Şimdi Ara

BİM 6 OCAK 2017... OTO AKSESUAR AĞIRLIKLI.. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
8
Favori
42.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enesshn18

quote:

Orijinalden alıntı: InTeRTEcH

quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Araç içi kamera nasıldır ?

Çöp

Gündüz çekimi

Gece çekimi

Hocam bu videoların sahibi siz misiniz? Videoyu bi izledim baktım çok tanıdık aynı mahalledeymişiz :)

Evet inceleme bana ait.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

haklısınız hocam aliexpress den ürün alıp türkiyede 10 kata kadar faiş fiyatlara sattıkları sürece bizde aliexpress den alışveriş yapmayı devam edicez
    türkiyedeki fiyatlara ayar çekilmediği sürece çoğu şeyi aliexpress den alıcaz

aliexpress'e gerek yok , n11'de, internette , ya da tekelin olmadığı , bim a101'lerin dolu olduğu yerde bakkal-çakkal türü esnaflar biyatı arttıramaz...
  • duzguner42 kullanıcısına yanıt
    anladım bendeki bi sürü markaya oluyor ama bu tip yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

600amp aktarma kablosu nasıl sizce iş görür mü? Saatlerce bekletmesin sonra

600 Amperi araç aküsüne verin, bırakın iş görmeyi, o akü Horon bile teper ...
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Kar lastiği zaten vardı :( Tahmin edebiliyorum kütür kütür ses çıkarır heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Nescafe Gold 100g ve Classic 200g fiyatlari sacmalik !!! Bir de insert basmislar bu fiyatlar icin.

4 saat önce a101 den nescafe clasic 200gr+ nescafe kupa bardak 12.95 aldım sacmalamışlar resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

600amp aktarma kablosu nasıl sizce iş görür mü? Saatlerce bekletmesin sonra

600 Amperi araç aküsüne verin, bırakın iş görmeyi, o akü Horon bile teper ...

Amperden mi anlamıyorsun aktarma kablosundan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Her benzinlikte hava varken pompa neden ihtiyaç?

Sivas-Yıldızeli arası üst üste 2-3 benzinlikte bulamayıp bimden aldığım 10 liralık pompa ile Yıldızeli girişine kadar gelmiş biri olarak diyorum anlayamazsın hocam
  • O değilde termosa baktım almadım çok inceydi sıcak tutacağını sanmam pek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bunu uzun yolda kullanabilir miyim? 3-4 saatlik. Çok rahatsız eder mi? Ne zaman Kayseri Antep arası gitsem yollar aşırı karlı ve buzlu oluyor. Geçen de hafif kaydım refüje giriyordum az kalsın

Sakın almayın hocam ben az evvel denedim 10 metre gidemedim. Hepsi koptu patinaja düşmediğim halde. Önceki mesajimda da yazmıştım lastige gelen kısmı pürüzsüz cilalı gibi yere tutunsa bile lastiğe tutunamiyor kopuyor. 2 lastiğe 20 dk da taktım gergin şekilde 20 saniyede koptu
  • Arkadaşlar termos çöp, kaynar şekilde koyduğum çay 1.5 saat sonra bardağa koyduğumda ılık idi.
  • herzelaid kullanıcısına yanıt
    ustam almistik kötüyse hic kullanamadan iade edeyim arkadas gecen sene almis önerdi super falan dedi 20 saat sonra bile sicak kalıyor demişti onun icin alıştim ne dersin iade etme hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schukru89

pompa gercekten guzel arkadaslar ayni marka ayni ürün n11de 99 ve 109 fiyat aralığında değişiyor yukarida hepsiburada nin linkini.paylasmis bir arkadas görünüşü benziyor ama markasi farkli ürünlerin markayi google amcaya yazınca cikiyor zaten ihtiyaci olan kacirmasin kesinlikle.

61-62 gibi birşeydi +kargo, 2 adet aldım.
  • Hocam merhaba. Açıkçası termosu alırken pek beklentim yoktu, 3 saat ilk koyduğum sıcaklığa yakın tutsa yeter demiştim. Buna rağmen beni şaşırtmayı başardı. Güzelce temizliğini yaptıktan sonra kaynar çayı tamamına yakın gelecek şekilde doldurdum. Dediğim gibi 1.5 - 2saat sonra bardağa doldurdum fakat bildiğiniz sıcak ılık arası, daha çok ılığa yakın bir tadı vardı. İçemedim, yarısında bıraktım. Böyle olacağını bilseydim almazdım. Şimdi kullandık iade etmek de pek etik olmaz. Artık matara niyetine sağa sola giderken su falan dolduracağım. Varsa imkanınız iade edip 30 lira civarında bilindik bir markanın ürününü almanızı öneririm. Saygılar

Edit: arkadaşımda Stanley marka termos vardı, bilen bilir piyasadaki kaliteli markalardan. Bir hafta kadar onu da kullanmıştım, 6 saate kadar kaynar tutuyordu çayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herzelaid -- 7 Ocak 2017; 1:55:39 >

• herzelaid kullanıcısına yanıt
    Ben sıcak olarak çok kullanmadım ama soğukta baya başarılı beni memnun etti. Stanley Aladdin modeli var bizde yılların termosu onun eline su dökemez elbette kocaman bir şey o Ben araba yıkamaya giderken poşet çay ile çay yapardım yazın detaylı temizliğimi hallederken yıkamacıda ara ara içerdim aşırı derecede soğudunu görmedim. Ama belki marka değişmiş olabilir. Eğer benim yukardaki yorumuma bakarak aldıysanız üzüldüm şimdi :/

Ben şu sopalı bezden aldım araç içinde iyi oldu ama bez baya kıytırık silmiyor adam gibi. Sopası güzel üzerine başka bir mikrofiber bez konup kullanılabilir.

Silecek alan oldu mu ? 3 kere bime gitmem gerekti bugün ve eskiden silecek sabah 9 da biterken 3 bimde de hiç biri satılmamış duruyordu. Millet ya bıktı ya da hoşlarına gitmedi herhalde.

• Arkadaşlar micro sd kart lazım ama en az 32 gblık lazım. Sizce fiyat nasıl? Daha iyi ürünler varsa linkini alabilir miyim?
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Üstad yorumunuzu görmüştüm, başka forumlarda da aynı şekilde soğuk konusunda iyi fakat sıcak konusunda sıkıntılı olduğu yazılmıştı. Riske girerek aldım o yüzden sıkıntı yok. Siz elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışmışsınız daha ne olsun. Ayrıca dediğiniz gibi ürün marka yada kalitesinde değişme de olmuş olabilir bilemiyorum.14 liralık ürün olduğu için çokta sıkıntısı değil. İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Kar lastiği zaten vardı :( Tahmin edebiliyorum kütür kütür ses çıkarır heralde

Kış lastiği varken gerek yok:

https://forum.donanimhaber.com/istanbul-da-kar-var--123086818
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enesshn18

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Araç içi kamera nasıldır ?

Çöp

Gündüz çekimi

Gece çekimi

Hocam bu videoların sahibi siz misiniz? Videoyu bi izledim baktım çok tanıdık aynı mahalledeymişiz :)

Evet inceleme bana ait.

Videoyu izledim de eger videoyu kesmediyseniz 2 a101 in arasi ne kadar az bu kadar yakin ayni market oluyor mu ya

• yol tutuş aparatı tırt çıktı.Bu sabah denedim takmam 10 15dk sürdü 20 saniye sonra ise hepsi koptu
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.