Şimdi Ara

Bilkent CTIS 3. sınıfım bana soru sorun

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
54
Cevap
0
Favori
4.221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Bilkent CTIS 3. sınıfım bana soru sorun
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enjolras.

18-20 yaşında kıçı kırık sınavı beceremeyen adam ileride kendini de geliştiremez. Üni şart
    Şimdi şöyle de bir şey var. Bilkent gibi bir üniversite okumak da insanı kendini geliştirmesi için motive ediyor. Belki benzer sıralamalı bir anadolu üniversitesinde insan o motivasyonu yakalayamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Katılıyorum hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Booker DeWitt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam merhaba. Orantısız zor dediğiniz dersler hangisi? Ben bölümdeyim ancak ctis ile minor yapmak istiyorum. Baya da istekliyim bu konuda:) Söyleyeceklerinizi dinlerim, teşekkür ederim şimdiden! :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: despinaleaxo

Hocam merhaba. Orantısız zor dediğiniz dersler hangisi? Ben bölümdeyim ancak ctis ile minor yapmak istiyorum. Baya da istekliyim bu konuda:) Söyleyeceklerinizi dinlerim, teşekkür ederim şimdiden! :)
    Minor programındaki dersler değildi hocam bahsettiklerim. Onlar hatta rahat dersler.

O 3 dersin ikisini A birini A- ile geçmiştim. O dersler hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz tabi ki.

Hocam aklımda baya bir soru var aslında. Mesaj atsam sizin için sorun olur mu?
    |
    |

Orijinalden alıntı: despinaleaxo

Hocam aklımda baya bir soru var aslında. Mesaj atsam sizin için sorun olur mu?
    Atabilirsiniz hocam tabi elimden geldiğince yardımcı olurum.

mesajı buraya da kopyalayabilir misiniz?

bu arada bilkent iktisat hakkında bilginiz var mı? boğaziçi ve bilkent arasındayım bilkent şehirden dolayı kaybediyor, bu ön yargımı kıramıyorum :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mannis

mesajı buraya da kopyalayabilir misiniz?

bu arada bilkent iktisat hakkında bilginiz var mı? boğaziçi ve bilkent arasındayım bilkent şehirden dolayı kaybediyor, bu ön yargımı kıramıyorum :(
    Şehir konusunda katılıyorum. Ben İzmir'den gittim Bilkent'e ve hala Ankara'ya ısınabilmiş değilim.

Bizim bölümün curriculum'unda bir tane econ kodlu bir ders vardı. Ekonomi hakkında hiçbir bilgim/ilgim olmamasına rağmen ders çok zevkli geçmişti benim için. Ayrıca aynı dersi başka bir econ hocasından almış arkadaşlarım da aynı şeyi söylüyordu. Hocaları genel olarak iyi sanırım bölüm hakkında tek bilgim bu. Ha birde binaları merkez kampüsün tam ortasında iyi bir konumda.

İstanbul ve Ankara dışında bir şehirde yaşıyorsanız ve Bilkent %100 burslu tutuyorsa iki şehir arasında maddi açıdan çok büyük fark olmayacaktır.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

2010 sağlam trollerindensin trollüğün hakkını veriyorsun

|
    |
    Enjolras. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Belki

|
    |
    fast_rider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Hocam merhaba malum tercih aşamasındayız ben aslında ee istiyodum ama tutmayacak yarı burslu ctis tutuyor bilgisayara da ilgim var ee isterken ctis e gelirsem pişman olurmuyum sence bir de bölümünden mezun olduktan sonra iyi bir öğrencilik geçirdiysek yurtdışında çalışma imkanımız ne kadar birde exchange ve erasmus imkanı genişmi bu imkanlar kullanılıyormu öğrenciler tarafından cevaplarsan sevinirim

Orijinalden alıntı: Avcı Bekılayv

Hocam merhaba malum tercih aşamasındayız ben aslında ee istiyodum ama tutmayacak yarı burslu ctis tutuyor bilgisayara da ilgim var ee isterken ctis e gelirsem pişman olurmuyum sence bir de bölümünden mezun olduktan sonra iyi bir öğrencilik geçirdiysek yurtdışında çalışma imkanımız ne kadar birde exchange ve erasmus imkanı genişmi bu imkanlar kullanılıyormu öğrenciler tarafından cevaplarsan sevinirim
    EE ve ctis çok farklı bölümler yani cs ve ctis desen benzer bölümler derdim ama ee ve ctis'in pek ortak yanı yok. O yüzden pişman olur musun olmaz mısın onu sen bilebilirsin ancak.

Bilkent'te okuduğun her bölümde yurt dışı imkanı var diyebilirim. Mesela ctis üzerinden örnek vereyim. Her ctis mezunu aynı dersleri alıp mezun oluyor. Diğer mezunlardan bir fark oluşturabilirsen kendine (sadece not ort. olarak değil tabi), aranan insan olursun.

Geçen seneki oda arkadaşlarımdan biri finlandiyaya diğeri irlandaya gidecek bu dönem.

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

EE ve ctis çok farklı bölümler yani cs ve ctis desen benzer bölümler derdim ama ee ve ctis'in pek ortak yanı yok. O yüzden pişman olur musun olmaz mısın onu sen bilebilirsin ancak.

Bilkent'te okuduğun her bölümde yurt dışı imkanı var diyebilirim. Mesela ctis üzerinden örnek vereyim. Her ctis mezunu aynı dersleri alıp mezun oluyor. Diğer mezunlardan bir fark oluşturabilirsen kendine (sadece not ort. olarak değil tabi), aranan insan olursun.

Geçen seneki oda arkadaşlarımdan biri finlandiyaya diğeri irlandaya gidecek bu dönem.

Alıntıları Göster
    MMMeeeeRRRRttttttttttttttttt
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.