Şimdi Ara

bimeksten acer alanlara sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bimeksteki şu meşhur fiyatı uygun 5112 laptoptan almaya benede niyetlendim sonra sitede konuyla ilgili ekran problemlerini felan okudum kafam allak bullak sonra tekrar izmir bornova kipaki bimekse gittğimde orda duran laptopta grinin bütün tonlarını denedim paintte ben bişi farkedemedim ordaki çalışan eleman bende formlarda okudum ama bulamadım dedi sonra peki hiç garantiye yollamak üzere getiren oldumu aletten dedim yok dedi bunların almanya dan geldiğine dair forunlarda yazılar felan var hatta dedim haliyle tabi yok ya dedi bu laptop veren firmanın adını unuttum da yeri bimeksin biyeriyle komşuymuş onlardan alıyormuşlar felan gibilerinden bir şeyler söyledi velhasılı kelam
    forumları okudum sayfalarcasına hiç birşey anlamadım zaten çok bilgisayarlardan anlayan biri değilim 1600 ytl ye bu laptopun fiyatı iyi ona herkes hem fikir de bu ekran sorunu yaşayanlardan ürünü iade eden ya da servise yollayan vaarkadaşlar ne dendi yani sorun halloldu mu ya da laptopu geri mi verdiniz.Alsam bende hiç olmadı geri veririm diyorum da sorun çıkartırlarmı durumu var
    cevaplarınızı bekliyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.