Şimdi Ara

Bilmeyenler için 'KOÇ' vs 'TD'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şenol güneş oyuncu parlatamaz, Şenol Güneş'in başarılı takımında oyuncu kendini parlatır. Bir başka deyişle; Arda Barçada oynarsa değeri €40m olur çünkü iyi takımda herkes parlar, iyi takımın kötü oyuncusu bile kötü takımın iyi oyuncusundan değerli görülür.

Aynı şekilde "Dick hoca salihi köreltiyor." Salih bir mal değil, bir araç değil, Salih bir insan gelişmek ya da gelişmemek kendi elinde, Dick hoca ona şanslar tanıdı, Şenol olsa Kerim'i attığı gibi Salih'i de atardı geriye, kaybetmek uğruna formsuz adamla çıkmazdı.

Şunu da analyın artık, akhisardan sonra çıldıran gsliler şimdi her yerde o istifa bu istifa şu kötü oyuncu yazıyor, Kazanan takımın oyuncuları badem gözlü olur, en kötüsü bile düşük puan almaz, kötü maçta ise en iyi oyuncu bile 7 puanı bulamaz, yani oyuncu tespit etmek sizin işinizin harcı değil forum ahalisi, o iş ANTRENÖR(KOÇ)ların işi, antremanlarda görürler oyuncuları, TDlere bildirirler, siz sanıyor musunuz Şenol hoca gidip "Bak alan savunması böyle yapılır" diye gösteriyor, bilgisizce sallıyıp duruyor herkes, şu forumda canı sıkıldığından dolayı bilgisi olmadan fikri olan çok insan var, şöyle bir bakınca her yer yok aziz şöyle, yok kaybettik herkes istifa etsin, yok kazandık hadi lens evlen benle falan herkes duygusal yaklaşıyor, futbol yorumlamak adına mantıklı yazan çok az adam var şurda, bir gsli arkadaş var dikkatimi çeken yense de yenilse de kötüyüz demesini biliyor(oyuncu mu nedir nicki), bjklilerden pek rastgelmedim açıkcası genel olarak hepsi burnu tepede 20 yıldır takılmadıkları için bir ego patlaması, fb ise savaş alanı, sıktı forum gerçekten.

Paylaşmak istedim, kendinizi laf sokmak zorunda hissetmezseniz sevinirim, amacım ortamı yorumlamaktı hoşuna gitmeyen yazmak zorunda değil.

• Tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fb forumunda hiç futbol konuşulduğunu görmedim ki.Hala vitor kavgası yapılıyor.

Birde rvp fanboyları var.Başka bir olay yok forumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Fb forumunda hiç futbol konuşulduğunu görmedim ki.Hala vitor kavgası yapılıyor.

Birde rvp fanboyları var.Başka bir olay yok forumda.

Bjkli ergenler forumun ırzına gectiler çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.