Şimdi Ara

Bim araç ürünleri 23 Haziran Cuma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
8
Favori
22.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyazid84

Uyumlu dedigi takilabilir diyor

Ancak 2+1 şeklinde kullanilamaz. Tek parca çünkü. Kilifta ucuza kaçma hocam. Arabanin ömrü kadar kullaniliyor çünkü.

Baktım da hocam 2+1 diye arattım bunlar çıktı bulamadım başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paspas lazimdi

Bide oto bakim setini deneyelim

• Hafif ticari, Doblo kango gibi terimler ile ara hocam. Bu araçlar 2+1

• cameler11 kullanıcısına yanıt
    Hem 12 hem 220 gerçekten çok kullanışlıymış. Düşünebilirim teşekkürler.
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    Halili paspas iyi olur mu ki?,kir tutar tam temizLenmez. Havuzlu kauçuk paspas kullanmak lazim

• Legolasx kullanıcısına yanıt
    Önerilerin için çok teşekkürler hocam o zaman bi paspas alayım iyice mahvoldu orijinal paspaslar çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

şu makaralı ara kablo iş görür mü priz başı maks. 1000 watt diyor

açıkçası baya düşük en dandik tost makınası bile 1200 watt

piyasadakilerde mi böyle aceba ?

Kablo kalınlığı 3×2.5 olmasi gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Hocam priz başı dediğine göre aynı anda dördünün de kullanımı durumunda geçerli. Yani 4000 watt tek prizde kullanılabilir gibi ama emin de değilim. Priz işlerinde ya ithal ya da Viko gibi sağlam markalardan şaşmam. Şakaya gelmez.

Satılan 3metre 3lü 2.5mm lik kablolar bile 3000w lık ufo ya zor dayanırken bu seyyar ile 4000w güç almaniz imkansiz.bunun kablosu en fazla 1.5luktur.mesafede cok buyuk etken.kisacasi 4000w cekemezsiniz bu kablo ile

• brifing B kullanıcısına yanıt
    Top sisirme aparati var hocam

• kulaklık iş görür mü f/p olarak. alan kullanan var mı
  • Legolasx kullanıcısına yanıt
    Ben koltuk kılıfı tavsiye etmem. Zamanla gevşeme, bağlantı lastiklerinin kopması vs çok çirkin oluyor. 120 liraya işçilik dahil yaptırdım, sürekli oturup kalkmaktan dolayı kaymalar oldu. En güzeli döşemeciye gideceksin, beğendiğin kumaşı deriyi diktireceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheem

kulaklık iş görür mü f/p olarak. alan kullanan var mı

Var mı bilgisi olan arkadaşlar? Crea markasını bilirim, yıllar önce masaüstü pc'leri vardı demek halen farklı ürünlerle tutunmaya çalışıyor. Fiyat iyi yalnız ürün 90 saat bekleme süresi sunuyor diyor. Pilli mi yoksa dahili bataryası olup şarj olabiliyor mu? Daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum.
  • Paspas iyiymiş alıyım bari,kompresörüde alasım var açıkcası ama her petrolde var zaten ya ne gerek var.
  • Sakın benim en büyük hatamdı kompresör almak. Bagajda öyle duruyor. Kuru gürültü başka bişey değil. Ayak pompası olsa her neyse.

Edit: ben ne ara İOS kullanıcısı oldum. Halbuki android kullanıcısıydım, ah Citizen !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 21 Haziran 2017; 14:18:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

Kompresör nasil. Daha önce alan varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/hava-kompresoru-metal-govdeli-288296952
  • kulaklık iş görür mü f/p olarak. alan kullanan var mı? Crea marka?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • albati kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. 3-5 lira ucuz olmasın ama adam akıllı kaliteli bir şey olsun. Sonra uğraşması daha zor olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Lawrence

quote:

Orijinalden alıntı: cheem

kulaklık iş görür mü f/p olarak. alan kullanan var mı

Var mı bilgisi olan arkadaşlar? Crea markasını bilirim, yıllar önce masaüstü pc'leri vardı demek halen farklı ürünlerle tutunmaya çalışıyor. Fiyat iyi yalnız ürün 90 saat bekleme süresi sunuyor diyor. Pilli mi yoksa dahili bataryası olup şarj olabiliyor mu? Daha önce hiç kullanmadığım için bilmiyorum.

Aynısı heifer(a101) marka olan var 2-3 yıldır ara ara kullanıyorum kulakta sabit tutmak için bir plastik parça var o çabuk kırılıyor onun dışında güzel şarjı çabuk bitmiyor 10 MT civarı çekiyor evin içinde 1 duvardan net 2 duvardan cızırtılı konuşturur şarj aleti yok ama Android sarjlar uyumlu kısa bir kablo ve 3 ayrı kulak plastiği çıkıyor icinden

Pil içinde sabit 45dk ila 1 saate doluyor geçen 2-3 aydır kullanmıyordum bı bağladım telefonu konuştum falan bosalmamamis emin değilim ama 2-3 saat konuşturur diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 21 Haziran 2017; 23:22:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ekmek1sut

quote:

Orijinalden alıntı: albati

quote:

Hocam priz başı dediğine göre aynı anda dördünün de kullanımı durumunda geçerli. Yani 4000 watt tek prizde kullanılabilir gibi ama emin de değilim. Priz işlerinde ya ithal ya da Viko gibi sağlam markalardan şaşmam. Şakaya gelmez.

Satılan 3metre 3lü 2.5mm lik kablolar bile 3000w lık ufo ya zor dayanırken bu seyyar ile 4000w güç almaniz imkansiz.bunun kablosu en fazla 1.5luktur.mesafede cok buyuk etken.kisacasi 4000w cekemezsiniz bu kablo ile

3 çarpı 2.5 kablo dediğin serçe parmak kalınlığındadır ve priz ve fiş kaliteliyse 3000 watta ısınma bile yapmaz. Ben okulumda 5 sınıfa aldırdım geçen sene ve kış boyu sorunsuz kullandık.
    Ama bimin ürünü için zaten emin konuşmadım ki tavsiye de etmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kompresör benzeri a101den almıştım araba lastiğini 45dk da anca lastikciye gidecek kadar şişirdi ve aşırı ısındı

top bisiklet lastiği falan sisirmeye birebir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.