Şimdi Ara

Bilim Teknoloji Bölümü Haber Çevirisi Çöplüğüne Döndü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bu mesele üzerinde çalışıyorum. Kısa zaman içinde sonuç alacağız.
  • Merhaba arkadaşlar,

Eleştirilerinizde haklılık payınız var. Yansımaları seçerken biraz aşırıya kaçılmış. Bu konuyla ilgili yazar arkadaşlarımıza gerekli uyarıları yaptım. Kendileri de bundan sonra daha dikkatli olacaklardır.

Bilginize sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

Arkadaşlar bu mesele üzerinde çalışıyorum. Kısa zaman içinde sonuç alacağız.

hocam bilim ve teknoloji bölümünü ayrı ayrı yapsanız herkes mutlu olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold_sivasta_Ne_GEZER

quote:

Bilim ve teknoloji iç içe olduğu için ayırmak biraz garip kaçar. Sonuçta editörlerin açtığı konular tamamen alakasız şeylerden oluşmuyor. Belirli bir denge kurulduğu takdirde şu anki sistemle ilerleyebiliriz. Olur da ilerleyen dönemlerde sizin konularınız yine geriye düşerse o zaman tekrar konuşuruz neler yapılabileceğini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bilim ve teknoloji iç içe olduğu için ayırmak biraz garip kaçar. Sonuçta editörlerin açtığı konular tamamen alakasız şeylerden oluşmuyor. Belirli bir denge kurulduğu takdirde şu anki sistemle ilerleyebiliriz. Olur da ilerleyen dönemlerde sizin konularınız yine geriye düşerse o zaman tekrar konuşuruz neler yapılabileceğini.

hocam sinema bölümü var ya ordaki alt bölüm olarak film tavsiyeleri var
    bunuda o şekilde alt bölüm olarak yapabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam sinema bölümü var ya ordaki alt bölüm olarak film tavsiyeleri var
    bunuda o şekilde alt bölüm olarak yapabilirsiniz

Anladım. Böylelikle üyelerin açtığı konular ile editörlerin konularına ayrı ayrı ulaşılabilecek. Denenebilir. Mevcut durumla biraz daha ilerleyelim, çözüme ulaşmazsak böyle bir talepte bulunabiliriz(bu tip değişikliklerde son kararı @gun alıyor).
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• zaten düzelmeyecek biliyoduk sürpriz yok hala ilk sayfada 7tane arka arkaya bugün tarihli tranlation haber var çipli kimlik bilmem ne nsa ve microsoftun alakasız haberleri sonra nasanın gereksiz budget rakamları bin türlü çöplük. arada bikaç kullanıcı konusu var onlara da hemen görevli şarlatanlar damlamış hala çok korkuyolar tabi gerçek bilgi bilim konuşulcak diye bu bölümde
  • Zaten bilim konuşacak insan sayısı az.Bir de bu çöp haberlerin arasında bilim konusu mu kovalıyacaz?Gerçekten artık art niyeti görmemek imkansız.Bu forumun yönetimi bilim konuşulmasını gerçekten istemiyor.Ben bu kadar çöp haber içinde bilim konusu aramak zorunda mıyım?Google'un Apple'a açtığı davaların haberleri arasında bilim mi konuşulur?
  • Sessizce bu bölümü takip ederim. Bu haberlerden dolayi konulara cok nadir mesaj yazmisimdir. Sebebi ortada çözümü ortada ama sonuc yok.

• çok güzel zamanlama hazırda bekliyor tabi manipulatorler. 1haftadır hiç çöp dökmemişlerdi bunu görüp ben bikaç bilim konusu açtım tabi hemen harekete geçtiler yine bugün arka arkaya 11 tane translation haberi döşemişler
  • Dizilerle uyutulan bir milletin, bilimden konuşması asla istenmez. Şurada teknoloji haberleri çöplüğü yerine, bir bilim bölümü olsa, gençler arada sırada girip ilginç bulduğu konulara göz atsa, aklına takılan soruları sorsa, maazallah bir de gençlerde bilime karşı merak uyanır. Türk milleti magazin ile uyumalı, uyutulmalı. Bilimle uğraşmamalı. Karın tokluğuna çalışıp, akşam evine geldiğinde ultra lüks hayat yaşayan ahlaksız, sapık ailelerin hayatlarını anlatan dizilerle uyutulmalı. Bilim yapmamalı, teknoloji üretmemeli. Yeni Dünya düzeninde, geri kalmış Türkiye projesi işletilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingman29 -- 7 Temmuz 2017; 11:41:59 >
  • Sağlam konu mu arıyorsunuz

Buyurun https://forum.donanimhaber.com/bilim-dunyasi-karisti-buyuk-bir-tartisma-alevleniyor--126262907#126262907

Beynim yamuldu okumaktan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.