Şimdi Ara

BİM’in sattığı Apple marka aksesuarlar sahte çıktı [Resmi açıklama geldi] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
14.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alperepla

Ürünler orjinalmiş hala burada kendi çapınızda komiklikler yapmaya çalışıyorsunuz. Dua edinde apple imha edeceğiz ayağına almamış ürünleri hepsine yeşil band çakıp apple storeda onları size 2, 3 katına ...
    BİM temiz bir firma olsa bu kadar gürültü olmazdı zaten. Sen neyi savunuyorsun? BİM'den alışveriş yapıyorum inkar edecek değilim ama sattıkları ürünlerin çoğusu hileli veya sahte. Para verip karşılığını aldığınızı sanıyorsunuz ucuza ama bir çok malı para etmez. Şekerleme ve süt ürünleri dışında hiçbir şey alınmaz BİM'den.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    Apple aksesuvarlarının sahte olduğunu Apple tespit etmiş sen niye inkar ediyorsun yoksa sen mi ithal ettin? BİM=çakmacı tescillenmiş bir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

BİM temiz bir firma olsa bu kadar gürültü olmazdı zaten. Sen neyi savunuyorsun? BİM'den alışveriş yapıyorum inkar edecek değilim ama sattıkları ürünlerin çoğusu hileli veya sahte. Para verip karşılığını aldığınızı sanıyorsunuz ucuza ama bir çok malı para etmez. Şekerleme ve süt ürünleri dışında hiçbir şey alınmaz BİM'den.

Alıntıları Göster
    Ben bimden alışveriş yapmıyorum konuya gördüm mahkeme ürünler sahte değili onaylayıp takipsizlik vermiş. konu kapanmış apple'ın tek taraflı bir şey iddia etmesi bir şey ifade etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: yobaz-yakici

Apple aksesuvarlarının sahte olduğunu Apple tespit etmiş sen niye inkar ediyorsun yoksa sen mi ithal ettin? BİM=çakmacı tescillenmiş bir durum...
    He ben ithal ettim mahkeme takipsizlik vermiş apple mahkemede ispat edemediği sürece bunu kendi kendine tespit etmesinin bir anlamı yok nereden biliyorsun amacının ürünü senin x tl ye değilde 3x tl ye almanı istemediğini? apple = güncelleme ile telefon hızı yavaşlatan bir uyanık tecillenmiş durumda neyine güveneceksin bunların.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    çakma bilirkişinin verdiği saçma rapor ne kadar güvenilirse... sanki Apple ürünlerini Apple'dan iyi biliyorlarda... fason bilir kişi kimbilir kaç para aldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yobaz-yakici

çakma bilirkişinin verdiği saçma rapor ne kadar güvenilirse... sanki Apple ürünlerini Apple'dan iyi biliyorlarda... fason bilir kişi kimbilir kaç para aldı...
    Yeni telefon satmak için eski telefonu yavaşlatan firmadan daha güvenilirdir benim gözümde Ayrıca bu konuda kesin bir şey yok bilirkişinin çakma olduğu konusunda ama yavaşlatma konusunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperepla -- 3 Eylül 2018; 2:9:20 >
  • O da bim'in patronları yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.