Şimdi Ara

BİM 5'li Lahmacun İncelemem ( SS'li ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172
Cevap
5
Favori
47.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türkiye'nin en iyi lahmacun yapan yerini açıklıyorum. Mecidiyeköy Buket Lahmacun.

Bu arada sakın Lahmacun dan başka bir şey yemeyin. Eskiden harika kebap da yaparlardı. Fakat şu an kebapları kötüden ziyade berbat

Bir kere yedikten sonra yorumunuzu merak ediyorum

İddaa ediyorum bunu yiyen 100 kişiden 95 i bugüne kadar yediğim en iyi lahmacun diyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 16 Ağustos 2012; 13:33:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

artık şu dandik bimin reklamını yapıp durmayın ya.. sizde gitmeyin.. o kadar haber oldu sattığı dandik ürünler, hiç mi değer vermiyorsunuz sağlınıza siz? şimdi birşey anlamazsınız ama 5 sene sonra iç organlarınız iflas etmeye başlayınca anlarsınız, keşkelerinizle kalırsınız

Sağlıksız olduğunu nereden çıkardın ? Elinde labaratuar raporu mu var ?
    Başka yerlerde satılanın sağlıklı/sağlıksız olduğunu nasıl bilebiliyoruz ?
    Dileyen istediği yerden satın alır.
    Mağaza düşmanlığı yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Bime lahmacunda mı geldi? hemde 7.50tl ve tabak kadar bir şey.

Edit: Aslında "Le-hmacun" güzel olurdu.

Le-hmacun
  • yeminle Le-hmacun diye okudum la :D
  • oğlum akşam olsa da orucu fln açsak açıktım ha iyice
  • quote:

artık şu dandik bimin reklamını yapıp durmayın ya.. sizde gitmeyin.. o kadar haber oldu sattığı dandik ürünler, hiç mi değer vermiyorsunuz sağlınıza siz? şimdi birşey anlamazsınız ama 5 sene sonra iç organlarınız iflas etmeye başlayınca anlarsınız, keşkelerinizle kalırsınız

Evime yakın olduğunda 11 yıldır neredeyse herşeyi bimden aldım hala bir hastalık çıkmadı çok şükür, 10 yıl daha gitsin yeter :)
    Bimin en çok beğendiğim ürünü beyaz peyniri harika...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Arkadaşlar Türkiye'nin en iyi lahmacun yapan yerini açıklıyorum. Mecidiyeköy Buket Lahmacun.

Bu arada sakın Lahmacun dan başka bir şey yemeyin. Eskiden harika kebap da yaparlardı. Fakat şu an kebapları kötüden ziyade berbat

İddaa ediyorum bunu yiyen 100 kişiden 95 i bugüne kadar yediğim en iyi lahmacun diyecek

Hacı mecidiyeköyün neresinde tam olarak ugrarım bir ara belki
  • Köpek eti yemeyin
  • Bim'deki hiç bir et ürününün içinde et beklemeyin.Olsa bile martı,kedi,köpek falandır.
  • Superfreshin 3lüsü 7,5 galiba yada 10 bimden et yada etli birşey almam.
  • Haciogluma 10 puan veren, imam ustaya 100 puan ceker herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakirliğin alemi yok bodrumda 50 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Bime lahmacunda mı geldi? hemde 7.50tl ve tabak kadar bir şey.

Edit: Aslında "Le-hmacun" güzel olurdu.

Bu mesajı görmüş olsalardı emin ol adı Le-hmacun olurdu
  • Köpek eti vesaire değil, lahmacuna 2tl den fazla para verilmez etliekmek değil bu, içinde iki parmak et var zaten gerisi sebze.. Tadıda gayet güzel ve kaliteli. Alır mıyım artık? Almam. Fırından yeni çıkmış lahmacunu salatayla alıyorum ben o paraya..
  • tavsiye etmiyorum.

Bende almiştim. malzemeler donmuş oldugu için her nekadar ısıtılsada gerçek lahmacun tadını vermiyor.
    Hacıoglu lahmacunla kıyas bile edilemez bence.

zaten piyasadaki iyi lahmacun fiyatlari 2.25 TL'den başliyor 3 liraya kadar devam ediyor.

o ürünün tanesine 1.5 lira vereceginize , gidin güzel temiz yapan bi yerden 2.25 liraya almanız daha mantıklı.
  • quote:

Burdan çıkamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Arkadaşlar Türkiye'nin en iyi lahmacun yapan yerini açıklıyorum. Mecidiyeköy Buket Lahmacun.

Hacı mecidiyeköyün neresinde tam olarak ugrarım bir ara belki

Murat muhallebicisinin yanındaki akbankın yanında sağa giriyosun 30 metre ileride solda
  • lahmacun dedin mi

1. güngören köy içi kasaplı fırın

2. bakırköy damak

gerisi yalan

• fiyatına göre bence normal
    lahmacun askerde vazgeçilmezimdi 158 günlük askerlik boyunca yemekler berabat olduğundan 70-80 gün günde 2 öğün kesin lahmacun yemişimdir.
    resimleri görünce o günler geldi aklıma birden :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akin_Tr

quote:

Orijinalden alıntı: 4goodlife

quote:

Orijinalden alıntı: In God We Trust

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanbey

dar gelirliliğin alemi yok gider 2 liraya 4 tane alır yerim

Kardeş sana at eşek yediriyorlar 50 kuruşa lahmacun mu olur

2 liradan demek istemiş.

2 liraya lahmacun varda bizmi yemedik ???
    at eti derseniz başka...
    Dışarı bir çıkın 3.50 3.75 tl den ucuz lahmacun varmı kaliteli 1 tane lahmacun 3.50 2 tane 7 tl ediyor
    bimdeki hesaplı bence

Aynen. nerde 2 liraya lahmacun siz bu zamana kadar ne yediniz ben 5-6 sene önce yedim lahmacunu 2 liraya eğer kaliteli gerçek lahmacun yemek istiyorsanız tanesine 3.5 - 4 tl vermeniz gerekir

Edit:Bim deki kıymalı değil bulgurludur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.