Şimdi Ara

Bipolar bozukluğum var ehliyet yenilerken problem olurmu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Akut dönemlerde geri alınmasına karar verilebilir ancak bu kağıt üzerinde olan bir şey. Uygulamasına tanık olmadım. Olur da akut durumda sağlık kuruluşuna müracat edersen belki. Geçmiş olsun diyelim.
  • Bipolar nedir diye merak ettim de anladığım kadarıyla, hastalığından ötürü kendini iyi hissetmediğin durumlarda trafiğe çıkmaman lazım.
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Sağol çok rahatladım umarım dediğin gibidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten öyle yapıyorum çıksamda trafiği aksatcak şeyler yapmıyorum boşken çıkıyorum genelde gece saatleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

kardeşim hastalığa yaşadığın bir travmadan yakalandığını düşünüyorum bence bu tür hastalıklar yaşanılan travma sonucu oluşuyor.

Alıntıları Göster
    2006 yılında ağabeyim kazada vefat etti
    1 yıl sonra en yakın arkadaşım ağzına silah dayayarak intihar etti
    sonrasında yeni evli olmanın sıkıntıları

en azından ben bunlara bağlıyorum
  • Mrb arkadaslar.Bugun pskiyatirdan saglik raporu aldim ehliyet yenilemek icin 103.03 kodlu yılda 1 pskiyatristen saglik raporu almam gerekecek.Sizlerde durum nedir?

• öncelikle sorunuz için teşekkür ederim.

peki hocam bu durumda en basit bir yol verme, park..vs kavgasında saldırganlaşıyor musunuz?

• enigmaa37 E kullanıcısına yanıt

Bazı aile hekimleri çok işgüzar oluyorlar. Sağlık sorunu olmasa bile sorumlu olmamak için sevk yazanlar var.

Sizin durumda her sene psikiyatristten ehliyeti yenilerken devlet hastanesine ödenen ücret gibi mi verip alacaksınız yoksa normal muayene gibi ücretsiz mi olacak acaba?

Devletin ehliyet sağlık kontrolü için para istemesi de başka bir saçmalık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.