Şimdi Ara

Bir Eski Kasa Honda Civic'i Nasıl Bilirsiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu kasa çok tuttu. Kolay kolay eskimeyecek bir tasarıma sahip. Ayrıca taş gibi taş. Bindim de sürdüm de. Ben şu anki kullandığım aracım olan 2011 model 6R kasa polo ile bunun arasında kalmıştım alırken. Bunu 30 yaşından sonra almaya karar verdim. Çünkü poloya 30 yaşından sonra binmezdim. Ama bu 7'den 77'ye her yaşa hitap ediyor.
  • 2010 elegancesi var bende 38 e almıştım 7-8 ay önce hatasız boyasız brc tüplü manuel 46 bin teklif ettiler satmadım satsam alacak araba yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok pahali biliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerdeyse yeni kasasından daha fazla fiyata satmaya çalışanların, yeni kasa sahiplerininde bayiden fazla fiyat yazdığı bir 2. el piyasası var.
    çaplarında vw benzeri bir 2.el oluşturmaya çalışıyorlarda yakında söner bu piyasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

En sevdiğim Civic kasasıdır kendileri. Yeni kasasını gördükten sonra Civic'ten fena soğudum. Tofaş'ın tasarımcılarına mı çizdirmiş Honda firması anlamadım ki. Şu güzelim kasaya, stop lambalarına yazık etmişler.

Bir Eski Kasa Honda Civic'i Nasıl Bilirsiniz?

O yeni stoplar sadece typerlara ön ayak olmak için yapılmış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calamityeas -- 20 Haziran 2014; 16:51:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.