Şimdi Ara

Bimeks - Logitech G600 MMO mouse siyah 102 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
4.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık bir yıldır beyazını kullanıyorum. Güzel mouse. Tereddüt edenler kaçırmasın derim.
  • Sicak ama almadan once gidip elinize alin deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat için Teşekkürler.
  • Keske beyaz rengi de bu rakamlara satilsa..siyahini begenmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Keske beyaz rengi de bu rakamlara satilsa..siyahini begenmiyorum..

MediaMarkt'a git bu fiyatı göster,99.90 dan verirler beyazını sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

Balikesir de yok mm, internet uzerinden olur mu bu is dersin, musteri hizmetlerini arasak.. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

Balikesir de yok mm, internet uzerinden olur mu bu is dersin, musteri hizmetlerini arasak.. :)

Sanmıyorum,Bimeks varsa gidin bakın belki beyazı vardır şubede.

• arkadaşlar bunu kullnıyorum ellerim büyük yine böle büyük bişey almam lazım oyun falan oynamam ne almalıyım ya
     Bimeks -  Logitech G600 MMO mouse siyah 102 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

arkadaşlar bunu kullnıyorum ellerim büyük yine böle büyük bişey almam lazım oyun falan oynamam ne almalıyım ya
     Bimeks -  Logitech G600 MMO mouse siyah 102 TL

G600'de alınabilir fakat ona benzer model olarak G500 almanızı öneririm.

• hocam oyuncu mouseleri normalde sıkıntılıymış sanırım..ben sadece normal pc kullanımı için alıcam ama büyüklerden almam lazım eller büyük malum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

hocam oyuncu mouseleri normalde sıkıntılıymış sanırım..ben sadece normal pc kullanımı için alıcam ama büyüklerden almam lazım eller büyük malum :)

O zaman sana Logitech M705 öneririm.

• ev arkadaşımla 2 tane aldık teşekkürler...
  • MMO mouse arkadaşlar alacaklar bunuda düşünsün. MMO mouseler mmorpg oyunlarda çok faydalıdır ama günlük kullanımda sıkıntı yaratır. ayrıca gameextra.com 99TL kargo hariç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

MMO mouse arkadaşlar alacaklar bunuda düşünsün. MMO mouseler mmorpg oyunlarda çok faydalıdır ama günlük kullanımda sıkıntı yaratır. ayrıca gameextra.com 99TL kargo hariç

Hocam bu Gameekstra güvenilir mi? Beyaz rengini istiyordum bimekste olmadığı için siyaha talip oluyordum ki sizin yorumunuzu gördüm. Gameekstra da mevcut beyazı ancak siteyi hiç duymadığım için tereddüt yaşıyorum. Daha önce alışveriş yaptınız mı buradan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk_Kaya

quote:

MMO mouse arkadaşlar alacaklar bunuda düşünsün. MMO mouseler mmorpg oyunlarda çok faydalıdır ama günlük kullanımda sıkıntı yaratır. ayrıca gameextra.com 99TL kargo hariç

Hocam bu Gameekstra güvenilir mi? Beyaz rengini istiyordum bimekste olmadığı için siyaha talip oluyordum ki sizin yorumunuzu gördüm. Gameekstra da mevcut beyazı ancak siteyi hiç duymadığım için tereddüt yaşıyorum. Daha önce alışveriş yaptınız mı buradan?

çok yaptım hocam gameextradan alışveriş. orada yanlış hatırlamıyorsam ismi zafer bey aşırı ilgili bir insan kendisi sorunum için cep telefonunu bile vermişti bana ulaşmam için. ama o zaman orada bir eleman vardı ismini hatırlamıyorum 5para etmez bir uslübu vardı. siteden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berk_Kaya

quote:

çok yaptım hocam gameextradan alışveriş. orada yanlış hatırlamıyorsam ismi zafer bey aşırı ilgili bir insan kendisi sorunum için cep telefonunu bile vermişti bana ulaşmam için. ama o zaman orada bir eleman vardı ismini hatırlamıyorum 5para etmez bir uslübu vardı. siteden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin

Teşekkürler hocam, bir geçeyim siparişi ben :)

• Bende kablosuz G700 var. Bimeks sağolsun 2.5 sene önce internet fırsatı olarak kargo dahil 105 TL ye almıştım ve halen 200 TL nin altına satan yok.

G700 çok iyi bir mouse olmasına rağmen yoğun kullanımda pilleri 1 gün bile gitmiyor. Bu tip yüksek çözünürlüklü lazer mouse'larda kablolu olması daha iyi bence.
  • bazı arkadaşlar g500 ile g300 ile bir tutmuş arkadaşlar alakası yok bakınız günlük kullanımda sıkıntı çekersiniz. bende 2 mouse vardır biri g500 biri g600. wowda g600 takarım fps oyunlarımda günlük kullanımımda g500
  • Bi beyaz da ben aldim gameekstra dan..ihtiyac yok, masaustu bilgisayari sattim ama fiyatin cazipligi agir basti, ileride de yeniden pc toplarim belki diye aldim..dolar kuruna ragmen gercekten iyi fiyat..daha once g9x kullandim 2 yil, memnundum da..umarim bu da memnun eder, orta tekerlekte tirtikli ve surekli donus olarak gecis yapilabiliyor mu, bu cok onemli benim icin..

Edit: orta tekerlekte serbest donus modu yokmus, iptal etmeyi dusunuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 14 Eylül 2013; 0:46:17 >
  • Aldigimiz iki mouse ta sorunlu cikti malesef

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.