Şimdi Ara

biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
216
Favori
109.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forum istanbul media markttan birkaç kez aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarkt mm aradim, Ankara da sadece Optimum da foto baski varmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümraniye mediamarkta gittim baskı için 4 5 tane makine var. Eleman bozuk dedi. Hepsi mi bozuk dedim evet dedi. Biraz sallıyor gibi geldi. Kullanmayı bilsem kendim yapardım. Işık falan yanmıyordu.
  • 16 tane fotoğraf aldım kimliğime basıldı birisi kimliğim geldi arkadaşlar 75 kuruş 4 lusu Viaport Mediamarkt idphoto dan oluşturdum

• sarıyer, beşiktaş tarafında var mı alabileceğimiz bir yer ?
  • http://online-passport-photo.com/ sitesinde kimlik için oluşturacağım ancak hangi ölçülerde oluşturmam gerekiyor ve kimlik için kaç adet isteniyor.
  • biometrik için nasıl bir yol izlemeliyim pasaport ve ehliyet çıkarcam ilk sayfada yazılanlar mi en uygun yontem

• Bakırköy emniyet müdürlüğü girişine de kabin koymuşlar, 12 adet biyometrik resim 20 TL yazıyordu.

• Arkadaşlar istanbulda hangi emniyet müdürlüğünde var ?? Olmadı media mark lara bakarız.
  • İzmir de uygun fiyata biometrik fotoğraf çekimi yapan stüdyo var mı önerebileceğiniz ?
  • Elimde biometrik fotograf var, pasaport ve ehliyet için kullanmak istiyorum.

Pasaport ve ehliyet in standartları farklıymış diyorlar. Bir fikri olan varmı aynı fotograf oluyor mu ?
  • izmirde hangi medimark baskı olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chest_mike

İzmir de uygun fiyata biometrik fotoğraf çekimi yapan stüdyo var mı önerebileceğiniz ?

izmir de yaşan yok sanırım forumda
  • Mediamarkt battı mı? Şubeleri boş doğru düzgün eleman yok. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor doğru düzgün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun bakarım

• Orduevinde 2 lira ya çektiriyorum.

• Ömründe ortalama 10 defa fotoğraf çektirmeyen tipler, hergün sigaraya verdiği parayı bir kere fotoğrafçıya veremez. Ondan sonra neden maymun gibi çıktım acaba diye kabahati ana-babasında arar. Siz zaten hiçbir sanatkara para vermeyin, sizin paranız eminim onlara lazım değildir. Hatta fırından ekmek de almayın. Balkonda saksıda buğday yetiştirip kendiniz yaparsınız. Su için kuyu kazın, berbere de gitmeyin. Ne gerek var 25 kuruşa jiletli taraklar var. Saçını tararken traş ediyor. Ömür boyu traş 25 kuruş.
  • muhtar emice M kullanıcısına yanıt
    tamam.
  • muhtar emice M kullanıcısına yanıt
    sanatkar mı ? arkadaş 8 tane fotoğrafa 20₺ vermiş ve fotoğrafta gözlüğü parlıyor bu mu sanatkar??
  • beykozda böyle biyer varmı.kimlikler değişecek 4 nüfus var .vayki vay

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.