Şimdi Ara

Bilkent CTIS 3. sınıfım bana soru sorun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Kampüs içinde ve şehir-kampüs arası bütün servisler ücretsiz hocam. Ayrıca doğu ve merkez arası çok uzak değil zaten acelen olmadıkça yürüyerek gidiliyor.

Alıntıları Göster
    http://www.bilkent.edu.tr/bilkent-tr/admin-unit/ulasim/merkez_cizelge.htm

Şurada yazanlar ücretsiz mi yani hocam? Ego felan bulamadım tıklım tıklım geliriz artık Ne kadar sürüyor tahmini biliyor musun hocam durak durak beklemez herhalde otobüs gibi.

Hazırlık Doğu kampüste sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 27 Temmuz 2018; 15:0:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

http://www.bilkent.edu.tr/bilkent-tr/admin-unit/ulasim/merkez_cizelge.htm

Şurada yazanlar ücretsiz mi yani hocam? Ego felan bulamadım tıklım tıklım geliriz artık Ne kadar sürüyor tahmini biliyor musun hocam durak durak beklemez herhalde otobüs gibi.

Hazırlık Doğu kampüste sanırsam.

Alıntıları Göster
    Evet hocam ücretsiz hepsi. Ankara'da mı oturuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Evet hocam ücretsiz hepsi. Ankara'da mı oturuyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Evet hocam.
  • quote:

Farklı hocam. CS ve CTIS olarak geçiyorlar. Ancak Mezun olunca yapılacak işler çoğunlukla aynı. Ama mühendisliğin (CS) daha ön planda bir bölüm olduğu yadsınamaz. CTIS, taban puanının düşük olması ile CS'e alternatif oluşturuyor.

Alıntıları Göster
    Sizce aynı sıralamada Ankara üniversitesinde falan CS okumak mı yoksa Bilkentte CTIS okumak mı? Türkiye'de ve Dünya'da hangisinin yeri daha iyi olur?

Edit: CTIS Aynı Sayısal puandan mı alıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05C9F9077 -- 27 Temmuz 2018; 15:6:18 >
  • quote:

Evet hocam.

Alıntıları Göster
    Tunus ve sıhhiye ringleri dışında semt servisleri de var bu şekilde. http://www.bilkent.edu.tr/bilkent-tr/admin-unit/ulasim/ogr_semt_servis.htm

Hiç olmadı metro ile Bilkent istasyonunda inince köprüden ringlere binebilirsiniz hepsi oradan geçiyor kampüse giderken. Veya aynı yerden dolmuşa ya da taksiye (~20 lira) binerek geliniyor.

• quote:

Tunus ve sıhhiye ringleri dışında semt servisleri de var bu şekilde. http://www.bilkent.edu.tr/bilkent-tr/admin-unit/ulasim/ogr_semt_servis.htm

Hiç olmadı metro ile Bilkent istasyonunda inince köprüden ringlere binebilirsiniz hepsi oradan geçiyor kampüse giderken. Veya aynı yerden dolmuşa ya da taksiye (~20 lira) binerek geliniyor.

Alıntıları Göster
    Semt servisi evimin önünden geçiyor bunlar da mı ücretsiz hocam Öğrenci kartı gösterip biniyoruz herhalde istediğimiz yerde kayıt vb. gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 27 Temmuz 2018; 15:9:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

Sizce aynı sıralamada Ankara üniversitesinde falan CS okumak mı yoksa Bilkentte CTIS okumak mı? Türkiye'de ve Dünya'da hangisinin yeri daha iyi olur?

Edit: CTIS Aynı Sayısal puandan mı alıyor?

Alıntıları Göster
    Önceden ygs1 idi puan türü şimdi SAY olmuş. Mühendislikler de SAY ile alıyor. Bilkent ctis dünyada ve Türkiye'de özel şirketlerde ismi öndedir. Ancak mesela kamuda mühendis alımı yapılacaktır, o durumda sadece mühendislik fakültesi mezunları kabul edilir.

• quote:

Semt servisi evimin önünden geçiyor bunlar da mı ücretsiz hocam Öğrenci kartı gösterip biniyoruz herhalde istediğimiz yerde kayıt vb. gerekiyor mu?

Alıntıları Göster
    Bildiğim kadarıyla bunlar da ücretsiz sadece bilkent kartını okutup biniyorsun. Yalnız bazen yetersiz oluyor ringler, ayakta gitmek durumunda kalabilirsin.

Ücretsiz olup olmadığını devamlı kullanan bir arkadaşıma da sordum onun cevabına göre editlerim tekrar.

• quote:

Bildiğim kadarıyla bunlar da ücretsiz sadece bilkent kartını okutup biniyorsun. Yalnız bazen yetersiz oluyor ringler, ayakta gitmek durumunda kalabilirsin.

Ücretsiz olup olmadığını devamlı kullanan bir arkadaşıma da sordum onun cevabına göre editlerim tekrar.

Alıntıları Göster
    Tamamdır bekliyorum teşekkürler hocam.
  • 4 yillik bachelor of science diye geciyor ama yuksek okul diyor ve ygs ile almis nasil yani kafam karisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamamdır bekliyorum teşekkürler hocam.

Alıntıları Göster
    Onlar da ücretsizmiş aynı şekilde. Kayıt vs. lazım değil kart basıp biniyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dhuser

4 yillik bachelor of science diye geciyor ama yuksek okul diyor ve ygs ile almis nasil yani kafam karisti
    Yüksek Okullar ygs ile alıyordu şimdi onlar da 2. aşama sınavı ile alıyor sanırım veya her üniversite öyle olmasa da şu an ilk sınav ile alan bölüm kalmamış bilkentte. (2 yıllık önlisans olanlar meslek yüksekokulu)

• quote:

Yüksek Okullar ygs ile alıyordu şimdi onlar da 2. aşama sınavı ile alıyor sanırım veya her üniversite öyle olmasa da şu an ilk sınav ile alan bölüm kalmamış bilkentte. (2 yıllık önlisans olanlar meslek yüksekokulu)

Alıntıları Göster
    Tercih yapacagim tel no vereyim whatsapptan konusalim

• quote:

Orijinalden alıntı: dhuser

Tercih yapacagim tel no vereyim whatsapptan konusalim

Alıntıları Göster
    Telefon numarası veremem ama Kik varsa oradan konuşabiliriz.

• quote:

Alıntıları Göster
    Skype ??

• quote:

Alıntıları Göster
    Skype ve numarami pmden attim

• quote:

Alıntıları Göster
    Kik indirdim ne yapalim

• Benim sayisal siralamam 240-250 bin arasi gelecek.Acaba yüzde 50 burs tutma ihtimalı varmıdır? Ve staj imkanları nasıl kaçıncı sınıfta başliyor,öğrenciler gerçekten iyimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizbey0601

Benim sayisal siralamam 240-250 bin arasi gelecek.Acaba yüzde 50 burs tutma ihtimalı varmıdır? Ve staj imkanları nasıl kaçıncı sınıfta başliyor,öğrenciler gerçekten iyimi?
    Sıralama yükselecektir ama büyük ihtimal %50 tutar sizin. 2 defa staj yapılıyor. İlki 2'den 3'e geçerken yazın 20 iş günü. İkincisi de 3. sınıfın 2. dönemi dönem boyu (14 hafta)

Staj yerini kendin buluyorsun ama okul da yardımcı oluyor bulamazsan eğer. Bilkent ve Hacettepe'nin cyberpark'larında yapılıyor çoğunlukla.

• fast_rider F kullanıcısına yanıt
    18-20 yaşında kıçı kırık sınavı beceremeyen adam ileride kendini de geliştiremez. Üni şart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.