Şimdi Ara

bir arkadasim beni sıkıştırıyor bıktım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadaşlar abiler ablalar kardeşler.. Sinifta kalmadan once arkadaslarim kopya cekmem icin israr etti bende caresiz kalip kabul ettim ama isin ucunda bi sorun vardi. Siniftan bi arkadasin yardimi lazimdi neyse anlastik ben buna biseyler yapacam o bana kopyada yardim edecek falan. Neyse bu soz verdigi gibi 2-3 sinavda yardim etti ama kalan 3 sinavda yardim edemedi. Neyse işte bi yildir borcun kapamdigini dusunuyorum bu geldi borcum var dedi falan neysede simdide borcun 2-3 katini istiyor ve bana sürekli yalan söylüyor beni kandirmaya calisip 8 katini isteyecekti ama o kadar kandiramadi. Hadi para olsa veririz hic onemi yok ama istedigi sey benim 20-30 saatimi alacak bi sey . ayrica kesintisizde yapamam en az 2 haftami verecem. Ama benim ne çıkarim kaldi ki ? O zamanlar geçirirse yaparim diye anlasmistik ama geciremedi ve simdi bunada itiraz ediyor. Üstüne çok küfrediyor. Ben hayatta hiç kufretmem ama sirf buna kufredecem az kaldi.. Kavga etsen benim yarim kadar yere yigilip kalacak kendisi dogudan gelme.. Bu gun beni kandirip 2 kati yaptigi davanin foyasi ortaya cikti ama yalana devam ediyor. Üstelik sıkışınca küfredip telefonu kapatiyor üstüne liseden kalan yakin dostlarim araciligiyla bana korktu yapamadi vs. dedirtiyor. Bununla toptan irtibati kesebilirim ama bu seferde elinde telefon numaram var gelecek telefonla arayip rahatsiz edecek beni.

Ne yapmaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ilk önce türkçe yada edebiyat hocanla iletişime geç

• quote:

Orijinalden alıntı: M.Dexter

hocam ilk önce türkçe yada edebiyat hocanla iletişime geç

Evet onuda yapacagim ama bi cesaret bekliyorum ve aklima gelecek olan guzel bir hediye baklava şuan hoş duruyor ama okulda onca hocanin yaninda ayip olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4308AE4A3 -- 2 Nisan 2015; 2:59:13 >
  • Kardeşim bence sen gayet kibar ve beyefendi bir adamsın güzelce uyarmışsın da yazından anladığım kadarıyla ama karşındaki bir düzenbaz o kadar uyarıdan laftan anlamıyorsa bence sen o beyefendi kimliğini bir kenara itip o arkadaşa haddini bildirmen gerekir sen ne kadar alttan alırsan o senin üstüne çıkmaya çalışacak senin yapman gereken onu ayağının altına alman sana tavsiyem hiç kavga dahil etmediysen açını kolla ve çeneye sağlam bir yumruk onun bütün elektiriğini keser aklını alır ben olsam böyle yapardım öyle bir adama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBrütüs

Kardeşim bence sen gayet kibar ve beyefendi bir adamsın güzelce uyarmışsın da yazından anladığım kadarıyla ama karşındaki bir düzenbaz o kadar uyarıdan laftan anlamıyorsa bence sen o beyefendi kimliğini bir kenara itip o arkadaşa haddini bildirmen gerekir sen ne kadar alttan alırsan o senin üstüne çıkmaya çalışacak senin yapman gereken onu ayağının altına alman sana tavsiyem hiç kavga dahil etmediysen açını kolla ve çeneye sağlam bir yumruk onun bütün elektiriğini keser aklını alır ben olsam böyle yapardım öyle bir adama

Yok yaa beyfendiyiz ama kavgaya girdik ortaokulda adam üstten kafama kafama nişan aliyor ben kollari salliyorum ama görmüyorum kime gidiyor. En son elim yakasina denk gelmis tuvalet önü yakasina yapistim duvara dayadim baktim arkamda hoca bekliyor..

Bu arada sokakta cikista yakalarim bunu kavga edilir ama adil olurmu bilmem. Simdi bu dogudan gelme ceplerde çakımı ararsin başka bişeymi sonra kanli biçakli olmakta istemiyorum. Biliyorsundur araya silah girince boyun posun pek bi önemi kalmiyor.

• Bak sana bi akıl veriyim çocuk doğulu dedin ortalık zaten gergin türkiye hali hangi ilde oturuyosun bilmiyorumda çocukta kalabalık biryerde kavga etmeye çalış baktın çocuk cebinden bıcak çakı tarzı birşey çıkardı iş sıkıntıya bindi diyelim yapacağın tekşey iyi dinle avazın çıktığı kadar bağırarak NE KÜRDİSTANI LAN BÖLDÜRMİYECEĞİZ BU ÜLKEYİ SİZE diyerek gibi gibi şeylerle tüm halkında dikkatini çekmiş olursun elinde bıçağı gören zaten sen bişey yapmadan onun haddini bildirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBrütüs

Bak sana bi akıl veriyim çocuk doğulu dedin ortalık zaten gergin türkiye hali hangi ilde oturuyosun bilmiyorumda çocukta kalabalık biryerde kavga etmeye çalış baktın çocuk cebinden bıcak çakı tarzı birşey çıkardı iş sıkıntıya bindi diyelim yapacağın tekşey iyi dinle avazın çıktığı kadar bağırarak NE KÜRDİSTANI LAN BÖLDÜRMİYECEĞİZ BU ÜLKEYİ SİZE diyerek gibi gibi şeylerle tüm halkında dikkatini çekmiş olursun elinde bıçağı gören zaten sen bişey yapmadan onun haddini bildirirler

Hocam çok iyiymiş hatta ülkü ocagina yakin bi yerde olsak çocugu bagittirirlar

• vur burnuna bi tane ananında bana borcu var de.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.