Şimdi Ara

BİM LG LED TV 599TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
2
Favori
14.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tnt-2

http://www.hepsiburada.com/lg-28mn48a-28-71-ekran-hd-usb-movie-led-ekran-p-HBV0000018HIK
    bu daha hesaplı

Fotoğrafa bakılırsa BİM'e gelecek olanda bundan. Hepsiburada 25 Kasım'da 499 liradan satmıştı. HB'de hem puan kampanyaları var. Ama millet bilmez ucuz diye alır o ayrı konu.
  • Millete şu hd readyleri nasıl aldırırım düşüncesindeler.Bimin adı bindir bindir al olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 13 Aralık 2016; 18:56:20 >
  • TV BİM'e yakışır fiyatta değil.499TL olsa alınır derdim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den dün sipariş verdim... 600 tl ... 2017 indirim çeki ile 545 tl ye bonus ile aldık ... 50 tl de bonus gelecek... Ürün 495 e mal olmuş olacak... Bim den almak mantıklı değil sıcak fırsat hiç değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

N11 den dün sipariş verdim... 600 tl ... 2017 indirim çeki ile 545 tl ye bonus ile aldık ... 50 tl de bonus gelecek... Ürün 495 e mal olmuş olacak... Bim den almak mantıklı değil sıcak fırsat hiç değil...

link verebilirmsnz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alttaki tavaları içindekilerle bereber mi veriyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

N11 den dün sipariş verdim... 600 tl ... 2017 indirim çeki ile 545 tl ye bonus ile aldık ... 50 tl de bonus gelecek... Ürün 495 e mal olmuş olacak... Bim den almak mantıklı değil sıcak fırsat hiç değil...

link verebilirmsnz?

N11 de 28MN48A diye aratin antbilisim.. 1 günde kargoladi ... Yarın teslim alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: RedSad

yani bende şuan 72 ekran tüplü tv ve sunny uydu alıcısı var. şimdi bu benim gözümde güzel gözüktü de alacaksamda biraz daha kaliteli alıyım diye düşünmeye başladım. teşekkürler bilgileriniz için

Ana tv olacaksa bu saatten sonra parata kiy 4k buyuk bisey al hocam.
    Philips oneririm forumda begenilmez ama kendimde dahil eve gelen her misafir goruntusune hasta oluyor.Ozellikle mac izlemek buyuk keyif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.