Şimdi Ara

Bip Arkadaşını Getir Kampanyası Haftalık 5 GB HEDİYE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bip'li olmayan arkadaşlarınızı bip'e davet edin bip abonesi oldukları an haftalık 5 gb internet kazanın. (turkcell abonelerine özeldir.)
    Bip Arkadaşını Getir Kampanyası Haftalık 5 GB HEDİYE!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bip değil 5GB, günlük 5 Terabayt verse hikaye..

Yerli hiç bir yazılıma güvenip iletişim için kullanmam, bir sabah bir bakmışsın ....

WhatsApp candır ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsmide güzel olsa fena program değil aslında, çalma sesine bakarmısınız. bibip , bu nedir arkadaş? Bip Arkadaşını Getir Kampanyası Haftalık 5 GB HEDİYE! 

Birde karşıdakine bipin varmı derken yanlış anlaşılıyor. Bip Arkadaşını Getir Kampanyası Haftalık 5 GB HEDİYE! 

Millet internet için kullanıyor zaten. Neresinden internet çıkacağı belli değil.

• Arkadaşlar konu ile alakasız belki de bulamadım mevzuyu 😏
    Turkcell tl yukleyenlere haftasonu 5gb veriyor ya o günlük mu yoksa cmtesi pazar icin 2 günlük mü?

26 ekim 20.45de bu msj geldi haftaya cmtesiye kadar alinir mi dursun mu yoksa tl yüklediğimiz tarihten 1 hafta sayarsak 2 kasıma kadar mi aktif edilmeli?

Gorevinizi basariyla tamamladiniz! Hemen Hediye Havuzundan Hafta Sonu 5GB hediyenizi alip keyifle kullanabilirsiniz! B002

Bu h.sonu 5gb ne zamana kadar alınması gerekli
    Daha once havuzda gordum aktiflestirmemistim sonra silinmiş kullanamadım tl yuklemesinden sonra havuzda 1 hafta mi bekler geçenlerde silinince deneyimleyip netleştiremedim 🙄🤔

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    6 aylik kampanyayi niye hortlatirsin kardeşim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Desident D kullanıcısına yanıt
    Okursan anlayabilirsin hocam ilgili konu yoktu o yüzden yardımcı olursan çok sevinirim 😶

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.