Şimdi Ara

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
634
Cevap
28
Favori
62.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilinemeyen yada Unutulan Animeler için Yardım Hattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR2007 -- 16 Temmuz 2007; 19:49:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: san_jose

bu karekterin adını bilen varmı ????

Genjo Sanzo . Saiyuki animenin ismi

• quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

kardeş verdiğin bilgi için çok sağol. ismini doğru yazınca çıktı bişeyler. tam 114 bölümü varmış ve 80'lerde yapılmış. videolarını youtube'da bulunca nasıl heyecanlandım bilemezsiniz. hemen buraya yazdım belki elinde videoları olan vardır diye. diğer adı da Knights of the Zodiac, bunu da yazmış olayım belki vardır aranızda elinde olan.

Arkadaşım bu Çizgi Film i Fransız KAnalı Mangas veriyordu Geçen senelede görüyordum

• O link te gezinirken tanıdık bişeylere denk geldim
    http://www.manga.gen.tr/anime.php?anime=1685

hatırlayan varmı bunu acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: mecnun13

O link te gezinirken tanıdık bişeylere denk geldim

Hatırlıyorum resimdekini. Bir futbol animesi daha vardı Strikers'tı adı çok güzel bir animeydi

• ilk yayınlanan anime film i 1918 de mi ne çıkmış :D o sitede gördüm dolaşırken mottaro mu ne adı hakkkında bilgi bile yok :D:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

quote:

Orjinalden alıntı: FERRARI

Hunter2007 dostum, o imzandaki nedir?Çok merak ediyorum

OH ! MY GODDESS !

olabilir

Sagolun arkadaşlar.:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

quote:

Orjinalden alıntı: mecnun13

O link te gezinirken tanıdık bişeylere denk geldim

Hatırlıyorum resimdekini. Bir futbol animesi daha vardı Strikers'tı adı çok güzel bir animeydi

Ashita he Free Kick

Shun diye ilginç bir çocuk vardı.Miziho (voleybolcu) bundan hoşlanıyordu.Sonra esmer bir eleman vardı (biraz kıl bir tipti).Neyse sonra Shun'la bu arkadaş oldular.
    Karakterlerin bacakları çok uzundu nedense. Dev bir kalecileri vardı, (Toto diye turuncu saçlı biri vardı buna elleri için "Bu eller bir insana ait olamaz" demişti) Shun'a bir gün gol atmayı ne kadar istediğini anlatmıştı (hatta bir keresinde denemişlerdi de olmamıştı)

KYL diye İspanyol bir grubun çalışması var.İngilizcesi olsa keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERRARI -- 17 Temmuz 2007; 12:42:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FERRARI

Ashita he Free Kick

Shun diye ilginç bir çocuk vardı.Miziho (voleybolcu) bundan hoşlanıyordu.Sonra esmer bir eleman vardı (biraz kıl bir tipti).Neyse sonra Shun'la bu arkadaş oldular.
    Karakterlerin bacakları çok uzundu nedense. Dev bir kalecileri vardı, (Toto diye turuncu saçlı biri vardı buna elleri için "Bu eller bir insana ait olamaz" demişti) Shun'a bir gün gol atmayı ne kadar istediğini anlatmıştı (hatta bir keresinde denemişlerdi de olmamıştı)

KYL diye İspanyol bir grubun çalışması var.İngilizcesi olsa keşke

Ya birileri çevirsin İngilizceye bunu. Çok güzel bir animeydi. Helal olsun zamanında Türkiye'de Türkçe izledik, İngilizce altyazı yapan çıkmamış bile. TV'de çıksa da olurdu seyrederdik

• quote:

Mock & Sweet
    Dori Dori Mogu Moguuuu
    10 gb'lık eski Harddiskimi takabildim sonunda benim pc'ye

amanın baba naptın yaw, benim kuzenin lakabı "tozi mogu" zaten, bunu onna beraber dinnedik koptuk yahu, yerlere yattık resmen serisi varsa sende kesinlikle bi takas yapmak isterim vede dorig dorig mogu moguuuuuuu!!!! diyerek son noktayı koyarım

• Şarkı Güzelmiş Kage
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MetalFire

Şarkı Güzelmiş Kage

sen ne diyon bea küçükken susam sokağından sonra hemen bu başlardı TRT'de

Dünya üzerinde köstebek ordusu yürüyordu ve bu şarkıyı söylüyorlardı intro'sunda kollarındada gamalı haç işareti vardı

özel yetiştirilmiş köstebek bunlar -

SPECIAL MOLE TEAM

Hatırlıyorum onu süperdi.

Ya bir ara HBB kanalında bir tane vardı.Türkiye'de yayınlanmış animeler diye arattım ama aradığımı bulamadım nedense (ya da beceremedim:p)

Neyse, kısaca şuydu, motor yarışlarıyla ilgiliydi.Serinin ana karakterinin çatlak bir annesi vardı.Çocuk da o yaşına rağmen bundan acayip korkardı

Hatta arada yanlış bır şey yaptığı zaman çocukluğuna dönerdiAynı takımda yarışan bir hatun vardı (fena değildi)Hatırlıyorum bir bölümünde adam buna yarışta taktik harici davrandığı için tokat atmıştı.Annesi de kızın tarafını tutmuştu yardım etmişti...(bknz:bayan dayanışması)

Bir de iyi niyetli bir adam vardı ama adını hatırlamam zor (zaten hiçbirini hatırlayamıyorum ki ilkokula gidiyorum daha)Neyse, birgün buna motoru verdiler.Yarışta kaza yapan birine durup yardım etti.

Eğlenceliydi.
    Fakat adı neydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERRARI -- 18 Temmuz 2007; 15:05:05 >

• Hehe neyse bir kere daha bakıyim şu anime.gen.tr'ye dedim buldum hayret nasıl gözümden kaçmış

Futari Taka

Genç Yarışçılar adıyla yayınlanmış.

çatlak annemiz de işte burada

• arkadaşlar 10 yıl kadar önce yanlış hatırlamıyorsam star da yayınlanan bir anime vardı.kahramanımız bir büyücü tarafından 10 yaş kadar küçültülüyordu.eski sevgilisine kendisini önceki halindeki kişinin kardeşi olarak tanıtıyordu.bu elemanın bir ayakkabısı vardı(heralde bir prof vermişti) düşmanlarını onunla avlıyordu be tekrar eski haline dönmeye çalışıyordu.

bu animeyi hatırlıyan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasaki Kojiro -- 18 Temmuz 2007; 16:18:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAKSIMUS

arkadaşlar 10 yıl kadar önce yanlış hatırlamıyorsam star da yayınlanan bir anime vardı.kahramanımız bir büyücü tarafından 10 yaş kadar küçültülüyordu.eski sevgilisine kendisini önceki halindeki kişinin kardeşi olarak tanıtıyordu.bu elemanın bir ayakkabısı vardı(heralde bir prof vermişti) düşmanlarını onunla avlıyordu be tekrar eski haline dönmeye çalışıyordu.

Dedective Conan
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MAKSIMUS

arkadaşlar 10 yıl kadar önce yanlış hatırlamıyorsam star da yayınlanan bir anime vardı.kahramanımız bir büyücü tarafından 10 yaş kadar küçültülüyordu.eski sevgilisine kendisini önceki halindeki kişinin kardeşi olarak tanıtıyordu.bu elemanın bir ayakkabısı vardı(heralde bir prof vermişti) düşmanlarını onunla avlıyordu be tekrar eski haline dönmeye çalışıyordu.

Dedective Conan

458+ bölüm.

bende torrentten indiririm dedim.

• Ya beyler benim çocukluğumda böyle bir Anime vardı. Nasıl yazıldığını hatırlamıyorum. Okunuşuyla söyleyim size. Çocuğun adı Tami Çiko Sokomato idi. Çocuk küçük kısa boylu bişeydi. Biraz Son Goku ya benzediğini hatırlıyorum sanki. Daha okula bile gitmiyordum. 90' larda olmuştu. Hiç kaçırmazdım. Çocuk önce Basketçi olmak istiyordu. Bunu çok ağır şartlarda çalıştırmaya başlamışlardı. Yapamayınca bırakır diye. Beline lastik bağlamışlardı potaya zıplattırmaya çalışıyorlardı. Büyük olanlar bunla dalga falan geçiyordu. Çocuk vazgeçmedi ve onlardan daha iyi basketçi oldu. Metrelerce havaya zıplayabiliyordu. Süper haraketleri vardı. Sonra Pinpon a heves sardı. Ondada çok iyi yerlere geldi turnuvalara falan katıldı. Sonra tekrar baskete dönmüştü öyle hatırlıyorum.

Bu Animeyi hatırlayanınız var mı?
  • arkadaşlar merhaba,

Bir anime izlemiştim ancak ismini hatırlayamadım.Konuyu anlatırsam belki yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar.

Konusu uzayda görev yapacak bir grup polis adayı daha önce terk edilmiş bir gemiye bırakılır.Ancak 12 kişi olmaları gerekirken 13 kişi olduklarını daha gemiye girdikleri anda farkederler (Rakamı salladım ama bir fazla olayı doğru :) ) Görevleri 60 gün bOyunca bu gemide yaşamaktır.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler,
  • Arkadaşlar bunu arıyorum 1985 yapımı olduğunu biliyorum sadece.VAMPİRE HUNTER "D" Gerçekten inanılmaz bir karizmaya sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 2 Ağustos 2007; 22:00:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KURT85

Arkadaşlar bunu arıyorum 1985 yapımı olduğunu biliyorum sadece.VAMPİRE HUNTER "D" Gerçekten inanılmaz bir karizmaya sahip.

torrentlerde var "Bendede var"

Vampire Hunter D (1985)
    Vampire Hunter D - Bloodlust (2001)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.