Şimdi Ara

Bioshock Infinite Özel: Columbia'nın Sırları! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ne oyundu be çok kral bir film senaryosu olur değerlendirme de süper olmuş eyvallah

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Benim sıkıntılı gordugum bir yer var . vox isyanına gectigimiz sıra o evrende ki booker şehit olmuş gusel. fink ,daisy ,cumstock vs yaşıyor(daisy ve fink ölüyor vs) gusel peki kimse sormuyomu elizabeth nerede? diye bence oyunun en buyuk acıgı bu.
  • Başağrısından gebericem ama oyunun %80nini anladım. Ne kadar mükkemmel bir oyunmuş meğer, ben daha basit bir paralel evren sanıyordum. Adeta bir Bioshock ve fizik dersi tadında bir video olmuş ellerinize, emeğinize, aklınıza sağlık. Her ne kadar geç kalınmış bir yorum olsa da çoook teşekkürler bu video için.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • video neden izlenemiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackalmordor

video neden izlenemiyor?

HTML-5 oynatıcıya geçince izleyebilirsin dostum

• bioshock 1 de adam piyano çalarken song bird sesinin duyulmasının sebebini çözdüm,tam adam piyano çalarken elizabet ve booker ve song bird raptura geliyo song bird ölüyo o yüzden bioshock 1 de bu sesi duyuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Benim sıkıntılı gordugum bir yer var . vox isyanına gectigimiz sıra o evrende ki booker şehit olmuş gusel. fink ,daisy ,cumstock vs yaşıyor(daisy ve fink ölüyor vs) gusel peki kimse sormuyomu elizabeth nerede? diye bence oyunun en buyuk acıgı bu.

booker devrimcilere katıldında elizabeth onun yanında gelmemiş devrimci bookerda onu öldürmüüş olamazmı
  • Bu videoyu yıllar önce -henüz oyunu oynamadan- izlemiştim. Nedendir bilmem, tekrar izleyesim geldi. Oyunun üzerinden 7 yıl geçmiş. Oynarken bu kadar keyif aldığım bir fps oyunu olmadı:( Nerede o eski oyunlar, nerede o eski bsc :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.