Şimdi Ara

*.BIN açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
2
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -ShadowSong- (8 mesaj) murekkep yalamis (4 mesaj) Efe_Ryzen (2 mesaj) Ejihov (1 mesaj) Arranger. (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar linkteki dosyayı ne kadar BIN açma yazılımı varsa denedim bildiğim ama açamadım. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

http://www.paylastim.com/#/view/file/vvp8hxlivwveupmuihba/Fc500HS30_Pkey_v200_BS_Tur.BIN (Küçük boyutlu bir dosyadır. Cihaz güncellemesi için kullanılıyor.)

|
    |
  • Yarbay
    7258 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    EfeYakupKarahanlı

Hiç sorma ya ben de açamadım. Bazı oyunlar bin olarak yüklenmiş. Dosyayı indirince hiç bişeyle açılmıyor. Bazıları daemon tools, power iso falan demiş ama yok, yemiyor.

Bulursan bana da haber ver..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2550 Mesaj
    Clone cd deneyin bi de panpalar

• Yüzbaşı
    583 Mesaj
    7-Zip ile açtım onu.
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hay Allah razı olsun hocam
    |
    |
    Ejihov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hiç sorma ya ben de açamadım. Bazı oyunlar bin olarak yüklenmiş. Dosyayı indirince hiç bişeyle açılmıyor. Bazıları daemon tools, power iso falan demiş ama yok, yemiyor.

Benimki arkadaşın dediği gibi 7-zip ile açılıyor hocam sende bir dene istersen. Kolay gelsin.
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

7-Zip ile açtım onu.

Erken teşekkür ettim sanırım Hocam 7-Zip açıyor evet ama eksik açıyor. Yani ekteki BIN dosyası 4.51mb iken açılan klasör 2 küsür mb. Ayrıca açmadan sına derseniz şöyle bir uyarı veriyor: "There are some data after the end of the payload data." ki bu başka datalar olduğunu ifade ediyor. Yani tam olarak işime yaramadı malesef. Çünkü bu BIN dosyası elektronik bir cihazın ROM'u yani işletim sistemi gibi düşünün. Eğer eksik ya da hatalı olarak cihaza yüklersem çöküp çalışmayacaktır. Lanet dosyayı açamadım bir türlü.
    |
    |
  • Yarbay
    22623 Mesaj
    Power iso - magic iso ile açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 25 Şubat 2017; 11:19:41 >
  • Yarbay
    7258 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    EfeYakupKarahanlı

quote:

Orijinalden alıntı: -ShadowSong-

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Benimki arkadaşın dediği gibi 7-zip ile açılıyor hocam sende bir dene istersen. Kolay gelsin.

Eyvallah kardeşim sağolasın. Bi deneyim bakıyım..

|
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Power iso - magic iso ile açabilirsiniz.

Hepsini denedim. Bildiğim bilmediğim yaklaşık 30 program denedim. bin to iso yapıp iso olarakta denedim falan. Belki bilmediğim birşey vardır diye dosyayı ekledim ki yardımcı olmak isteyen birileri olursa indirip deneme yapabilsinler diye.
    |
    |
  • Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Clone cd deneyin bi de panpalar

Malesef buda olmuyor.
    |
    |
  • Yarbay
    2550 Mesaj
    Dosya acilmaya elverisli musait olmayabilir yani buna gore yazilmis olabilir ve ayrica dosya bozuk olabilir

Hocam cihaz ne tur bi cihaz biraz icini ac bize dertles.eger cep tel android ise android=linux girer devreye

• Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Dosya acilmaya elverisli musait olmayabilir yani buna gore yazilmis olabilir ve ayrica dosya bozuk olabilir

Hocam cihaz ne tur bi cihaz biraz icini ac bize dertles.eger cep tel android ise android=linux girer devreye

Dosya PDKS Cihazı (Kart-Yüz-Parmak izi okuyuculu personel giriş takip cihazı)'na ait. Cihaz içinde bir romla geliyor zaten. Ama bu romu yükleyip güncelleyince yeni özellikler kazanıyor. Ben kazandığı yeni özelliklerle yetinmek istemeyip birşeyler daha eklemek istiyorum içine. Olay bu :)

Dosya açılmaya elverişli değil ya da bozuk önerine gelince şöyle ki: Dosya anlattığım gibi 7-Zip ile kısmen açılıyor. Eğer açılmayacak (korumalı şifreli vs.) olsaydı hiç açamazdım. Kısmen açtığım dosya boyutu orjinal .bin dosyasından daha küçük olduğu için tam olarak açmaya çalışıyorum.

Ayrıca bozuk olsaydı, cihaza yükledim sorunsuz çalışıyor ve her farklı programla açmaya çalıştığımda yeni bir kopya alıyorum orjinali bozmamak için onun üzerinde deniyorum açma çabalarımı.
    |
    |

• Yarbay
    2550 Mesaj
    Ekleme yapmayi nasil dusunuyorsun hocam.yazilimci falan misin?

• Teğmen
    196 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Ekleme yapmayi nasil dusunuyorsun hocam.yazilimci falan misin?

Evet yazılımcıyım
    |
    |
  • Yarbay
    2550 Mesaj
    Hangi dil

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.