Şimdi Ara

Bioshock 1 sorun. Bilen arkadaşlar yardım lütfen!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bioshock 1'i indirdim kurdum ama oynarken donma sorunu yaşıyorum. Bir süre ilerledikten sonra görüntü donuyor ve bir daha da gelmiyor. Oyunu kapatıp yeniden açmak zorunda kalıyorum. Ve save edemediğim için oynadığım bölümlere 10 kere tekrarlamam ve adım başı save yapmam gerekiyor. Ve sinir oluyorum.. Bilen arkadaşlar yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim520 -- 23 Temmuz 2016; 20:22:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben orjinal aldım bende de (eger gelebilidysen) deniz altıya biniyorum tam inerken çöküyor çözebilirsen burayada yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmp -- 23 Temmuz 2016; 20:09:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmp

ben orjinal aldım bende de (eger gelebilidysen) deniz altıya biniyorum tam inerken çöküyor çözebilirsen burayada yaz

Haber veririm.

• Ayni sorun bende de vardi steam de oyuna sag tiklayin calistirma secenekleri gibi bisey var oraya -dx9 yazin ben bu sekilde cozmustum durmadan calismayi durdurdu deyip kapaniyordu oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Ayni sorun bende de vardi steam de oyuna sag tiklayin calistirma secenekleri gibi bisey var oraya -dx9 yazin ben bu sekilde cozmustum durmadan calismayi durdurdu deyip kapaniyordu oyun

Hocam utanarak soyluyorum ki oyunum orjinal degil. Steam yok yani. Steam ayarları olmadan nasıl calıstıracağım dx9 ile haberin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim520 -- 24 Temmuz 2016; 19:52:40 >
  • onuryildirim520 O kullanıcısına yanıt
    Zamaninda bende kullandim korsan utanmayin ama ilerde elinize para ve imkan gecerse alirsiniz korsan olarak belki kisayola sag tiklayip uyumluluk ile xp ile calistir diyebilirsiniz ama olur mu bilemem

• Uyumluluk modunda çalıştırınca çıkıyor sorun. Uyumluluk modunda çalıstırmazsam ses gelmiyor ama donma sıkıntısı da olmuyor. Uyumluluk modunda çalıstırdığımda ise ses sorunu düzeliyor ama donma sorunu başlıyor bu sefer de. İki ucu boklu değnek

• Arkadaş yok mu bir bilen hiçbir forumda çözüm bulamadım.

• Kimse yazmaz nette ara bence

• Nette de bulamadım ki. Benim pcye ozel bir sorunmu desem bilemedim ki

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim520

Nette de bulamadım ki. Benim pcye ozel bir sorunmu desem bilemedim ki

Patch 1.1'i kur
  • Patch 1.1 i de kurdum ama yine olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim520

Patch 1.1 i de kurdum ama yine olmadı.

Ses kartı ile ilgili bir sey. Bir ayar yapman gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam windows üzerinden. O zaman ses geliyor. Onu dene. Sorunsuz oynanıyor olması lazım böyle.

Burada anlatılıyor:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=37644331&p=1&anchorToGo=37644331#37644331

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldGamers86 -- 29 Temmuz 2016; 2:57:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.