Şimdi Ara

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
5
Favori
47.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara Bim sosis kedime yedirdim rahatsızlandı diye konu vardı.
    Önce hayvanlar üzerinde denemek lazım. Sonra insanlar yemeli. Ona göre. Yarın konular açılır
  • lahmacunun içinde yeşil biber kullanıldığı için başarısız buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocco86

fiyatına göre bence normal
    lahmacun askerde vazgeçilmezimdi 158 günlük askerlik boyunca yemekler berabat olduğundan 70-80 gün günde 2 öğün kesin lahmacun yemişimdir.
    resimleri görünce o günler geldi aklıma birden :D :D :D

komutan nasıl izin veriyordu nasıl temin ediyordunuz ki
  • hemen gidip aliyim lan.
  • Lahmacun mu la o lahmacundan başka her şeye benziyor bir kere kıyması nerde bunun insan biraz bol doldurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

dar gelirliliğin alemi yok gider 2 liraya 4 tane alır yerim

Kardeş sana at eşek yediriyorlar 50 kuruşa lahmacun mu olur

2 liradan demek istemiş.

2 liraya lahmacun varda bizmi yemedik ???
    at eti derseniz başka...
    Dışarı bir çıkın 3.50 3.75 tl den ucuz lahmacun varmı kaliteli 1 tane lahmacun 3.50 2 tane 7 tl ediyor
    bimdeki hesaplı bence

ben orduda kralını 2 tl den yiyorum mis gibi çok güzel yapıyorlar,merak eden varsa mekan Dıgının yeri,ordulular bilir zaten

ha bu arada bimin etli ürünlerine bok atan arkadaşlar o ürünlerin çoğu diğer marketlerden daha pahalı daha sağlıklı diye aldığınız markalara yaptırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurry -- 16 Ağustos 2012; 18:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Lahmacun mu la o lahmacundan başka her şeye benziyor bir kere kıyması nerde bunun insan biraz bol doldurur.

ankaradaki hiç bir bimde yok ege marmara bölgesine mi çıkartmışlar ya?
  • İskendercilerdeki fındık lahmacunlar 2 lira ne yiyonuz lan öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

artık şu dandik bimin reklamını yapıp durmayın ya.. sizde gitmeyin.. o kadar haber oldu sattığı dandik ürünler, hiç mi değer vermiyorsunuz sağlınıza siz? şimdi birşey anlamazsınız ama 5 sene sonra iç organlarınız iflas etmeye başlayınca anlarsınız, keşkelerinizle kalırsınız

He la he..
    Sen git Carrefour dan al.Varsın yabancılar kazansın hep di mi?
  • bu sefer yapamamışlar burda tanesi 1tl ve 5 tane kesiyor
  • İzmir'de 2 liraya lahmacun yok.
  • metroda 6 lira hemde normal boyutlarda ve hacıoğlunu referans alırsak tadı aynı. fiyatı 1.20 ye geldiği için bence mükemmel arkadaşla 2 mizi doyurdu yani ama hakkını yemeyelim acıoğlunun peymacunu güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

artık şu dandik bimin reklamını yapıp durmayın ya.. sizde gitmeyin.. o kadar haber oldu sattığı dandik ürünler, hiç mi değer vermiyorsunuz sağlınıza siz? şimdi birşey anlamazsınız ama 5 sene sonra iç organlarınız iflas etmeye başlayınca anlarsınız, keşkelerinizle kalırsınız

Vurun beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda bir lokantada lahmacun 1.5 TL ben hep ordan yiyorum gidipte bimdekine para vermem.
  • Dışarıda tane 2 lira. bence iyi fiyatı.

Beyler BİM varsa aç kalmayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: rocco86

fiyatına göre bence normal
    lahmacun askerde vazgeçilmezimdi 158 günlük askerlik boyunca yemekler berabat olduğundan 70-80 gün günde 2 öğün kesin lahmacun yemişimdir.
    resimleri görünce o günler geldi aklıma birden :D :D :D

komutan nasıl izin veriyordu nasıl temin ediyordunuz ki

askerlik yaptığım yer istanbulda jandarma karakoluydu yemeklerin berbat geldiğinin komutanlarda farkındaydı sağolsunlar izin veriyolardı.
  • NERDEYSE BÜTÜN ALIŞVERİŞLERİMİ BİMDEN YAPARIM. GERÇEKTEN SÜPER ÜRÜNLER ÇIKARIYORLAR BAZEN..AMMAAAAAAA

EĞER BİMDE SATILAN BU LAHMACUN ÇAKMASI ŞEYLERİ BEĞENEN VARSA ONLARA KOCAMAN BİR YUH !! DEMEK İSTİYORUM.. BU LAHMACUNLAR İÇİN TEK YORUMUM OLABİLİR .. İĞRENÇ !!!!!!!!!! RESMEN LEŞ GİBİ KOKUYORLARDI YAW..SAHAN MARKALI LAHMACUN BİLE BUNDAN İYİYDİ..ONDADA ET YOKTU AMA EN AZINDAN KOKMUYORDU..

AYNI BİMDE ETEDOY MARKALI KONYA ETLEKMEĞİ GÖRDÜM GEÇENLERDE..VALLA BUNA 10 BASAR..BENCE DENEYİN..
  • alacaktım ama lahmacun tadını tuttaramazlar diye almadım iyide yapmışım ,forza yuva pizza+patates,zor zamanlarda ilaç gibiler.
  • hacıoğlunu bi kere yedim bu ne lan dedim. demekki bunu da almamak gerek. zaten bimin etli ürünleri genelde dandik.
  • La hepiniz ekşiden mi geldiniz ne bu kalabalık?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.