Şimdi Ara

Bilim Kurulu Toplanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: führerbunkerkot1

Hocam valla kısa kestimde anlatayım yemek yiyorum tek yürüyorum tek tramvaya gidiyorum tek okula gidiyorum tek derse giriyorum tek ders bitiyor çıkıp gezmek istiyorum tek yurda geliyorum tek yine yemek yiyorum tek valla kimse yok bi kaç arkadaşım var elbet ama hiçbiri şehrimdeki dostlarım gibi değil bazen şaşırıyorum nası bu kadar iyi dostluk kurmuşum dostlarımla diye kardeşim gibiler ama burada(uzun zaman yeni bi ortamda arkadaş edinmediğim için olabilir)yeni arkadaşlar içi boş geliyo böyle olunca yalnız hissediyorum

her şey zamanla hocam akışına bırakın arkadaş bulmalıyım diye de kendinizi zorlamayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

Haklısınız hocam kastığım yok bahsettiğim akışına bıraktığımda başıma gelenler siz doğru noktaya değindiniz zaman her şeyi çözer ya kafaya takmamak en iyisi

• İnşallah online olur AMİN

• quote:

Orijinalden alıntı: führerbunkerkot1

Haklısınız hocam kastığım yok bahsettiğim akışına bıraktığımda başıma gelenler siz doğru noktaya değindiniz zaman her şeyi çözer ya kafaya takmamak en iyisi

yok hocam kasmıyorsunuz tabi insan ister istemez endişeleniyor daha yeni hakkınızda hayırlısı :)

• Penguen Gunter kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam yolunuz açık olsun

• Bir şey çıkmaz şu saatten sonra.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.