Şimdi Ara

Bir aydir yakita para ödemiyorum. Mutluyum.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
16.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
151 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    2012 model derindere yapımı corolla kullanıyorum. Bu adresten inceleyebilirsiniz. Firma İstanbulda ben Ankara'dayım. Memnun müşteriyim. 85bin km yaptım aracımla.www.dmaoto.com

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Vergiler?

• vedatkerem V kullanıcısına yanıt
    Tam okumadınız mı ? Yazmıştım aslında

• tebrik ediyorum. ben de 7-8 gündür arabamın anahtarını elime almadım. toplu taşıma da kullanmıyorum. çanakkalede yaşıyorum buralar dümdüz hiç yokuş yok. her yere bisikletimle gidiyorum. acil durum olmadıkça artık araç kullanmayı düşünmüyorum.
  • bu mutluluğa erişebilmek için kaç seneni verdin hocam onuda bilgi olarak ekleyebilirsen sevinirim.
  • vedatkerem V kullanıcısına yanıt
    Tamam da bahsettiğiniz arabanın benzinlisi ile fiyat farkı neredeyse 80 bin lira

Ekonomi mi yapıyorsunuz yani şimdi siz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydır arabamı minimum seviyede kullanıyorum. Aslında yakıtı bir miktar indirimli alıyorum ama ona rağmen fiyatlar çok yüksek. Ayrıca trafikte bir değişiklik görmüyorum. Kimsenin umurunda değil sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu elektrikli araçların fiyatı ne zaman düşer. Bıktık artık yakit zamlaridan.

• Aracim 2.0lt 155 HP.

Benzinde 100km'de 12lt sabit, LPG de 15lt yakiyor.

Eskiden LPG ile 360km yol gidebildigim tutar (100 TL) ile 220km yol yapabildim. Benzinde gitsem ayni menzil 165 TL tutuyor.

Eskiden Lpg ucuzdu simdi o da nedense asiri yakiyor.

120-130km cruise control ile gidiyorum bir de, bassam herhalde 150km anca yapar 165tl ye 😀

65lt depo doldurma bedeli 400tl.

Kimle konussam herkes kredi batagina saplanmis ama luksunden odun vermiyor. Bu isin sonunu cok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: x X x

Tebrikler

Konunun konu ile en alakasız ve anlamsız mesajını yazmışsınız

Alıntıları Göster
    Türkiye’ye elektrikli araba teşviği gelse, insanların benzin ihtiyacı azalsa fena mı olurdu? Bu tarz araçlar yaygınlaşsa benzimden nasıl tasarruf edilebileceğini göstermeye çalıştım. Sert dilli bir cevap beklemiyordum.

• Dönem dönem ben de gaza gelip aynısını yapıyorum, nereye ne kadar borcum varsa kapatıyorum falan. sonra bişey oluyor yeniden aracı kullanmaya başlıyorum yine aynı terane, satıp kurtulmak lazım.
  • Araba yok metro sağolsun. Birgün evlenirsem nişanı yapmadan 1 hafta önce araba alırım. Malum öküzler ve abazalar cumhuriyetinde yaşıyoruz evlenince araba kesinlikle şart kullanmasam bile alırım hele bebek olursa şart ötesi araba almak. Şimdilik metroya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 2 Mayıs 2018; 19:58:51 >
  • Mevcut arabamızı elektrikliye çevirmenin uygun bir yolunu bulsalar keşke. 250 km menzil cogu kişiyi kurtarır.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

bunun 10 numarası işe yarıyor mu hala.
  • Sadece mümkün oldugu kadar az kullanmaya calışıyorum

• Hükümet çok fazla küfür ve beddua alıyor gerçekten çok zorlaştı yaşam hiç kimse hayatından memnun değil gidişat iyi değil.

• Arabalarimiz evin önünde yatıyor artık, bu akaryakıt fiyatlarına çözüm bulmak lazım. 50-60 kuruş indirim beklentisi vardı oda yalan oldu.

• malesef bu bir kısır döngü ne yaparsak yapalım yakıt fiyatları arabamız olsada olmasada etkiliyor.
  • Sigaraya zam gelince bırakıcam diyenlerin işine benzemiş bu.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.