Şimdi Ara

BİM 14-21 HAZİRAN AKTÜEL ÜRÜN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
7
Favori
29.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini USB Vantilatörü ben kullanıyorum, aynı ürün daha önce de gelmişti. Performansı fena sayılmaz, zaten piyasadakilerin hepsi birbirine benziyor. İlk zamanlar oldukça sessiz fakat kullandıkça hafif sarsıntılı çalışmaya başlıyor. Yinede alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

2 yıldır bu m185 kullanıyorum gayet güzel bir mouse pil degistirdimmi hic hatırlamıyorum ama heralde degistirmişimdir
    Ayrıca unifying alıcı yok belki ama mouse bunu destekliyor. Ben K360 klavye aldım tek alıcı ile kullanıyorum k360 ve m185 i.
  • Arkadaşlar termosu kullanan var mı nasıldır uzun süreler sıcak tutmasına gerek yok zaten
    Birde sandisk 8 gb 12 lira bu fiyata ne diyorsunuz ?
    Birde 16 gb 20 usb bu fiyata daha iyisi bulunur mu veya 10 daha koy şunu al dediğiniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 7 Haziran 2013; 14:54:00 >
  • Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?
  • Laptop çantası nasıl arkadaşlar bilginiz varmı mümkünse başka bir yerde link felan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B Master

Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?

Laptop'u oyun için alıcaksanız almayın derim ha film izleyeceğim internette surf yapacağım derseniz olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrancioglu

Arkadaşlar termosu kullanan var mı nasıldır uzun süreler sıcak tutmasına gerek yok zaten
    Birde sandisk 8 gb 12 lira bu fiyata ne diyorsunuz ?
    Birde 16 gb 20 usb bu fiyata daha iyisi bulunur mu veya 10 daha koy şunu al dediğiniz var mı ?

Sandisk 8gb klas hizi kac o onemli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savatager

8gb micro SD = 12,5 tl

Bir tek bu güzel.

A101 den 4GB olanı 9,95 TL aldıydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstf06

quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

geçen hafta gg kampanyasında hp i3 almamış olsam bu asus laptopu alırdım.

i3 lü bu fiyata laptop zor , bi geçen hafta hp vardı bi bu bimdeki asus birde hizlialda packard bell geçen hafta 799tl idi.

bu 3 u dısında yenı nesıl i3 işlemcili 799tl ye laptop görmedim

bu laptop ta hd 3000 ekran kartı var. orta seviye oyunları kasar mı pes gibi? bilginiz varsa

http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-3000.37948.0.html
    verdiğim linkten ekran kartının hangi oyunları hangi sistemle kaç fps de açtığını görebilirsin.
    oyun afişlerinin yanında ki kırmızı ve yeşil renkteki rakamlara tıkladığında, hangi sistemle o fps yi aldığını yazar.
    bu laptop un bu fiyata gideri var, fazla oyun oyanamam diyen bence kaçırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&ved=0CGQQFjAF&url=https%3A%2F%2Fwww.bitmeyenkartus.com.tr%2FCANON-MP-230235-VE-YENI-RENKLI-Bitmeyen-Kartuslu-1-Sayfa-Renkli-Baski-001-TL%2CPR-1797.html&ei=WcexUfmIO8XfOLnngOgE&usg=AFQjCNH0AFzee0Qka4_6CHfJx0vsi3ZQDw&bvm=bv.47534661,d.ZWU
    Yazıcı bundan mı?

Normalde 3000 sayfa renkli çıktı verdiğini söylüyor linkini verdiğim sitede.
    Bimde ki ise 15 bin sayfa çıktı verebiliyormuş.
    Kelime oyunu var galiba bu 15000 dediği renkli çıktı olamaz di mi?
    Bu yazıcı hakkında ayrıntılı bilgisi olan var mı?

• Arkadaşlar yazıcı normal fotograf kağıdına baskı yapıyor mu yoksa sadece A4 kağıdı mı birde nüfus cüzdanı için küçük kağıt konulıyor mu

• arkadaşlar mause yi masa üstü pc de kasanın arkasındaki usb lere taksak algılamada sorun yaşarmıyım acaba? birde mini vantilatörün kablo uzunluğu ne kadar kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi

• USB Bellek nasıl daha ucuza bulunabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Laptop çantası nasıl arkadaşlar bilginiz varmı mümkünse başka bir yerde link felan ?

çok güzel yeterince korumalı
    fermuarları saglam
    cok kalın kumastan bol koruma sungerlı
    saglam

hatta teknosada 10larca cantayı elle kontrol ederek oyle guzelını bulamamıstım
    laptop hardcaseden sonra 2. en ıyı urun gıbı bırsey

tek kusuru dıkıslerlerde cok defo var
    malzemesı cok ıyı
    ıscılıgı cok kotu

marka olarak raba ovax dıye bır markanın urunlerı
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: armodillo

Laptop çantası nasıl arkadaşlar bilginiz varmı mümkünse başka bir yerde link felan ?

çok güzel yeterince korumalı
    fermuarları saglam
    cok kalın kumastan bol koruma sungerlı
    saglam

hatta teknosada 10larca cantayı elle kontrol ederek oyle guzelını bulamamıstım
    laptop hardcaseden sonra 2. en ıyı urun gıbı bırsey

tek kusuru dıkıslerlerde cok defo var
    malzemesı cok ıyı
    ıscılıgı cok kotu

marka olarak raba ovax dıye bır markanın urunlerı

Cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

USB Bellek nasıl daha ucuza bulunabilir mi ?

Teknosa da şu an 19.90 TL http://www.teknosa.com/urunler/125390210/sandisk-sdcz51-016g-b35-cruzer-edge-16-gb-usb-bell
    Bimeks de şu an 19.91 TL http://www.bimeks.com.tr/urun/120554/sandisk-16-gb-usb-cruzer-switch-sdcz52-016g-b35-.aspx

+ taksitli

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

USB Bellek nasıl daha ucuza bulunabilir mi ?

bi ara 16 gb 16 tl diye görmüştüm ama nerdeyi hatırlayamadım. bunu almayı düşünüyorsan veri aktarımı çok yavaş haberin olsun.
  • AMAN BEYLER SAKIN O BİSİKLETİ ALAYIM DEMEYİN SAKIN BEN ALDIM O KADAR ÇOK PİŞMAN OLDUM Kİ ANLATAMAM. ALDIKTAN 1 HAFTA SONRA GÖBEK DAĞITTI. JANTLAR YAMULDU VİTES SİSTEMİ BOZULDU ÜSTELİK NORMAL YOLDA GİDERKEN OLDU HEPSİ KAZA FALAN GEÇİRMEDİM. ŞİMDİ HURDALIKTA YATIYOR BİSİKLET HER TARAFI YAMUK BİR ŞEKİLDE. SAKIN BEYLER ALMAYIN BEN YANDIM SİZ YANMAYIN. PARANIZA YAZIK....
  • quote:

Orijinalden alıntı: B Master

Laptop konusunda HD film izlerken ve basit oyunları oynarken sorun olusturur mu ekran kartı ?

Intel hd3000 var. HD videoda en kralını açması lazım. Basit oyun oynatır pvz, fieldrunners 2, teeworlds, cs gibi oyunları sorunsuz oynatır.

Intel hd4000 gpulu modeli de varmış. Bim onu satsaymış fiyat sıcak olurdu harbiden. Ama ihtiyacı olan alabilir, oyun hariç her işini görür.

• saatin modeli nedir bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.