Şimdi Ara

Bioshock Infinite Özel: Columbia'nın Sırları! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes gibi bende karmaşık bir oyun olan Bioshock için bu yaptığınızdan dolayı minnettarım.
    Şundan çok rahatsız oldum.Kesinlikle ikiniz bir araya gelip böyle birşey yapmadan önce metin oluşturun birbirinizin lafını kesmeyin.Bu kadar adam memnun olabilir ama kesinlikle hiç anlaşılır değilsiniz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • NE İLGİSİ VAR RAHATSIZ MISIN SEN. KÜÇÜKLÜĞÜNDE BALONUNU MU PATLATTILAR ÇOK MU DIŞLANDI SEN BU ONUN ATARIMI.

ADAMLAR 80 DK çok keyifli bir sunum yapmışlar gayet doğal, görsellerle desteklenmiş. arkadaşlarla oyun muhabbeti yapar gibi gayet sıcak ve samimi. ne yapsın kağıttanmı okusun üniversitede sempozyummu sandın. adam tabletten konu başlıklarıyla muhabbet ortamında konuyu açmış soluksuz izledim çok keyif aldık sen neyin kafasısın
  • Sevgili ne oldğu belli olmayan misafir!Bu iki insan olumlu eleştirilere açık olduğu kadar olumsuz eleştirilerede açık karakterli insanlar.Video olgun bir insan gibi izleseydin ki sanmıyorum olgun biri olduğunu 2 side sürekli birbirlerinin lafını kesiyor konu kopuyor.Ben rahatsız olduğumu uygun bir uslupla dile geitrdim.Sende benim yorumumdan rahatsız olduysan bunu uygun bir üslupla dile getiseydin daha iyi olurdu.2 kez bu üslüpla cevap yazacaksan lütfen üye girişi yapta aynı üslupla sana karşılık hatta fazlasını sunabileyim.

• Crysis 3 bile grafiklerden 9,6 alıyor ki hiçbir yamuğunu söyleyemediniz,bu oyunun 9,5 alması nasıl mümkün oluyor.Oyunun eğlenceli olması her alanda etkilemiş gibi puanlarınızı.Çok güzel bir oyun olabilir.Ona bir şey demiyorum.Ama 9,5 çok fazla Crysis 3'le karşılaştırıldığında.
  • bi türkçe alt yazı koysalardı şu oyuna bizde değerini bilerek bitirseydik oyunda neler varmış neler vura vura bitirdik gitti

• crysis'e oyun diyenler var. grafiğine tüküreyim, böyle bir evren kaç defa görülmüş. bioshock oyun dünyasının devrimidir her açıdan. GRAFİK dahil!
  • Oyunun sonundaki bizi boğmaya çalışan Elizabeth'ler aslında hiç birisi gerçek Elizabeth değil çünkü dikkatli? bakacak olursak oyunun başlarında Elizabeth ile sahilde giderken Elizabeth bize 2 tane kolye gösteriyordu birisi Kuş ötekiside Kafes, ben kuşu seçtim ama farkındaysanız oyunun sonundaki Elizabeth'lerin hiç birinde kuş kolyesi yok buda benim dikkatimi çeken bir teori

• Oyunun sonundaki bizi boğmaya çalışan Elizabeth'ler aslında hiç birisi gerçek Elizabeth değil çünkü dikkatli? bakacak olursak oyunun başlarında Elizabeth ile sahilde giderken Elizabeth bize 2 tane kolye gösteriyordu birisi Kuş ötekiside Kafes, ben kuşu seçtim ama farkındaysanız oyunun sonundaki Elizabeth'lerin hiç birinde kuş kolyesi yok buda benim dikkatimi çeken bir teori
  • Benim kafama takılan soru oyunun başındada vaftiz edilmemiz.Oyunun sonundada aynı adam bizi vaftiz etmek için bekliyor.Colombia'ya geldiğimizde vaftiz edilmemiz ve bulunduğumuz yer konusunda oyunla alakalı bir bağlantı kuramadım.

• Lutece lar biribirini goremiyorsa ozaman Booker ve Comstock nasil goruyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_969696

Lutece lar biribirini goremiyorsa ozaman Booker ve Comstock nasil goruyor ?

Kim dedi göremiyor diye
  • Hayalet olup öluleri dirilten lady comstock'ın olayı nedir.

Bir de alakasız olacak ama infinite'i bitirip basladığım nino kuni oyununda da paralel evren olayları var ilginc, oyun dunyasi bu konuya sardi galiba. Tabii tarz olarak cok farkli oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elizabeth, Booker'i ilk gördüğünde tanımıyor hatta insanları öldürdüğünde tepki b ile gösteriyor. Fakat oyunun sonlarında Booker'in önceki seferlerde yaptığı fakat işe yaramayan aksiyonlarda göndermede bulunuyor. Elizabeth Booker'i ilk gördüğü anda tanıyordu da tanımamazlıktan mı geldi yoksa gücüne kavuştuktan sonra mı her şeyi farkedebildi?
  • Videoda ara ara Columbia belgeseli gibisinden görüntüler giriyor, nereden bu görüntüler?

• quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

dlclerden sonraki oyunun yeni gelişmelerini şimdiden bekliyorum

infinite : sonsuzluk ne anlama gelecek acaba?kuantummu yoksa inanç mı yoksa her ikisidemi..

Infinite'nin anlamı belli zaten, sonsuz olasılık, sonsuz dünya, sonsuz deniz feneri...
  • bizdede sonsuzuz ya hani..insan ölmezz..insan ölümsüzdürr...
    ayrıca hristiyanlıktada Tanrıyla -sonsuz güçle- bütünleşme gibi inançlar var ya hani...bu yönüyle infinite kelimesi sadece bilimsel anlamda kullanılmamış olabilir oyunda..ki bence de din temalıda kullanılmış..geniş anlamda kullanılıyor..bilim din bağlamlı..
  • Oyunun sonlarında neden Booker Elizabeth'e sen "Elizabeth değilsin, kimsin sen?" diyor? Yani neden emin olamıyor? Booker en sonunda Elizabeth tarafından vaftiz mi ediliyor? Elizabeth onu vaftiz edemeyince boğuyor mu? Vaftiz edilmek boğulmak mı demek? Yoksa Elizabeth bizim Comstock'u öldürdüğümüz gibi öldürmeye mi çalışıyor?

• Video bulunamadı diyor el atarsanız sevinirim

• "Paralel yapılanma" diyip ortaya bombayı bırakıp kaçıyorum. Şahane bir video idi. Teşekkürler.

• Abi harikasınız tüm yayını keyifle izledim tüm soruları da cevaplamışsınız olabilecek emeğinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.