Şimdi Ara

Bir depo ile 1700 km (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk

quote:

Hesaplanan 3.15 litreden 45 litrelik deponun menzili 1430km yapıyor.
    Ancak haberde 37 litre ile 1430 km gidildi yazıyor. Bu durumda da 100 km'de 2.58 litre yakmış oluyor.
    2,58 litrede 90 ykr değil yaklaşık 70-80 ytk arası oluyor.
    90 ykr ve 3.15 litre doğruysa aracın depo kapasitesinde hata var.

Ya bu nasıl hesap? Bu bir problem olsa düzeltilecek tarafı yok. Direkt soru iptali gerektirir.

Bu haberi yayınlayan tüm internet sitelerinde yorum bölümünde herkes hesabı tutturmaya uğraşıyor...

Ünal'ın dediği gibi Pug yırtınıyor ama en azından hesabı tutturuyorlar.
    Artık hesaptan en anlamayan vatandaş bile km'de ne yaktığını hesaplayabiliyor. Reno'nun hesaptan çıkmaya kimsenin aklı yetmez.
    Bi taraftan mantığı tuttursan diğer taraftan şirazesi kayıyor.

Hürriyet'in yanlış haberi de olabilir bu. Çünkü şöyle bi durum var. Peugeot çıkıp kendisi açıklıyor. Renault kendi açıklamıyor. Aracı falan sokuyor işin içine.

Hani dese ki Renault bilmem ne müdürü çıktı şu kadar yaktı diye açıklama yaptı dese tamamda ortada o tarz bişey yok. Var ama Renault açıklama yaptı diyor. Sanırım fabrika verisini aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 26 Eylül 2008; 16:43:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ulasseven

evet ben izmir-bursa - izmit - istanbul yolunu izledim. Ama onlar vapurla karşıya geçmişler. Uyanıklık yapmış reno yani

İnşallah vapurun yaptığı km yide hesaba dahil etmemişlerdir.
    Eğer öyleyse ben PASS diyorum. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum...

• reklam haber işte ya hesaplamadan bodoslama yazmışlardır parasıyla değil mi zatn $$$$
  • yeni modaya uyup yandaş karşıt durumlarını oynamayalım lütfen

Bir sitede açıklanmış , bir arkadaşta yazmış , elli kişi hesap ediyor , he renault hesabı yapamamış bravo siz yakaladınız hesap hatasını , vay be diyecekler hemde Türk.....

Ha fabrika açıklamış ise, haklısınız o zaman diyelim 4 işlemi yapmaktan acizlere binlerce euro vereceğinize hesap hatasını bulanı alın işe diye......
  • vay be cern deki proflari getirsek isin icinden cıkamazlar valla,ama onlar bayır aşaa boşa almak ve arkadan rüzgar itmesi gibi etmenleri dikkate alamaz o da bize has ama bana göre ycok acık bi gerck var ki o da bizi dünyada fransızlar kadar asagılayan baska bi toplum yok,o kadr ukala bi toplum ki herseyinden nefret ediyorum,yolda pejo citroen kullananlara bile farklı gözle bakıyom artik
  • Hürriyetin doğru haber yaptığı nerde görülmüş ki

Aydın doğan zihniyeti
  • quote:

Orjinalden alıntı: extremeenvy

Hürriyetin doğru haber yaptığı nerde görülmüş ki

Aydın doğan zihniyeti

http://www.haber7.com/haber/20080926/Renaulttan-sasirtan-yakit-tuketimi.php

bu da mı Aydın DOĞAN basını. Arkadaşım ne alakası var konuyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramerturk

quote:

Hesaplanan 3.15 litreden 45 litrelik deponun menzili 1430km yapıyor.
    Ancak haberde 37 litre ile 1430 km gidildi yazıyor. Bu durumda da 100 km'de 2.58 litre yakmış oluyor.
    2,58 litrede 90 ykr değil yaklaşık 70-80 ytk arası oluyor.
    90 ykr ve 3.15 litre doğruysa aracın depo kapasitesinde hata var.

Ya bu nasıl hesap? Bu bir problem olsa düzeltilecek tarafı yok. Direkt soru iptali gerektirir.

Bu haberi yayınlayan tüm internet sitelerinde yorum bölümünde herkes hesabı tutturmaya uğraşıyor...

symbolun yaktıgı yakıtı hesaplamak üniversitede tez vermek gibi birşey oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 26 Eylül 2008; 17:46:32 >

• renonun gazlama teknikleri etkili olmaya da başlamış hürriyette biri "asrın otomobili meraklıları bayram eder...." gibilerinden birşey yazmış

dur bakalım nasıl acayip bir fiyat çekecekler ki dizele milleti şimdiden hazırlıyorlar, astra dizelden felan pahalı olursa şaşırmayın...

halk otomobili bilmemne derken sümbül oldu halka kaktırma otomobili...
  • Asparagas haber işte...
  • quote:

Aydın doğan zihniyeti

ne alaka şimdi eğer bu değerlere reno gerçekten ulaştıysa tebrik ederim
  • Ölçümü bu şekilde yapmışlar...

Bir depo ile 1700 km

Bir depo ile 1700 km
  • quote:

Aydın doğan zihniyeti

çocuk işte
  • sallama haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirtr

yalnış bir haber olduğu o kadar ortadaki...bir başka açıdan hesaplarsak; 1430 km de 37 litre yakıt yakarsa...100 km de 2,58 lt yakması gerekir...birbirini tutmayan pekçok veriyle aldatmaya çalışıyorlar...

2 dk da çözdü
  • Gider gider. Clio bu 1700 de gider, 2700 de
  • Çok kolpa haber gördüm, ama içinde kendi kendini rezil edenini ilk defa görüyorum Haberi Renault verdiyse, Hürriyet'te bir kere bile mi kontrol edilmedi , çok ilginç.
  • O hızda 2000 km gitse ne yazar , bir kaç yokuşlu yolda sonucu görelim ?
  • mobilete dizel motor koysan yinede bu kadar az yakamaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: HarryBlade

O hızda 2000 km gitse ne yazar , bir kaç yokuşlu yolda sonucu görelim ?

yada kamyon konvoyunun arkasında
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.