Şimdi Ara

Bilinen en iyi link kısaltma sitesi ve gelir sağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [B][CENTER]Bilindiği üzere link kısaltarak kazandıran zirve ve başarılı bir firma olan Link.tl ile para kazanmak gerçekten var. Şimdi size gün gün kazancımı ve referanslarımın bana olan kazancını göstereceğim. Daha sonrasıda nasıl kazanabileceğinizi.

Görselde göründüğü üzere 2 gün önce 30 tl çekim sağladım ve tekrardan 11 tl kazancım oldu. Geçen sene hesabım üzerinde çok durmadım fakat şimdi birazcık üsteleyince günlük 5-6 tl gelire ulaştı. 5-6 tl az gözükebilir fakat zamanla büyüdüğünü varsayarsak başlangıç için gayet ideal :)
    1) Referans toplayın (Forumlarda, Sosyal Medyada vs.)
    2) Aktif bir siteniz varsa orada link yerleştirme yapın.

Bayilik
    Kendi link.örnek şeklinde bir siteniz olursa link.tl'nin bayiliğini yapabilirsiniz. Şuan için yapmış olduğum bir bayilik yok fakat kısa bir zaman sonra bende başlayacağım.

REFLİ KAYIT
    TIKLA
    REFSİZ KAYIT
    TIKLA
    BAYİLİK LİNKİ
    TIKLA

Teşekkürler. Alındı DEĞİLDİR![/CENTER][/B]

• Ben bcvc kullanıyorum hem dolar olarak verdiği için kazancı yüksek hem sayımları doğru 1000 tıka ortalama 3 dolar yani 12 tl ayrıca direk bankamatik kartıma ödemeyi her cuma 1 gün olsun gecikmeden yatırıo bankamtik kartıma yatırdığı için diğerleri gibi

Parayı sağa sola aktarırken para kesilmio 0 kesinti

Üstüne üstlük desteğe her sorununuzu yazın hemen ilgilebiyorlar sorununuzu çözüyorlar

Reklamları temiz reklamı geç tıklıyorsun geçiyor diyer siteler tıkla tıkla geçilmiyor adam vazgeçio zaten

Bcvc kullanın bana dua edeceksiniz herşeyine kefilim face sayfam facebook com kullanıcı adı hakykabus.org istediğiniz kadar ödeme kanıtı göndereyim toplam kazancımı göstereyim

Referans linkinle üye olursanız çok kazanma taktikleri ve daha fazla detay veririm faceden ekle yada youtube da kanalım var 2 bin abonenin üzerinde SANAL DARBE bana herşekilde ulaşabilirsiniz

Bcvc kayıt linkihttp://bc.vc/?r=184373

Bu linkle kayıt olun hertürlü yardımcınızım ve bcvc ye benim sayemde bcvc ye geçtiğiniz için dua edeceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.