Şimdi Ara

Bimcell sözünde durmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geçen ay 62₺ 20gb internet pakedini yapabilmek için 100₺ yükledim aynı zamanda 10gb hediye kazanacaktım, şehir dışında internet ihtiyacım olur diye. 100₺ den 10gb aldım ama 62₺ lik paket bi türlü olmadı hep hata verdi neyse diyip daha pahalıya 15gb yaptım geçti.

Bugün bimcell gene sms göndermiş 1 hafta 10gb 25₺ diye

iyi tamam yapayım dedim ama nafile… yapabilmek ne mümkün… bakiyem olmasına rağmen yetersiz bakiye diyor. Müşteri hizmetleri zaten olmuyorsa olmuyordur uzatma olan paketleri dene diyor…

aynı şey 2nci kez başıma gelince foruma konu açma gereği hissettim.

detaylar resimde:

Bimcell sözünde durmuyor

Bimcell sözünde durmuyor

Bimcell sözünde durmuyor

Bimcell sözünde durmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froyzig -- 1 Eylül 2022; 14:37:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimin sistemler bozuk. Hiç sağlıklı çalışmıyor. 100₺ yükle 5gb kazan hediyeleri bile 1 2 aya millet zorla aldı.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Bozuksa kampanya yapıyorum demesin hocam. Hem sms atıyor hemde yapmıyor. 100₺ yi 20gb olacak diye yüklemiştim araya gitti

tüketiciyi kandırmak suç ama müşteri hizmetleri şikayet bile kabul etmiyor

• froyzig kullanıcısına yanıt

İnanın ne yaptıklarını bende anlamadım. Çok bozdular. İlk fırsatta kaçtım bende. 1 2 sene öncesine göre ciddi manada gerileme var. Fiyatlar için bir şey diyemiyorum gene uygun gibi ama şu hatalar çıldirtti.

• Hocam 10senedir böyle sorunlar yoktu keyifle kullandım. Bu sene bozdular tepkiyi ayrılarak vermenin zamanı geldi

• froyzig kullanıcısına yanıt
    Bu sene cok olmasada hatalar olmaya basladi bimcell de bi ara oglene kadar bimcell kullanan tanidiklarim kimseyi arayamiyordu arama geliyordu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.