Şimdi Ara

Bilim Kurgu ve Aksiyon Film önerileri (ACİL İHTİYAÇ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
19.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: FeToBaSkaN

Ölülerin Şafağı

Zombilerin Şafağı

Bunlarıda izledim.

Bak 17 yaşındayım.Nedense hiç izlemek aklımın ucundan bile geçmedi o filmi (matrix).Ama aklımda küçüklükten kalan dövüş kavga sahneleri falan var sadece.. Konusu amacı ne anlayamadım.Biri açıklarsa izleyecem.

Chronicles of riddick, shaun of the dead, hot fuzz Bunların bi türkçelerini araştırıyım.

Efektler çok güzeldir. Konusu saçma değil, aksine anlamak için birkaç kere izlemek lazım.

• quote:

Orjinalden alıntı: FeToBaSkaN

quote:

Orjinalden alıntı: heroburakgs

Matrix

Metrix serisini hayatım boyunca konusuna bile bakmadım.İsmi hep itici geldi.Ama oyuncularını falan tanırım.Konusu ne bu filmin.Biri açıklayabilir mi kısaca

hayatının yanlışını yapıyorsun izle sadece izle bu ne be diceksin

felsefe müthiş senaryo sağlam oyuncular müthiş film efektkleri sinemada çığ açan teknikler ve görsel şölen
    =matrix

sadece bir kaç sahneye bak...

gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu ve aksiyon filmidir

• 2001:a space odyssey
  • Mutant Cronicles bilim kurgu-aksiyon
  • Matrix sadece en iyi bilim-kurgu-aksiyon filmi değildir
    sinema tarihinin en iyi filmidir...
    izlemedim diyen bilim-kurgu sever arkadaşta büyük ihtimalle şaka yapıyordur...
  • sunshine izle mutlaka
  • fılm endustrısı soyle oldu...

matrix ten once ve matrıx ten sonra.

matrixin bırakın efekt aksıyon ve goruntu cambazlıgını ,konusu gunumuze kadar tartısılagelen en damar felsefı konulara gonderme yapmasıyla her turde bas yapıttır.varolusculuk dın irade kader gıbı konuları sımgesel olarak ısler.kaldı kı fılm teknıgıne bakacak olursan termınator ve jurassıc parktan sonra bu fılmın efektlerı tam bır darbedır.izlemedıgını soylemektesın dalga gecmıyorsun degıl mı dostum....
  • Bende bilimkurgu olarak firefly dizisini(13 bölüm bişey) öneririm.Diziyi izledikten(gerçi diziyi izlemeyenlerde filmi izleyebilir çok bişey kaçırmazlar) sonra filmi olan Serenity i izleyebilirsin.

Serenity 8.0/10http://www.imdb.com/title/tt0379786/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executioner -- 14 Haziran 2009; 11:22:49 >
  • 17 yaş Matrix için aslında uygun küçükken izlesen felsefe ye yapılan göndermeleri anlamazdın. 9 yaşımda izlemiştim ben sadece dövüş sahnelerini anlamıştım. Tekrar izleyince baya şaşırdım.
  • Bilim kurgu filmleri hep ilgimi çekmiştir. Açlık oyunları, Terminatör 2, Yaşam Şifresi, Bay Hiçkimse en beğendiğim filmler. Bu yazıda https://paratic.com/en-iyi-bilim-kurgu-filmleri-listesi/ en iyi bilim kurgu filmlerinin listesi yer alıyor. Film arayan arkadaşlar göz atmanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.