Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.419
Cevap
184
Favori
1.139.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaRisMaTiq1i

rica ederim naptınız alabildiniz mi bakiyenizi:)

Yok hocam, basvurmadim daha. İcindeki bakiyeyi sifirlayip oyle gecmeye karar verdim artik, bayii ile falan ugrasmak istemiyorum zira.
  • giovannidrogo kullanıcısına yanıt
    cok bakiye yoksa oda olabilir., eksi bakiyeyi de tüketin:)
  • 2015'in ilk günlerinde Bimcell'e tekrar dönecektim lakin Aveanın Süper Fırsat paketi cezbetti ve Aveaya geçtim. Biraz uzun sürdü. 2 Ocakta başvurmuştum 8 Ocakta geçiş tamamlanacak.
    Süper Fırsatta HY 500DK HY 5.000SMS ve 2GB İNT= 23 TL. var. SMS i büyük ihtimal hiç kullanmayacağım 2GB internet iyi gelecek.
    Bimcellde hareket yok malesef. 500DK 2GB İNT 25TL.
  • redvelvet kullanıcısına yanıt
    Bimcell geliştirmiyor kendini Fiyat açısından uygun cazip kampanya bekliyoruz ama gelmedi..

vodafone 1000 dk 1 gb net 22 TL var Bimcell var bir de vodafone ile genelde kullanımlarım.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Vodafonedan Aveaya geçmedim resmen kaçtım. Günde iki üç kere telefonu şarj etmekten bıktım. Aynı telefonu bimcellde de kullanmış hiç sorun yaşamamıştım.
    Vodafone mu, kalsın. Almıyım. Hatta bayat bi espri yapıp "alana mani olmıyım".
    Hocam bunun farkına varamadım ama bazıları vodafonun cok sarj tukettıgını söylüyor. Acaba iyi çekmediginde şebeke aramak için mi bu kadar tüketiyor.. Reklamlarda da şarjınız uzun gider gibi konusuyor halbuki.. vodafone. Ama sizin gibi şikayetci olanları da duydum.. Ben günde 1 kez yapıyorum ama wifi açık. full. Bu olayın farkına pek varamadım. vodafone bimcell şarj süreleri konusunda.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Asus Zenfone 5 kullanıyorum bu konuda çok muhabbeti yapıldı Vodafone'un. Vodafone hakikatden şarjı "sömürüyor". O reklamlarda aldatmacadan başka birşey değil.
    Vodafone şarj tüketmiyor, sömürüyor bitiriyor.
    Bimcell kullanırken 3G ve Wi-Fi hep açıktı ve günü rahat rahat tamamlıyordu. Vodafoneda 3G açtığın an telefonunun şarjı bitti demektir.
    Vodafonela Şarj %25 daha fazla reklamıda KÜLLİYEN YALAN.
    3g açıkken veri akışı fazla oluyor mu peki? anladım hocam dogrudur birebir yaşayan daha iyi bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redvelvet

Asus Zenfone 5 kullanıyorum bu konuda çok muhabbeti yapıldı Vodafone'un. Vodafone hakikatden şarjı "sömürüyor". O reklamlarda aldatmacadan başka birşey değil.
    Vodafone şarj tüketmiyor, sömürüyor bitiriyor.
    Bimcell kullanırken 3G ve Wi-Fi hep açıktı ve günü rahat rahat tamamlıyordu. Vodafoneda 3G açtığın an telefonunun şarjı bitti demektir.
    Vodafonela Şarj %25 daha fazla reklamıda KÜLLİYEN YALAN.

belki reklamın amacı suçlu olduklarıı bildikleri için dikkati başka yöne çekmek olabilir sonuçta milyarlık şirket bunlar her türlü ayrıntıyı düşünürler

• S.A ARKADAŞLAR 3 OCAK 2015 TARİHİNDE TÜRKCELL FATURASIZ HATTIMI BİMCELE TAŞIMAK İÇİN BAŞVURU YAPTIM BANA FATURASIZ NUMARA TAŞIMA BİMCELL SİM KART VERDİLER BUGÜN 5 . GÜN NE ZAMAN HATTIM AÇILACAĞI MESAJ GELMEDİ HALA 3 / 4 GÜNE AÇILIR DEMİŞLERDİ YASAL SÜRE NE KADAR TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hayatımda gördüğüm en rezil marka diyorum. 20 Aralık'dan beri numara taşıma işlemi yapamıyorum.
    İlk seferde formda eksik bilgi girmişler. Reddedilmiş ve 10 gün boşuna boşuna bekledim. Haber vermek de yok. Ayın 31'inde tekrar başvuru yaptım. Bugün 6. gün oluyor ve müşteri hizmetlerini aradım. Bize ayın 31'inde gelen herhangi bir başvuru yok diyorlar. Ekranda en son 20'sinde reddedilen başvuru görünüyormuş.
    Yarın son kez gidip deneyeceğim, olmassa bir daha uğraşmam. Turkcell'in neden pahalı olduğunu şimdi anladım.

Kasiyer dolduruyor formalari. Acemi ise demekki eksik doldurdu. Başka bir Bim şubesinden deneseydiniz.

S.A BEN NUMARA TAŞIMAK İÇİN BAŞVURDUM FORUM BİMDEKİ ÇALIŞAN BAYAN DOLDURDU YANLIŞ DOLDURACAK BİŞEY YOK Kİ

TAŞINACAK TELEFON NUMARAM + AD SOYADIM + ANNE KIZLIK SOYADI +ADRES DOLDURUYORLAR HEPSİ DOĞRU ŞEKİLDE AMA BUGÜN 5. GÜN HALA MESAJ GELMEDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Hayatımda gördüğüm en rezil marka diyorum. 20 Aralık'dan beri numara taşıma işlemi yapamıyorum.
    İlk seferde formda eksik bilgi girmişler. Reddedilmiş ve 10 gün boşuna boşuna bekledim. Haber vermek de yok. Ayın 31'inde tekrar başvuru yaptım. Bugün 6. gün oluyor ve müşteri hizmetlerini aradım. Bize ayın 31'inde gelen herhangi bir başvuru yok diyorlar. Ekranda en son 20'sinde reddedilen başvuru görünüyormuş.
    Yarın son kez gidip deneyeceğim, olmassa bir daha uğraşmam. Turkcell'in neden pahalı olduğunu şimdi anladım.

Kasiyer dolduruyor formalari. Acemi ise demekki eksik doldurdu. Başka bir Bim şubesinden deneseydiniz.

S.A BENDE TAŞIMAK İÇİN BAŞVURDUM 5. GÜN BUGÜN HALA MESAJ GELMEDİ

FORMU EKSİ YANLIŞ DOLDURMA OLMAZ ZATEN 4 KISIM DOLUYOR

TAŞ TELEFON NUMARASI

AD SOYADI

ANNE KIZLIK SOYADI

ADRES

• derya78 kullanıcısına yanıt
    bazen sms gelmeden geçiş olabiliyor. Arada bir telefonu açıp kapatın yada e devlet üzerindende numara taşıma sorgulama yapabilirsiniz. Yine sonuç çıkmazsa tekrardan bime uğrayıp sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

bazen sms gelmeden geçiş olabiliyor. Arada bir telefonu açıp kapatın yada e devlet üzerindende numara taşıma sorgulama yapabilirsiniz. Yine sonuç çıkmazsa tekrardan bime uğrayıp sorun.

sa. teşekkürler

bimcel mh aradım sordum taşıma ile ilgili kayıt görünmüyor dediler

taşıma yaptığınız bimden evraklar gitmemiş heralde bim e gideceğim

evraklar elektronik ortamda mı gönderiliyor
    bimdeki elemanı bulun durumu anlatın fax gitmemiş olabailir...
    2 ocak cuma günü taşıma için başvurdum dün yani 7 ocak salı öğlen hat bimcell'de açıldı....
    bir sene vergiden kurtuldum 10 tl yüklerim 6 ay yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 7 Ocak 2015; 12:47:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aleykümselam evrakları tarayıcıdan tarayıp gönderiyorlar. Bime vardığınız işlemlerin hemen yanınızda yapılmasını ısrar edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

aleykümselam evrakları tarayıcıdan tarayıp gönderiyorlar. Bime vardığınız işlemlerin hemen yanınızda yapılmasını ısrar edin.

S.A GİTTİM BİME BİMCELL MERKEZİNDE SORUN VAR DEDİLER İYİKİ GELDİN DEDİLER OGÜN BİMCELLE BAŞVURANLAR SORUN YAŞAMIŞLAR TEKRAR YENİ SİM KART VERDİLER YOLLADIM DEDİLER 2 / 3 SAAT İÇİN DE SİZİ ARAYACAĞIM DEDİ BİMDE ÇALIŞAN BAYAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

bimdeki elemanı bulun durumu anlatın fax gitmemiş olabailir...
    2 ocak cuma günü taşıma için başvurdum dün yani 7 ocak salı öğlen hat bimcell'de açıldı....
    bir sene vergiden kurtuldum 10 tl yüklerim 6 ay yeter

ELEMANI BULDUM ANLATTIM HALLETTİM DEDİ İNŞ AÇILIR VERGİ YOK 1 SENE
    eleman halleder insallah en yakın zamanda acılır bugun bende 10 tl yukledim altı ay sonra 10 tl daha yukler bir sene yeter bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.