Şimdi Ara

Bilirnetwork.com Şikayeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamlar reseller satıyor fakat ayda bir sunucu günlerce gidiyor. Ben bir ay olmadı reseller alalı aldığım zamanda sorun varmış hatta şikayet edecektim parayı ödedim bana hesap ayrıntıları 2 gündür gönderilmedi diye sonra sms attılardı gece yarısı mesajda 5 gündür sunucun kapalı olduğu saldırı alındığı ddoss koruması ile başka bir data centerdan hizmet verecekleri yazıyordu. Şimdi bakıyorum 12 saatten fazla süredir hizmet vermiyor. Türklerden üstün hizmet beklenmezmiş bunu anladım. Geri ödeme talep etmeyi düşünüyorum. Büyük ihtimal önceki ticketime cevap verilmediği gibi bu aşağıdaki mesajıma ve geri ödeme talebime olumlu bir cevap verilmeyeceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 Türk firmasiyla olumsuz tecrube yasadiginiz icin Turklerden hosting vps vds hic birsey alinmaz evet cok dogru keske daha önce yazsaydiniz o kadar para yatirdik Turk firmalarina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt içi kaliteli firmalar var fakat yurt dışında aynı hizmeti aynı ilgiyi veren firmalar yarı fiyatına veriyor.

• Önceki destek talebim cevaplanmadan silindi bunları attım sabah 9.10 da yolladım bu saat oldu cevap verilmedi sitelerimiz yok. Keşke almasaydım.

Eskiden bir firmadan vds alıp kullanmıştım memnun kalmıştım onlar ile iletişim kurdum %99 uptime dediler. Güvenilir bir firma oraya geçeceğim kesin.

• Arkadaşlar üç günden sonra bana cevap attılar ip değişti sms yolladık haberiniz yok mu diyor fakat destekden cevap vermeye üşeniyorlar. Sms gelmedi ve bana cevap vermiyorsunuz paramı verin diyorum vermiyorlar.

Bir vds kiralamişlar sanırım işlemci %90 ve %101 arasında çalışıyor. Site çok ağır girmiyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheapHosts -- 13 Eylül 2017; 15:34:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.