Şimdi Ara

silinsin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
8
Favori
18.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kampanya gereği bir seferde ilk kez 50 tl kontörü yükledim paraf kredi kartıyla mobil uygulama bimcell uygulamasından

ama ekstra +2 gb daha gelmesini ben de beklemiyordum ama banka kredi kartı ile yükledim diye geldi sanırım?

ekstra çaba harcamadım " MOIM online 2 gb bonus " şeklinde otomatikmen gelmiş ( 1 haftalık 2 gb)

• Dün Bimcell'e geçtim sonra 500DK paket tanımladım 4551'e Bimcell Festival'de bugün bu mesaj geldi. Kişiye özel mi yoksa genel mi bilemedim.

2GB cepten internet, heryone 500DK ve 1000SMS, 12 fatura donemi faturali mobil hatta kalma sozuyle ayda 17,34TL! Faturaliya gecis icin FATURALI yazip 1436'ya gonderin. Taahhutsuz paket ucreti 43,86TLdir, iptalde tarife ucreti alinir. TT Mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672ye gonderin. B001 B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

kampanya gereği bir seferde ilk kez 50 tl kontörü yükledim paraf kredi kartıyla mobil uygulama bimcell uygulamasından

ama ekstra +2 gb daha gelmesini ben de beklemiyordum ama banka kredi kartı ile yükledim diye geldi sanırım?

ekstra çaba harcamadım " MOIM online 2 gb bonus " şeklinde otomatikmen gelmiş ( 1 haftalık 2 gb)

Hocam ben uzun zamandır zaten bimcell kullanıyorum, şu anda 50 lira yüklesem ben de yararlanabilir miyim? Online işlemlerden önce kayıt vs gerekiyor mu?

• Bimcell S paket kullanıyorum, kaç lira yüklesem ekstra net kazanırım arkadaşlar?

• SAHUR2021 yazip 5555 yollayarak 30 TL üstü yüklemede sahurda geçerli 10 gb veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Banada gelmişti o kartı kaydettiğin için olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Harika bugün 3 saatte türk telekomdan bimcell e geçtim içindeki TL lerde transfer oldu bimcell e süper

• Merhaba acaba Türk Telekom faturalından bimcel faturasıza geçmek mümkün mü. Ne kadar bir ücret yansıyor böyle bir durumda bilgisi olan var mı. Yoksa önce diğer operatörlere geçip ardından bimcell e mi geçiş yapmak daha akıllıca olur .Bilgisi olan var mi ?Şimdiden teşekkürler

• Tam Bimcell hat alacaktim zam gelmis :) 85 liradan 105 lira olmus :(

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

+2 gb daha gelmesini ben de beklemiyordum ama

" MOIM online 2 gb bonus " şeklinde otomatikmen geldi ( 1 haftalık 2 gb)

bir seferde ilk kez 50 tl kontörü mobil TT avea bimcell uygulamasından

banka kredi kartı ile yükledim diye geldi sanırım

23 tl.ye 750 dk konuşma + 750 sms bimcellilerle sınırsız ve internet 4+5= 9 gb bir aylık ve

+2 gb MOIM bonus 1 haftalık: harika!

Alıntıları Göster

usta 23 tl olan pakette + telsiz parası varmı

• bu ekstra moim nası oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

usta 23 tl olan pakette + telsiz parası varmı

Alıntıları Göster
    Yok hocam. Pakete vergiler dahil değil. Onlar ekstra kesiliyor hattınızda TL varsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Tam Bimcell hat alacaktim zam gelmis :) 85 liradan 105 lira olmus :(
    İki gün önce bir Turkcell bayiinin camında (Afyon’da) faturasız hat 65 TL yazıyordu. Bir de bitmediyse ilk aya özel 25 GB + dk + SMS kampanyası vardı. Bence onu da değerlendirin. 90 gün sonra numara taşıyarak Bimcell’e geçersiniz Turkcell’den memnun kalmazsanız. Yaşadığınız şehirdeki Turkcell bayilerine bir bakmanızı tavsiye ederim. Bir ara 50 TL’ye kadar düşmüştü Turkcell faturasız hat fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: marlboro34

Harika bugün 3 saatte türk telekomdan bimcell e geçtim içindeki TL lerde transfer oldu bimcell e süper

Hocam sim kartınız değişti mi Bimcell’e geçince. TT’u da yabancı operatör olarak mı görüyor numara taşımada?

• kart değişiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Hocam sim kartınız değişti mi Bimcell’e geçince. TT’u da yabancı operatör olarak mı görüyor numara taşımada?

Alıntıları Göster

Kart değişir. Farklı firma ama TT alt yapısını kullanıyor gibi düşün.

• Anladım, teşekkürler.

• karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    İlk firsatta denk geldiğim bayilere soracağim hocam teşekkürler

• Turkcell sözleşmem 24.05.2021 tarihinde bitiyor. Mayıs ayı içerisinde numarayı taşısam Türkcell ceza çıkarır mı? Bimcelle numara taşıma başvurusunda bulunduğumda kaç günde geçiş sağlanır? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Eğer Türk telekom iseniz Bim şubesine giderek numara taşıma basvurusu yapıyorsunuz onlar bir form ile kimlik fotokopisi alıyor sonra yeni bir hat teslim ediyor size 3 saat gibi bir süre de bimcele geçiş yapıyoruz ben direk geçişten sonra online işlem merkezinden kredi kartı ile paket yükledim 23 TL ye 4 GB 750 dk heryone 750 sms yaptım kafam rahat şimdi en azından özel iletişim vergisi yok ben faturalı yapmak istedim Türk Telekom da bana 45 TL fiyat çıkardı aynı şartlar kabul etmedim Bir haftadır Türk Telekom ile bir farkını görmedim altyapı aynı neden çok para verelim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.