanla ,

seninde öleceğin gibi .. Nasıl ve ne zaman olacağı meçhul , ama musallaya yatıcaksın sende ,

İmam soracak " Nasıl Bilirdiniz ? " Diye ..

O an kimse neler yaşadığını , onlara ne verdiğini , onlardan ne aldığını düşünmeyecek ,

İyi Bilecekler Seni .. Peki ya Sen "Nasıl Bilirdim Ben Kendimi ? " Sorusunu Sorabilecek

Cesareti Bulabilecekmisin Kendinde ??

Birçok Kişinin , Hayatı Boyunca Kendine Sormayacağı Bir Soru Bu , Akıp Giden Hayatta ,

Ayak Uydurup , Gelecekte Yaptıklarından Pişmanlık Duyup Duymayacağını Sorgulamaz Birçok İnsan ..

Pişmanlık duyduğun hiçbirşey yapmamışsındır umarım , çünkü yaptıysan

iyi bilemezsin hiçbirzaman kendini , o soruyu soracak cesaretin olmaz , yıkılırsın ,

en son pişmanlığını o an yaşarsın ..

" Pişman Olmak İstemiyorsan , Acabaların Çok Olmayacak ... "

Sana ne oldu böyle ?

Sorusu kemiriyor şimdilerde beynini , sana ne mi oldu ? Yaşlandın .. Hayatını iyisiyle , kötüsüyle bitirmek üzeresin .. Evet ölüyorsun ... Bunu kötü birşeymiş gibi düşünme , ölüm ölene değil geride kalanlara zordur ..!

"Ölüm Size Ne Sağken Kötülük Eder, Ne Ölüyken ; Sağken Etmez Çünkü Hayattasınız, Ölüyken Etmez Çünkü Hayatta Değilsiniz."

Son Bölüm Nasihatlerle Dolu ve Kişi Gençliğinden Geleceğe Selam Gönderip Görüşmek Üzere Diyor ..
    Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim .. Bence Kendi Hayatınızı Düşünün , Gelecekte Pişman Olacağınız Şeyleri
    Yapmayın ki O Soruları Kendinize Sorabilecek Cesaretiniz Olsun ..

Mektup Dedeme Düzenleme Bana Ait ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yorumlarınızı Merak Ediyorum ..
    Teşekkürler Şimdiden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.