Şimdi Ara

Bim Filtre Kahve Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İyi günler arkadaşlar. Ayın 4 unde Bim e gelecekmis ürün. Sizce nasıldır alınır mi? Farklı tavsiyeleriniz var mıdır? Konunun gurmeleri cevaplayabilir mi 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fakir kötü ürün satmaz diye düşünüyorum . Filtre kahve zevkiniz varsa alın derim .

• aynısı online satış sitelerinde 199tl

https://www.hepsiburada.com/fakir-vienna-filtre-kahve-makinesi-p-HBV00000XBSEV

online satış siteleri bile BİM kadar ucuza satamaz çünkü site komisyonları var,kargo ücretleri var.

BİM ve öteki zincir marketler 1 üründen her mağazaya sadece 1 adet getirse 8000 adet satmış olur bir anda

• kiwi marka aldım plastik felan ama iş görüyor 100 tlye almıştım bu ondan daha iyidir bence. kahve içmeyi seviyorsanız bence alın

• Tek bardaklık filtre kahve makinası bu kadar ucuz fiyata olmaz . Sıcak suyun , filtredeki kahveden belli bir geçiş hızı , ısısı ve zamanı olması lazım . Bazı makinalar bunu ayarlayıp en az 2 fincana kadar yapabiliyor ama tadı malesef 10 fincan yaptığınızdaki kadar iyi olmuyor . Kahvedeki belli aroma ya da kısaca tatları belli sıcaklıkta belli zaman içinden su geçirilince ortaya çıkıyor o yüzden bu makinada tek bardak için hazırlarken 3 dk geçirse kahve buz gibi olur 1 dk da geçirse o tatları alamazsınız .
  • Hocam ben kullanıyorum mükemmel değil şu sızıntısı yapıyor arada ama idare ediyor beni açıkçası
  • 350mL kahve için makineye gerek yok diye düşünüyorum, french press tavsiye ederim birkaç dakika uğraşırım derseniz hem daha ucuz hem daha lezzetli kahve içersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: plutarkhos_

350mL kahve için makineye gerek yok diye düşünüyorum, french press tavsiye ederim birkaç dakika uğraşırım derseniz hem daha ucuz hem daha lezzetli kahve içersiniz

Katılıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.