Şimdi Ara

Bim aktüel (18.08.2017) Tv ünitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
12.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 mm 1. sınıf suntalam, 4 rafli tv ünitesi
    Bim aktüel (18.08.2017) Tv ünitesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bim bitmiş.
  • Mağaza başı 1-2 adet geliyor onu da çalışanlar yada tanıdıkları alıyor. Boşuna açılmış bir konu!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Mağaza başı 1-2 adet geliyor onu da çalışanlar yada tanıdıkları alıyor. Boşuna açılmış bir konu!!!

Güzel değil dersin önermiyorum dersin ama artık nasıl eleştireceğinizi şaşırdınız. Banane arkadaş sen alamıyorsan!

Ne yapayım şimdi fiyat hataları oluyor, açığı kapatıyorlar ya da kotalı kampanyalar oluyor kota doluyor.

Hangi kampanya sınırsız tedarik veriyor? Ee bende öbüründen yararlanamadım o da boşuna açılmış, diğeride ötekinin ilgisini çekmiyor o da boşuna açılmış.

Olmaz böyle, insanları soğutmayın ya. Mantıklı laf edene amenna ama bu ne böyle Allah aşkına, sanki sınırsız ve herkesin faydalanabildiği hile hurda olmayan bir kampanya gördünüz.
  • Bim aktüel (18.08.2017) Tv ünitesi

Bu da benim ki

• Bim bitmiyor
  • Klzet takımı iyi mi

bornoz alınır mı
  • Onları bilmiyorum, ama televizyon ünitesi bu fiyata iyi. Muadili ürünler 140 civarı başliyo fiyatı

• 55 inç tv sığar mı ki buna? 55 inç tv'mi koyabileceğim tv arıyorum arkadaslar. Her turlu tavsiyeye açığım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • balkess_10 B kullanıcısına yanıt
    Yükseklik çok düşük geldi bana. Toplam 120 cm olduğuna göre Tv koyulan yeden yüksekliği 30 -35 cm olur. Toplam 4 bölme her bölüm eşit gibi duruyor. Tv nin konulduğu yerin yüksekliği düşük olduğunda İzlerken kötü oluyor.

yükseklik 55-60 cm olursa iyi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 13 Ağustos 2017; 10:55:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Mağaza başı 1-2 adet geliyor onu da çalışanlar yada tanıdıkları alıyor. Boşuna açılmış bir konu!!!

Sabah ilk açıldığı anda girip şubede ürünü bulamazsanız şubedeki tüm elemanları rahatlıkla işlerinden edebilirsiniz. BİM bu konuda gayet titizdir. İstisnalar kaideyi bozmaz.
  • Kaç inç tv için uygundur acaba? Ebatlar net olarak gözükmüyor..

• tv ünitesinin bir benzerini geçen yıl gg üzerinden aldım. bu fiyata bu ürün iyi filan değil hatta ücretsiz olsa almayın. bir heves aldım montajını yaptım ve daha o anda kalitesizliğinden nefret ettim.

en ucuz sunta, kalitesiz bir kaplama ile gelen bu tarz ürünler daha montaj aşamasında gönyesiz oluşu, vidalama kısımlarının emanet gibi oluşu v.b. sebeplerle aldığınıza pişman eder.

şuan bir bahane bulsam kırsam depoya atsam diye fırsat kolluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pahali. Hb evmanya evidea kampanyalarindan 60-70 e alirsiniz kargo dahil. 180 cm olanini 80 e aldim ben.

• garbage
  • Arkadaş yeni eve geçti, ona alsam mı diye düşünürken, evinde televizyon olmadığını hatırladım.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    yok be abi nerde
    kendi alamıyorlar müdürler bölge sorumluları uyandı akrabalarına ailesine kesiyorlar fişi beraber dükkan açıp
    gerçi bizim bg indirim olunca tvyi kaldırtıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

yok be abi nerde
    kendi alamıyorlar müdürler bölge sorumluları uyandı akrabalarına ailesine kesiyorlar fişi beraber dükkan açıp
    gerçi bizim bg indirim olunca tvyi kaldırtıyordu

Dükkanı beraber açtığınız halde ürün yoksa rahat rahat şikayet edebilirsiniz hocam. Çok BİM tanıdığım var, çalışanların bir çoğunu biliyorum bölgemde hep konuştuğumuz şey.
  • butun sitelerde bu unitenin daha iyisi cok daha ucuza veya benzer fiyata satiyor.. ozellikle hepsiburada haftada bir daha iyisi ayni fiyata satiliyor... neyin firsatindan bahsediyorsunuz anlamiyorum.... hem bimde hem a101'de firsat gunlerce eskide kaldi.. piyasa fiyati verip netten haberi olmayanlari ucuza satiyormus numarasi yapiyorlar... migrostan alisveris yapiyorum ben.. ayni fiyatlar daha kaliteli urunler en azindan...
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    yok be abi nerde acılıs 9da dır 8.30da kasalar acılır temizlik dolaplar acılımı vs var numunelik 1 tane gönderirler zaten cok aranan biseyden tvler mesela (subeye baglı)
    a101de durum böyleydi bim daha istikrarlıdır sanırım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.