Şimdi Ara

Bim Casey Kek 35 Kuruş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
97
Cevap
1
Favori
15.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gramaji kac bunun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardımmerkezi Y kullanıcısına yanıt
    2 litre ayran 7-8 tl
    bardak ayran 10 tane alırsan 2 litre 5 tl
  • büyük marketlerde 7-8 liraya düşüyor parçalattırmak daha mantıklı
  • ulan yoksa bu kek yüzünden mi düştü enflasyon

ilgili haber :
    https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/kekin-tavuk-etinin-sucugun-fiyati-dusmus-5369936/
  • Benim de aklıma gelmedi değil😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: DeveloperAli

İndirim süreli ise biraz stoklayım
    Fiyat performans kekdir kendisi
    Hocam kaç yaşındasın bilmiyorum ama ileride çocuklarının büyüdüğünü, sana baba dediğini, okula başladığını, arkadaşlar edindiğini, sana sarıldığını, sırlarını açıkladığını, düğününü vsvsvvsvs görmek istiyor musun, istemiyor musun?

Damardan girmem gerekiyordu, kusura bakma...

• metbey M kullanıcısına yanıt
    Bu konuda verilen cevap böyle yiyeceklerle aramı bozmama sebep oldu teşekkürler. Artık markete gittiğimde içeriklerini okuyorum ama benim anlamadığım 35 kuruşluk kekde de vaf 5 liralık çikolatada var bu palm yağı denen şey.

• quote:

Bu konuda verilen cevap böyle yiyeceklerle aramı bozmama sebep oldu teşekkürler. Artık markete gittiğimde içeriklerini okuyorum ama benim anlamadığım 35 kuruşluk kekde de vaf 5 liralık çikolatada var bu palm yağı denen şey.
    Sadece palm yağı değil, kıvam artırıcısından, e kodlu ürünlerden, aromalardan, birçok şey var içinde...

Fiyata bakmıyor. Ambalajlı senelerce bozulmayacak tüm ürünlerde maalesef bunlar var... Bazıları azaltıyor...

Hele kekler en zararlısı, çikolata bi tık da az zararlısı diyeceğim ama zararon azı çoğu olmaz...

• quote:

O zaman hazır hiçbir ürün tüketmeyeceksiniz. Gideceksiniz bir köye her ürününüzü kendiniz yetiştireceksiniz.
    Başka kaçarı yok.
  • Bifa üretiyor bildiğim kadarıyla. Her ne kadar sağlıksız olsa da, adı sanı bilinmedik bir firmanın üretimi değil en azından.
  • Ne kekmis arkadaş! Sayfalar dolusu mesaj yazmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

Sadece palm yağı değil, kıvam artırıcısından, e kodlu ürünlerden, aromalardan, birçok şey var içinde...

Fiyata bakmıyor. Ambalajlı senelerce bozulmayacak tüm ürünlerde maalesef bunlar var... Bazıları azaltıyor...

Hele kekler en zararlısı, çikolata bi tık da az zararlısı diyeceğim ama zararon azı çoğu olmaz...

Alıntıları Göster
    tebrik ediyorum dostum, çok yerinde uyarılar.. bunları yiyeceğine git taş kemir kesinlikle daha faydalıdır..

paketli yiyeceklerden, özellikle şekerli olanlarından uzak durun. yiyorsanız da kendiniz yiyin, burada reklamını yapıp geniş kitlelerin zehirlenmesine aracı olmayın.

• arkadaşlarımla buluştuğum zaman hepsine birer tane alıyorum tam bir fiyat performans ürünü
  • Birkaç güne tekrardan artacak fiyatı toplu alacak varsa alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yardımmerkezi

yüksek kaliteymiş

• fiyat artmış bugün baktım 45 kuruş etiketi vardı.en son 30 tane almıştım.belki 2-3 senede yemediğim keki aldım bu indirim süresince.bu indirimlerin kötü tarafı alışkanlık yapıyor.indirim olmasaydı belki hiç almayacağım üründen 100 tane almışımdır.
  • 45 kuruşa çıkmış geri
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.