Şimdi Ara

*.BIN açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar linkteki dosyayı ne kadar BIN açma yazılımı varsa denedim bildiğim ama açamadım. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

http://www.paylastim.com/#/view/file/vvp8hxlivwveupmuihba/Fc500HS30_Pkey_v200_BS_Tur.BIN (Küçük boyutlu bir dosyadır. Cihaz güncellemesi için kullanılıyor.)

• Hiç sorma ya ben de açamadım. Bazı oyunlar bin olarak yüklenmiş. Dosyayı indirince hiç bişeyle açılmıyor. Bazıları daemon tools, power iso falan demiş ama yok, yemiyor.

Bulursan bana da haber ver..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clone cd deneyin bi de panpalar

• 7-Zip ile açtım onu.
  • Ejihov E kullanıcısına yanıt
    Hay Allah razı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hiç sorma ya ben de açamadım. Bazı oyunlar bin olarak yüklenmiş. Dosyayı indirince hiç bişeyle açılmıyor. Bazıları daemon tools, power iso falan demiş ama yok, yemiyor.

Benimki arkadaşın dediği gibi 7-zip ile açılıyor hocam sende bir dene istersen. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

7-Zip ile açtım onu.

Erken teşekkür ettim sanırım Hocam 7-Zip açıyor evet ama eksik açıyor. Yani ekteki BIN dosyası 4.51mb iken açılan klasör 2 küsür mb. Ayrıca açmadan sına derseniz şöyle bir uyarı veriyor: "There are some data after the end of the payload data." ki bu başka datalar olduğunu ifade ediyor. Yani tam olarak işime yaramadı malesef. Çünkü bu BIN dosyası elektronik bir cihazın ROM'u yani işletim sistemi gibi düşünün. Eğer eksik ya da hatalı olarak cihaza yüklersem çöküp çalışmayacaktır. Lanet dosyayı açamadım bir türlü.
  • Power iso - magic iso ile açabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arranger. -- 25 Şubat 2017; 11:19:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ShadowSong-

quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Hiç sorma ya ben de açamadım. Bazı oyunlar bin olarak yüklenmiş. Dosyayı indirince hiç bişeyle açılmıyor. Bazıları daemon tools, power iso falan demiş ama yok, yemiyor.

Benimki arkadaşın dediği gibi 7-zip ile açılıyor hocam sende bir dene istersen. Kolay gelsin.

Eyvallah kardeşim sağolasın. Bi deneyim bakıyım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Power iso - magic iso ile açabilirsiniz.

Hepsini denedim. Bildiğim bilmediğim yaklaşık 30 program denedim. bin to iso yapıp iso olarakta denedim falan. Belki bilmediğim birşey vardır diye dosyayı ekledim ki yardımcı olmak isteyen birileri olursa indirip deneme yapabilsinler diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Clone cd deneyin bi de panpalar

Malesef buda olmuyor.
  • Dosya acilmaya elverisli musait olmayabilir yani buna gore yazilmis olabilir ve ayrica dosya bozuk olabilir

Hocam cihaz ne tur bi cihaz biraz icini ac bize dertles.eger cep tel android ise android=linux girer devreye

• quote:

Dosya acilmaya elverisli musait olmayabilir yani buna gore yazilmis olabilir ve ayrica dosya bozuk olabilir

Hocam cihaz ne tur bi cihaz biraz icini ac bize dertles.eger cep tel android ise android=linux girer devreye

Dosya PDKS Cihazı (Kart-Yüz-Parmak izi okuyuculu personel giriş takip cihazı)'na ait. Cihaz içinde bir romla geliyor zaten. Ama bu romu yükleyip güncelleyince yeni özellikler kazanıyor. Ben kazandığı yeni özelliklerle yetinmek istemeyip birşeyler daha eklemek istiyorum içine. Olay bu :)

Dosya açılmaya elverişli değil ya da bozuk önerine gelince şöyle ki: Dosya anlattığım gibi 7-Zip ile kısmen açılıyor. Eğer açılmayacak (korumalı şifreli vs.) olsaydı hiç açamazdım. Kısmen açtığım dosya boyutu orjinal .bin dosyasından daha küçük olduğu için tam olarak açmaya çalışıyorum.

Ayrıca bozuk olsaydı, cihaza yükledim sorunsuz çalışıyor ve her farklı programla açmaya çalıştığımda yeni bir kopya alıyorum orjinali bozmamak için onun üzerinde deniyorum açma çabalarımı.

• Ekleme yapmayi nasil dusunuyorsun hocam.yazilimci falan misin?

• quote:

Ekleme yapmayi nasil dusunuyorsun hocam.yazilimci falan misin?

Evet yazılımcıyım
  • Hangi dil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.