Şimdi Ara

bim 20 şubat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
9.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akü takviye cihazını daha önce mağaza açılışına özel 9 tl ye almıştım ucuz diye.ne kulandım ne de gerek oldu.hatta neden aldım ne işe yarar nasıl çalışır bilmiyorum
  • Akü takviye cihazı işe yarar bir ürün mü ?.
    HB'de 16 liraya bir benzeri vardı. Daha önce konusunu açmıştım ama, anlayamadığım bir nedenden ötürü şikayet edip sildirdiler.
  • Sarjli vidalama baya sicak geldi kullanan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavien_

Bim bitmiş

Paraya doydular artık adetten olmuş broşür çıkartmak...
  • BİM A101 karşısında çok aciz kaldı, yani kısaca BİM bitmiş.
  • Sitede pusuda yatan adamlar var. Bim insert'ü ile ilgili bir başlık açılsa da "bim bitmiş" yazsak diye. Evet beyler bim bitmiş, okeye dönüyor. Şimdi gidip birkaç konu bulun ve "çöp" yazıp kaçın.

• SICAK SU TORBASI ALINIR
  • iarklı vidalama kaliteli ben uzun süredir ilk modellerinden olanı kullanıyorum bimden almıştım ama pili artık bitmeye başladı 3. senesinde. Eskisi kadar şarj tutmuyor. Diyeceğim şu ki lityum teknolojiseine geçmeden bimden akülü vidalama alınmaz artık. Gerçi 60 liraya fazlasıyla iş gören bir alet ama şu anda pilleri sordum 18volt o pilleri pilci 100 liradan fazla fiyat söyledi bosch lityum var ixo 2007 de almıştım şarjı hala ilk günkü gibi. Aylarca kullanmıyorum şarjı yine de bitmiyor.
  • aslında A101 ürün yelpazesini baya genişletti bim normalde de böyleydi.

Yastığın fiyatı iyi bence ama alırken kontrol etmekte fayda var.
  • BİM'in en büyük hissedarı Mustafa Latif Topbaş'ın kişisel serveti 1 milyar dolar. O kadar da bitmemiş demek ki :)
  • 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    2,5 M2 halı alacaksanız bunun yerine ikea'da şuan kampanyada olan halıları tercih edebilirsiniz, baya bir yağmalamışlardı hafta ama yinede çeşit vardı. 29,90'dı fiyatları

• Akülü vidalama nasıl? Tavsiye eder misiniz?
    Bir de uçları yok mu bu cihazın? Ayrı mı almak gerekiyor?
  • yastık fiyatı iyi gibi
  • BİM artık eskiden tüketii dostuyken tekelleşince ihanet şebekisine dönüştü.

Kaliteli sütleri yumurtası derken

Şuan yumurta seçmesi diye bişey öğrendim artık 1 saat yumurtaları teker teker elleyerek alıyoruz.Gerçi artık bim bittii gözümde

Sütler berbat

fiyatlar diğer gerçek marklaların ayarına geldi.

Ama malasef halk cahil malasef evimin altında şok var karşısnda bim var ve a101 çok uzak ama genede eizeyet çekerek a101den alıyorum herşeyimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

2,5 M2 halı alacaksanız bunun yerine ikea'da şuan kampanyada olan halıları tercih edebilirsiniz, baya bir yağmalamışlardı hafta ama yinede çeşit vardı. 29,90'dı fiyatları

baktım bulamadım, ikeada satılan ve bu boyuttaki en ucuz halı bu. onun da fiyatı 69.99 TL

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-tekstili/halilar/orta-boy-halilar/70256158/ullgump-hali.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 17 Şubat 2015; 19:15:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

doldi satılımyor bu sefer

o gerçek miydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Sarjli vidalama baya sicak geldi kullanan varmi

Hepsiburada kargo ücretsiz USSU Usb 18V Akülü Vidalama +15 Parça Aksesuar Seti 54,89
    http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=hrcntd1001001&categoryId=60001146
  • A101'in fason üretim malları kalite olarak Bim'den hiç farkı yok hatta daha kalitesiz. Artı.. A101'deki standart ürünlerin çoğu normal maketlrle aynı fiyat hatta daha pahalı..Üstelik pahalı fiyatı yüzde bilmem kaç indirim diye de satabiliyor..Çalışanlar dersen özensiz, düzensiz, saygısız.
    Hasılı, bi' bitmediniz be..
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Gerçek olduğuna inanıyordum neredeyse on numara yapmış yapan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cırcırlı tornovida nasıldır alınabilir mi acaba
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.