Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.469
Cevap
186
Favori
1.144.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş iPhone 11 almış içine taktiği hat Bimcell

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hatırlatma: Bimcell'e TL yüklemek sorunsuz hale geldi. Türk Telekom online işlemlere girip istediğiniz kredi kartı ya da sanal kredi kartıyla anında TL yükleniyor. Daha önce bu konuda çok sorun yaşanıyordu, BİM mağazalarına uğramak gerekiyordu. Sorunun giderilmesi iyi oldu. Sanal kartla TL yüklemek işleri kolaylaştırdı.
  • pelstina kullanıcısına yanıt
    Evet taşırsanız para ödüyorsunuz. BİM mağazaları daha detaylı bilgi verecektir.
  • Ferrari alıp tüp taktıranlar gibi
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 yıldır online işlemlerden sanal kartla tl yüklüyorum siz yenimi öğrendiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz907 -- 28 Temmuz 2020; 8:0:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Ne parası ödeyecek arkadaş. Hat taşıma ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: pelstina

TT faturalı hattım var. Fakat kapanmasını istemiyorum, sadece bankacılık işlemlerinde kullanıyorum. Bu hattımı BİMCELL Faturasıza taşımak istiyorum. Yani sadece mesaj almak için kullanacağım, konuşmadın, internettir vs kullanmayacağım. Taşırsam para öder miyim, mantıklı bir iş yapmış olur muyum?
    Tt faturalıda herhangi bir taahhütünüz yoksa bimcell e numara taşıyabilirsiniz hemde para ödemeden

• deryadeniz907 D kullanıcısına yanıt
    Hocam tahminimce faturalıdan faturasıza geçiş olarak değerlendirilme ihtimali var TT faturalının Bimcell faturasıza geçişinde. Son faturaya 30 lira yansıtılıyor bu sebeple. Turkcell ile TT bu konuda ortak karar ilerliyor.
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    O zaman önce Turkcell ya da Vodafone faturasıza numara taşıyıp ondan sonra BİMcell'e geçiş yapacak. Bu şekilde Anladım hocam doğru mudur

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    Hocam fatura kesim tarihinden 3 gün önce geçiş yaptım. Normalde faturam 60 lira. En son fatura 64 TL geldi. 30 TL ücret almamış gibi görünüyor ama müşteri hizmetleri de sizin bahsettiğiniz şekilde bilgi vermişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 28 Temmuz 2020; 18:43:38 >
  • @deryadeniz907 tam olarak öyle hocam biz böyle biliyorduk. Ben zamanında o 30 TL ihtimalinden korkup hattımı 3 günlüğüne vodafone taşıyıp sonra BIMCELL'e geçiş sağlamıştım.
    --
    @KediTartaklayanBodyciFare Hocam operatör içi geçişten anlamaları ve sizden 30TL tahsil etmeleri lazımdı. Siz yine bir ay falan edevlet üzerinden pasif hatlarınız üzerinden yeni bir borç açılmış mı hakkınızda kontrolü sağlayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

@deryadeniz907 tam olarak öyle hocam biz böyle biliyorduk. Ben zamanında o 30 TL ihtimalinden korkup hattımı 3 günlüğüne vodafone taşıyıp sonra BIMCELL'e geçiş sağlamıştım.
    --
    @KediTartaklayanBodyciFare Hocam operatör içi geçişten anlamaları ve sizden 30TL tahsil etmeleri lazımdı. Siz yine bir ay falan edevlet üzerinden pasif hatlarınız üzerinden yeni bir borç açılmış mı hakkınızda kontrolü sağlayınız.
    Pasif hatla ilgisi nedir hocam onu anlayamadım.

• Bimdeki 15 GB 39 TL olan paket faturalı mı faturasız mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RmznKvcr R kullanıcısına yanıt
    Faturasız, Bimcell de faturalı sistemi yok, ama bence olsa güzel olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Faturasız, Bimcell de faturalı sistemi yok, ama bence olsa güzel olabilirdi.
    faturalısı pttcell işte
  • 30 GB hediye muhabbeti nasıl oluyor ? Rastgele mi geliyor?
  • 7 gün yani 1 hafta geçerli hocam, ücretsizdir. Genellikle Bimcell'de 3-4 ay ve daha fazla zamandır kullananlara ve aktif olarak paket yapanlara gelmekte, ayrıca 1 sene içinde rahat 3 defa size bu teklif gelmekte ve de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-842350F0A -- 2 Ağustos 2020; 14:1:29 >
  • Türk Telekom Evimde mobil wifi tarifeleri BİMcell kullananlara açık mı

• Bimcell e wi-fi arama desteği gelmiş arkadaşlar aktif olması için WİFİ ARAMA YAZARAK 5555 gönderin önce hata mesajı sonra aktif oldu mesajı geliyor çalışıyor

• tumblrdeli kullanıcısına yanıt
    birisi tt evimde mobil wifi paketi, tt tarafında sunulan bir paket, diğer ise bimcell, kendi tarifeleri olan bir sanal operatör, bimcell kullananlara nasıl açık olmasını bekliyorsun, anlayamadım...
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.