Şimdi Ara

bilgisi olan arkadasın yardımına ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim sorunum su yamaha hifi av receiver rx-v367 im ve jamo 5+1 ses sistemim var.
    dün ilk defa coaxial digital çıkıstan dvd player bagladım...
    normalde tv izlerken hifi den ve radyo dinlerken hiç bir sorunum yok gayet güzel ses fakat divx film koydum işzlemek için ve konusma sesleri echo lu geliyor.hifi receiverı sinema modundan cıkarıyorum sesler düzeliyor fakat sinema moduna aldıgım zaman yine özellikle konusma sesleri echolu....
    orijinal dvd deneyemedim acaba divx filmlerde böylemi oluyor orijinal dvd de farklımı bilmiyorum.bu konuyla ilgili bilgisi ve tecrübesi olan arkadasın yardımına ,ihtiyacım var.yurtdısı dahil forum sitelerinde bununla ilgili sorunlkar yazılmıs ama cvap veren olmamıs.delirecegim.lütfen yardım edin..şimdeden tesekkürler..

• Yazılarınızdan anlayabildiğim kadarı ile.
    DVD playerınız Hem tv ye hemde AVR nize bağlı.
    ekolu sesi genelde AVR hoperloları ile tv den aynı anda gelen seten dolayı olabilir.
    Bu durumda TV nzin sesini sonuna kadar kısmalısınız.

Ayrıca linkten daha çok cevap alabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_14771467/tm.htm
    quote:

Orjinalden alıntı: dr_macit

benim sorunum su yamaha hifi av receiver rx-v367 im ve jamo 5+1 ses sistemim var.
    dün ilk defa coaxial digital çıkıstan dvd player bagladım...
    normalde tv izlerken hifi den ve radyo dinlerken hiç bir sorunum yok gayet güzel ses fakat divx film koydum işzlemek için ve konusma sesleri echo lu geliyor.hifi receiverı sinema modundan cıkarıyorum sesler düzeliyor fakat sinema moduna aldıgım zaman yine özellikle konusma sesleri echolu....
    orijinal dvd deneyemedim acaba divx filmlerde böylemi oluyor orijinal dvd de farklımı bilmiyorum.bu konuyla ilgili bilgisi ve tecrübesi olan arkadasın yardımına ,ihtiyacım var.yurtdısı dahil forum sitelerinde bununla ilgili sorunlkar yazılmıs ama cvap veren olmamıs.delirecegim.lütfen yardım edin..şimdeden tesekkürler..

• evet tv baglı hdmi ile dvd playera fakat tv nin sesi sonuna kadar kısık zaten.
  • Verdiğim linkten.http://forum.donanimhaber.com/m_14771467/tm.htm
    DVD playerınızın tam marka modeli ile beraber sorun. O topicte Yamaha AVR kullanıcıları size hızlı dönüş yapacaktır.
  • o linke ulastım oradanda cözüm arayacagım ilginiz için teseekürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.