Şimdi Ara

Bim aktüel (18.08.2017) Tv ünitesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
12.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxcem

yok be abi nerde acılıs 9da dır 8.30da kasalar acılır temizlik dolaplar acılımı vs var numunelik 1 tane gönderirler zaten cok aranan biseyden tvler mesela (subeye baglı)
    a101de durum böyleydi bim daha istikrarlıdır sanırım

A101'de ben 2 gün önceden alabiliyorum, BİM'de yapamazsınız onu hocam. 1 gün önceden bakayım deseniz onu bile gösterecek şubeyle önceden sohbetiniz olması lazım. Öyle diyeyim.
  • Çelik tencere seti hakkında bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz. Arkasında 18/10 yazıyor çelik oranı olması gerektiği gibi. Fakat ilk defa duyuyorum bu markayı. Tereddütte kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşperest kullanıcısına yanıt
    Çeliği kaliteli hocam. Size yeterse alın. 1 sene önceye kadar 8 parça tencere seti A101 e 110-120 tl ye geliyordu 16cm 20cm 24cm ve 24 cm sığ tencere olmak üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 18 Ağustos 2017; 10:58:31 >
  • telefonu alan var mı nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: düşperest

Çelik tencere seti hakkında bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz. Arkasında 18/10 yazıyor çelik oranı olması gerektiği gibi. Fakat ilk defa duyuyorum bu markayı. Tereddütte kaldım.

Muhtemelen mehtap üretiyordur. Şayet bimin markasıysa yani. Chef's ürünleri mehtap mesela.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. pek güvenemedim ama değerlendirilebilirmiş dediğiniz gibiyse.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Mehtap değil

Tutku firması Bonera markasıyla üretiliyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.